Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel neked mi a legideá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel neked mi a legideálisabb egy férfitől a munkáját illetően?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne mondd, hogy nem szempont, mert nemrég egy lány éreztette velem, hogy de, igenis szempont, és nem vagyunk egy ligában. Nyilván ő nem "a lányok" összessége, értem, de felmerülhet ez is egy kapcsolat kialakításában, és ennek szól a kérdés.

Megelőzöm, nem nyolcszakmunkás kisiparos vagyok, olajfoltos kantáros naciban.:)

Egy bizonyos ésszerű keretben mozogva értem a ezt. Általában mi az elvárás, vagy mi az a szint, ami alatt már fennakad valaki számodra?


2017. szept. 13. 22:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
0%
#4 ugyan ez lesz a véleményed évek múlva is, ha már jól keresel és mondjuk jól/luxus körülmények közt élsz, ő meg még mindig pizzákat szállít és te fizeted a nyaralást és a megnövekedett igényszinted nem tudja majd nyilván követni a fizetésével? (egyáltalán nem kötekedni akarok ezzel, csak a válaszod átgondoltsága érdekel, hogy ilyen esetre is gondoltál-e)
2017. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Igen, ahogyan nem létezik többes számban a "médiák" sem, mert a média eleve többes szám. Csakhogy ez azért nincs így, mert a média nem többes számban van. A média egy *latin eredetű magyar szó*, ami latinul nem jelent semmit. Ez magyar szó, és mint ilyen, ebben a formában nincs többes számban, az az alakja a "médiák".

Az "ideális" sem latin, sem kiejtés, sem írásmód szerint, hanem latin eredetű magyar nyelvi szó. Latinul nem jelent az égvilágon semmit, csak magyarul értelmezhető, így a magyar nyelvtan szabályai, ragozása és toldalékolása érvényes rá.

2017. szept. 13. 22:58
 13/44 anonim ***** válasza:

Szeresse amit csinal.

Ennyi.

Mert ha ez nem igy van , az minden dologra,az eletere/eletunkre,hangulatara hatassal lesz.


Illetve nem banom,ha hivatasa van,nem pedig munkaja.:)

(Nekem is az van.)

2017. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a nyelvtani szabályokat helyesen alkalmazod egy szóra, még nem biztos, hogy értelmes szót kapsz.


A szétcsináltam szó tökéletes nyelvtani szempontból, csak értelmetlen. Ahogy a feldegradál is.

2017. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

A szó maga semmilyen nyelvtani szabályt sem sért. A "legtökéletesebb" is elfogadott alak, pedig a "tökéketes" jelentésében analóg példa.

Ez olyan, mint a "germanizmus kiirtása" a magyar nyelvből, hogy ne használjuk a szenvedő alanyt, mert "magyartalan", pedig egészen más jelentéstartalmú a befejezett jelen, mint a múltidő. És ezt a különbséget szóban is mutatni kell. Hogy német hatás? Lényegtelen, rengeteg elemet beépítettünk a nyelvünkbe, ez nem hiba.


De tényleg erről kell beszélnünk?

2017. szept. 13. 23:37
 16/44 anonim ***** válasza:
37%
Megtörtént eset: ismertem egy nőt aki fennhordta az orrát és alább nem akarta adni egy olyan több diplomás nagyon jól kereső férfinél akinek megvan mindene. Kikötött egy szakmunkás mellett akinek szó szerint semmije nem volt. Ha a nők nem szerelmesek akkor van mindenféle elvárás. De amikor szerelmesek akkor semmi nem számít. Ilyenek a nők.
2017. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
58%

Eleve nem tudok szerelmes lenni valakibe, aki nem uti meg a szinten, annak a nonek akkor nem voltak elvarasai, csak szeretett jol hangzo dolgokat mondani.

Egyebkent olyan munkat vegezzen amihez inkabb az agya kell, mint a ket keze, tekintve, hogy utobbit barki meg tudja csinalni, akinek van ket keze. Ezen kivul ne minimalbert keressen vele, bar szerencsere a szellemi munkakert ritkan fizetnek annyit.

2017. szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
76%
nekem olyan ffi kell akire felnezhetek, akitol tanulhatok, aki mindig tud ujat mondani. nekem az idealis foglalkozas az orvos es a jogasz. valoszinu azert is orvos mert regen en az szerettem volna lenni, de kevesnek ereztem magam hozza es alacsony onertekelessel rendelkezem, ezert nalam az orvos = okos ember, masreszt egy norm kapcsolatom volt, egy sebesszel, teljes osszhang, mondhatni tokeletes kapcs. a jogasz pedig azert mert jomagam is az vagyok, es szeretek a privat eletben is "szakmazni" no meg tudom h mennyi tanulassal es kitartassal jar ezt a ket diplomat megszerezni. a noknel berogzult hha egy pasi tanult, akkor az valszeg egyeb tulajdonsagokkal is rendelkzik pl: talpraesett, kitarto, okos, hatarozott, celtudatos, ambiciozus, motivalt es meg sorolhatnam. es nem a tv elott fetrengo ffi akinek nincsenek celjai, hanem kuzdo jellemek. nekem ezert is fontos h a ffi hozzam hasoblo vegzettseggel rendelkezzen, igy tudok felnezni ra. DE! vannak ettol fuggetlenul kedves ffiak, akik meglagyitjak ugyanugy a szivem pl multkor egy gyari munkas pasi hozott nekem redbullt mert kifigyelte h azt iszom mindig es megakart lepni. megkoszontem szepen, es jol esett a figyelmesseg. vagya masik fiu, aki futar, o hozza ki a csomagjaim, es olyan kedves jelleme van, hogy o is hatott ram. de aztgondolom veluk egy kapcsolat ideig oraig menne, sajnos a kozos tema elfogyna egy ido utan.
2017. szept. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
68%
utolso vagyok, meg azt hozzatennem absz nem a penz szamit!!!!!! az orvos es jogasz mint tudjuk kezdokent nem keresnek sokat, enmeg meg fiatal vagyok, keresetben fix h a futar es a gyari munkas lekorozi az altalan emlitett foglalkozasokat. nalam a lenyeg h felnezhessek a ffira. egyebkent van abban vmi amir fentebb irtak hha a no szerelmes lesz tojik mindenre :))) csak sajnos azok a kapcsolatok sokaig nem huzzak
2017. szept. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
50%
Olyan, amit örömmel csinál, van szabadideje mellette és amivel legalább magát fenn tudja tartani. Ezek a tényezők vannak hatással az életemre a munkájával kapcsolatban, a többi részletkérdés és csakis az ő dolga.
2017. szept. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!