Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel neked mi a legideá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel neked mi a legideálisabb egy férfitől a munkáját illetően?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne mondd, hogy nem szempont, mert nemrég egy lány éreztette velem, hogy de, igenis szempont, és nem vagyunk egy ligában. Nyilván ő nem "a lányok" összessége, értem, de felmerülhet ez is egy kapcsolat kialakításában, és ennek szól a kérdés.

Megelőzöm, nem nyolcszakmunkás kisiparos vagyok, olajfoltos kantáros naciban.:)

Egy bizonyos ésszerű keretben mozogva értem a ezt. Általában mi az elvárás, vagy mi az a szint, ami alatt már fennakad valaki számodra?


2017. szept. 13. 22:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tényleg nem számitana, de ha nagyon nagyon ki kellene eröltetnem a válasz akkor pl orvos (a párom annak tanul) vagy valami hasonlo inkább reálos területen dolgozo...
2017. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
kicsit off topic, elnézést: Volt kollegám olajfúró és fél évet van kint Irakban, illetve a Közel-Keleten. Tehát az olajfoltos, kantáros nacival sincs akkora gond, tekintve, hogy családja van. :)
2017. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%
Én pénzügyi területen dolgozom,szóval most fel tudnám sorolni az ottani területeket. De egyébként nálam nem elvárás,h bankár,jogász,területi vezető stb legyen. Én autószerelőbe is bele tudok szeretni,ha olyan a személyisége és egy hullámhosszon vagyunk (volt is már rá példa:D).
2017. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
42%
Eletem elso szerelme pizzafutar, akivel lassan 4 eve egyutt vagyok, en meg jogi hallgato. Szerinted szamit nalam? Nem. Soha nem szegyellem elmondani, hogy mit csinal a baratom, buszke vagyok ra akarmi is. Ugyhogy nyilvan van, akinek szamit, de aki sajat magad miatt szeret, annak nem fog. Ugyhogy egy no ne nyissa mar fel a szemedet, hogy igenis szamit...
2017. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
13%
Az olajfoltos kantáros ruha nagyon sokszor többet er mint a te semmire kello munkád....
2017. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
De magadra vetted... Azt sem tudod, mi a "semmire kellő munkám". Önbecsülési problémáid vannak?
2017. szept. 13. 22:49
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Az a fontos, hogy tudja, hogy nem létezik olyan szó, hogy legideálisabb.


Az ideális szó már eleve azt jelenti, hogy az összes lehetőség közül a legjobb, így nem lehet fokozni.

2017. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne legalja melót végezzen. Bármi lehet csak az ne.
2017. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és várok továbbiakat is.
2017. szept. 13. 22:50
 10/44 anonim ***** válasza:
65%

"Eletem elso szerelme pizzafutar, akivel lassan 4 eve egyutt vagyok, en meg jogi hallgato. Szerinted szamit nalam? Nem. Soha nem szegyellem elmondani, hogy mit csinal a baratom, buszke vagyok ra akarmi is. "


Ühüm... mennyi idős is vagy? 18-19? Max 20?


Majd mikor családot akarsz, közös lakást, kocsit, de a párod vagy hazahoz elég jattot, vagy nem, mikor tervezni próbálsz, de a egyszerűen vele nem lehet, akkor térjünk vissza erre.


Egyenként szerinted mennyi ideig lehet futárkodni? Mennyi idő múlva kezdi ki a szervezetét az éjszakázás, a kültéri meló?


Megismerted 15-16 évesen, ő életed szerelme, tini dacból mutatod, hogy neked ez mennyire nem számít... oké, elhiszem. De azért térjünk majd vissza erre 5-6 év múlva, amikor éppen ki fogod rúgni, mert neked komoly céljaid vannak, amihez komoly férfi kell (ha addig nem szakít ő, mert nem tudja majd elviselni, hogy tanultabb vagy, hogy sokkal jobban keresel).

2017. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!