Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/139 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy újabb "de" helyett esetleg művelődnél: elhárító mechanizmusok, megküzdés, elfojtás témakörben lehet keresgélni. Ha érzed közöttük a különbséget és belátod, mi a baj ezzel az egésszel, amit itt felvázoltál, akkor úgy érzem, beszélhetünk, mert a megoldás irányába tartunk. Amíg neked embernek lenni egyszerű kényszeres életvitel, ami a "hiányszükségletek" kielégítését jelenti csak (kapaszkodj meg, van másmilyen szükséglet is), addig nincs miről beszélni, úgy alapjáraton.
2017. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/139 anonim ***** válasza:
2017. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/139 anonim ***** válasza:
87%

Nah, azt hiszem mára ennyi tényleg elég volt a félművelt szűzfiúkból, elmegyek inkább egy foghúzásra, vagy érzéstelenítés nélküli lobotómiára az is kezd kellemesebb opciónak tűnni nálad kérdező. 😀😀😀


Ég veled!

2017. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/139 A kérdező kommentje:

"Pontosítok, nem a gyilkosság, az agresszió. Csak az állatvilágban általában a két hím addig harcol, amíg a gyengébb bele nem döglik."


Itt is, csak máshogy. A módszereink finomabbak, de a lényeg ugyanaz. Nem is olyan rég még bevett dolog volt párbajozni a nőért, erről Jókai is ír. Ez nem sokban különbözik a szarvasbogarak vagy orrszarvúak "párbajától". Ma már békésebb korban élünk, és inkább a fizetésükben versengenek a férfiak. De versengenek, mert erről szól a férfilét. Kicsi és nagy szinten (értsd: államok, cégek szintjén) egyaránt.



"Ergo ez az egész szexelnem kell dolog csak egy szinonimája annak, hogy nem nőttem fel/visszamaradott vagyok és erre büszke."


Ehhez képest érdekes módon nők is szoktak ezzel jönni, csak rendszerint kicsit később. Ez az a bizonyos "mit csináljak, vannak igényeim", csak őket senkinnem bélyegzi meg ezért. Nekik igenyeik vannak, mi meg szexmániás barmok vagyunk. Hosszú távon a nemi vágyat nem lehet súlyos következmények nélkül elnyomni. Nem is kell szerintem. Amúgy meg, jobb, ha tőlem tudod, hogy bármit gondolj, a férfiak nagy része ugyanilyen szintű vágyakkal bír, de sose mondja ki, mert nem szexi, és nem akarja, hogymazt gondolja róla a nő, mint te rólam. De egymás között ezeket simán megosztják. Nem véletlen, hogy én is ide írom le, ahol nincs tétje, a való elétben sosem ragadtatnám el magam ennyire, mert a társadalom ezt megveti.

2017. júl. 29. 12:19
 75/139 A kérdező kommentje:
73: szia, nem fogsz hiányozni. Érdekes, amikor felkérem rá, hogy támassza alá, amit állít, akkor eltűnik. De fura :) jó foghúzást!
2017. júl. 29. 12:20
 76/139 A kérdező kommentje:

"Amíg neked embernek lenni egyszerű kényszeres életvitel, ami a "hiányszükségletek" kielégítését jelenti"


Nem csak azt jelenti, nagyon sok jó dolog van az életben, de tény, hogy ennünk kell, ezért dolgoznunk kell, és szaporodnunk kell, ezért szexelnünk kell. És ha az ember valamelyikben megakad, akkor nem tud továbbmenni. Profán dolgok ezek, de az élet ilyen. Hiába hallgatod egy koncertteremben Mendelssohn E-moll hegedűversenyét, ha közben pisilned kell, és majd felrobbansz. Nem fogod élvezni, és csak a vécére tudsz gondolni. Azért írtam a maslow-piramist, mert az ehhez kapcsolódik: csak akkorntudunk feljebb lépni, ha a hiányaink kielégültek.

2017. júl. 29. 12:26
 77/139 anonim ***** válasza:
94%

Ember, Maslowról láttál kritikát?:D Ezer éve megcáfolták azt, amiről itt magyarázol. Ha Maalow nem tévedne, amint megéheznél, vagy elálmosodnál, képtelen lennél ide kommentelni. Sőt, a szexhiánytól is.


Nem tudok és nem is akarok veled mit csinálni, mert ehhez te is kellenél, ha megoldást akarnál. A megoldás benned van, simán helyre lehetne tenni az egészet és megoldani a problémáidat, de ahhoz kicsit át kellene gondolni a dolgokat.

2017. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/139 anonim ***** válasza:
84%

Na nekem is most lett elegem ebből a kérdésből :D Nem veszed észre, hogy másról sem beszélsz mint saját magad önsajnáltatásáról?

