Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel neked mi a legideá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel neked mi a legideálisabb egy férfitől a munkáját illetően?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne mondd, hogy nem szempont, mert nemrég egy lány éreztette velem, hogy de, igenis szempont, és nem vagyunk egy ligában. Nyilván ő nem "a lányok" összessége, értem, de felmerülhet ez is egy kapcsolat kialakításában, és ennek szól a kérdés.

Megelőzöm, nem nyolcszakmunkás kisiparos vagyok, olajfoltos kantáros naciban.:)

Egy bizonyos ésszerű keretben mozogva értem a ezt. Általában mi az elvárás, vagy mi az a szint, ami alatt már fennakad valaki számodra?


2017. szept. 13. 22:19
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Elég sokan magukra vették, pedig éppen a támadó kommenteket akartam megelőzni, amiket egy megelőlegezett kép szülne rólam. "Proliként, szakmunkásként ne is várj többet", "Miért nem végeztél iskolát, ahelyett, hogy itt siránkozol a saját sorsod miatt a gyakorin", "Persze, hogy nyolc általánossal nem kellesz senkinek, nem kell nőgyűlölőnek lenned emiatt" stb. Pontosan ennek kiszűrésére szólt az a betoldás. Mert mindig van egy alap rosszindulat itt - elejét akartam venni, mielőtt errefell elindulna.


De úgy néz ki, ebben a kategóriában nem lehet úgy megírni egy kérdést, hogy a konmenteknek ne legyen legalább a fele negatív.

2017. szept. 14. 11:09
 32/44 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, azon kéne elgondolkoznod, hogy nem mindenki nézi le a szakmunkásokat veled ellentétben..
2017. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

#31

Akkor odaírnád, hogy mit tudom én, "nem azért kérdezem, mert nincs végzettségem", stb, nem kell egyből beoltani a szakmunkásokat, mert a retkes, olajfoltos "proli" szerelő gondoskodik róla, hogy legyen mivel járnod munkába, ne neked kelljen otthon retkesnek lenni, vagy vinni az autót a bontóba amint aktuális az első olajcsere :)

(Mondom ezt diplomásként btw, szóval nem az van, hogy lenézem a szellemi munkát végzőket... aki szerint csak a kétkezi munka a munka, az se százas)

2017. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Apám is, bátyám is, nővérem férje is a szakágak egyik-másik képviselője.


Nehéz megfelelni mindenki igényének.

2017. szept. 14. 12:48
 35/44 anonim ***** válasza:

Anyám...mi van itt:)

Tehát most az van, hogy előre megdumálom magammal, hogy minimum milyen munkát kell végeznie annak az embernek akivel talán össze jövők majd egyszer valamikor? Édes istenem milyen komplex elvárások lehetnek egyik másik ember fejében. Én mindig valahogy megláttam- megtetszett, megismertem- akartam kapcsolat híve voltam, csak reménykedtem benne, hogy létezik egy férfi a földön aki nagyon fog engem is szeretni, aki azért született meg, hogy velem legyen.

Ja és a másik dolog, szőke nőként mondom az én szemeben az autószerelők félistenek, meg aranyosak mert még egyik sem vágott át a kocsimmal kapcsolatban, pedig nem lett volna nehéz dolga, viszont a bankos fiúk...na azok már átvágtak egyszer-kétszer :)

2017. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
A bankosoknak ez a dolga, a szoke notol kezdve a barna ferfiakon at az artatlan nagymamakig mindenkit atvagni :DD
2017. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

A legideálisabb az lenne, ha valamilyen mérnök lenne/ annak tanulna - mivel én is annak készülök.


A többi szakmával nem igazán tudnám összeegyeztetni az életemet, nekem fontos az, hogy kölcsönösen tudjuk segíteni egymást a párommal, ha valamiben elakadunk - tehát mindenképpen reálos pályán képzelem el a jövendőbelimet.

Ráadásul kicsit kellemetlenül érezném magam, ha magasabb beosztásban lennék, mint a férjem.


20/N

2017. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Fodrász, mert akkor mindig meg tudja csinálni a hajamat. :D
2017. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nekem nem elvárásom, hogy a pasi diplomás legyen. Három komoly kapcsolatom volt idáig, az első kettő pasi gyári munkás, és pék volt. Nekem az a lényeg, hogy valaki életrevaló és becsületes legyen, és igenis dolgozzon meg a pénzéért... Ha ezen felül még sokat is keres, az plusz pont nyilván. Nem fogom azt az álszent szöveget nyomni, hogy nem érdekel.:)

De: amikor legutóbbi páromat megismertem, hatalmasat csalódtam abban az elvben, hogy "Éljenek a diplomások" Két diplomás: állattenyésztő és agrármérnök. Ehhez társul tripla nulla munkamorál. Csak azért volt hajlandó elmenni dolgozni, mert nem hagytam békén a témával, és utána mást se hallgathattam hogy ő mennyire fáradt... Ja és két hét után nyavalygott, hogy miért nem léptetik már elő. ( Nem a szakmájában talált munkát amúgy. ) Egy szó, mint száz: tudom, hogy egy ember alapján nem igazságos átlagot vonni, de úgy gondolom, hogy a diploma mellé nem ártana osztani némi munkamorált is :D Akkor inkább egy becsületes, keményen dolgozó szakmunkás legyen az, aki mellettem van.


23/N

2017. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

@39: sok dolgot keversz szerintem.


Az "éljenek a diplomások" elv sosem mondta ki, hogy egy diplomás nem lehet lusta, nem utálhatja annyira a munkáját, hogy bejárni is gyűlöl, vagy ne lehetne a diplomája ellenére kultúrálatlan paraszt (és itt nem az agrárra célzok).


Mindegyikből ismerek szép számmal.


Egy diploma nem csinál senkiből tökéletes embert, ezzel együtt sokkal több diplomásnak van olyan munkája, amiben örömet talál (hidd el a sormunkát nehéz szeretni, de egy párkapcsolatra hatással van, ha a párod a fél életét utálja), gyakrabban találsz olyat, akivel hasonló az érdeklődésed, akire ragadt a szakmai dolgokon kívül is ez+az.

2017. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!