Meg mi ez a hülyeség, hogy a szex hiány miatt vagy frusztrált, meg mindenki ilyen, hisz tök normális már az óvódában maszturbálni, nem? Elárulok egy titkot, van barátom, nem egy szexőrült, most nyáron ritkábban találkozunk, ezáltal ritkábban is szexelünk, mégsem lesz frusztrált, de visszamehetnék a múltba akkor elmondom, hogy egyik exem sem volt szexmániás.

Valószínűnek tartom, hogy a párkeresés azért nem jön össze neked, mert egyszerűen lerí rólad mi a gondod, sőt megmerem kockáztatni, hogy az utcán azon férfiak többségét gyarapítod akik minden lányt megbámulnak.

Egyébként azt is megsúgom, hogyha annyira szexelni akarnál simán összejöhetne, rengeteg lány van szórakozóhelyeken akiket tényleg könnyű megnyerni egy éjszakára, csak jófejnek kell lenned. Egyszerűen katasztrófa olvasni a válaszaid, mindegyikben csak írod a kifogásokat, sehol nem írod le a hibáid, pedig minden embernek vannak, látszik, hogy nem kötöd le magad, semmi más nem érdekel az életedben, csak a bajod ami jelenleg van. Tudod milyen férfiak sikeresek a nőknél? Akik tisztában vannak önmagukkal, az adottságaikkal, élik az életüket, azt csinálják amiben örömüket lelik, nem panaszkodnak óra hosszakat, pozitívan állnak a dolgokhoz, akiknek sok az önbizalmuk, jól tudnak kommunikálni, érdekesek, viccesek, jó társaság, jó hallgatóság, tud tanácsot adni, meghallgat, bókol és nem pedig flörtöl agyba főbe. Ehelyett te panaszkodsz, nem vagy pozitív, látszik gondolom rajtad, hogy beéred bárkivel csak legyen valaki, a frusztráltságod miatt önbizalmad sem hiszem hogy van, hiába mondod azt magadról, a kisugárzásod nem lehet megnyerő. Ezen kell változtatnod és abbahagyni a folyamatos picsogást a férfitöbbletről, meg a nőgyűlöletről vagy pedig maradsz ebben az állapotban. Te döntöd el mit választasz, de gondolom a válaszod erre a következő picsogás lesz.

(Utoljára pedig hozzáteszem, hogy a hatalmas szexuális vágyaddal csinálj valamit, menj el akkor prostihoz vagy nem tudom,de ez nem normális, ahogy az sem, hogy ez már óvóda óta tart, úgyhogy még esetleg pszichológust/orvost javaslok)

A válaszom lehet elég összefüggéstelen lett, de már nagyon felidegeített ez a kérdés, főleg a válaszok. Már mindenki látja benned a hibát csak te nem látdo magadban.

2017. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/139 anonim ***** válasza:
66%
78as nyugi,nem éri meg :)
2017. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/139 A kérdező kommentje:

"Ember, Maslowról láttál kritikát?:D Ezer éve megcáfolták azt, amiről itt magyarázol. Ha Maslow nem tévedne, amint megéheznél, vagy elálmosodnál, képtelen lennél ide kommentelni. Sőt, a szexhiánytól is."


Ez világos, ezért írtam hosszú távú hiányról. Aki hosszú távon nem elégül ki, az szívja meg, ld bűnözők, pedofil papok.



"Nem tudok és nem is akarok veled mit csinálni, mert ehhez te is kellenél, ha megoldást akarnál. A megoldás benned van, simán helyre lehetne tenni az egészet és megoldani a problémáidat, de ahhoz kicsit át kellene gondolni a dolgokat."


Te, elárulok neked valamit, folyamatosan ezt próbálom. Az a lány, akivel tegnap találkoztam volna társkeresőn, két egymást követő nap játszotta el, hogy a megbeszélt időpontban nem írt, majd fél, órával utána kifakadt, hogy ő állítólag ír nekem, csak én nem kapom meg, de ő elindul haza. Az elsö után írtalmhigy sajnálja, majd még egyszer ugyanez. A számomat is megadtam neki, hívjon fel,ha tényleg a nettel van baj. Arra, higy miért nem küldött legalább egy sms-t, még mindig nem írt értelmes választ, csak hülyébbnél hülyébb kifogásokat - pedig amiket írt magáról, azok igazak, és nagyon szerettem volna megismerni. Ez akasztott ki most ennyire. Tudod, miből van elegem? Hogy ebben nincs racionalitás. És én gyűlölöm, ha valamiben nincs.

2017. júl. 29. 12:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!