Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/139 A kérdező kommentje:

""de túlkínálat van férfiakból. " [link]

"A tavaly felvett adatok szerint ezer férfira 1106 nő jutott"

De csak higgy a mítoszaidban."



Ja, csak meg kéne nézni a nemekre lebontott korfát is, te ostoba. Mert az a többlet, amiről a cikkben szó van, öregkorban jelentezik. ÖSSZESSÉGÉBEN lehet, hogy nőből van több, mert a férfiak eleve 5 évvel kevesebbet élnek, de a párkereső korban, ami most minket érdekel, fordítva van. De higgy csak a mítoszaidban.

2017. júl. 29. 11:51
 62/139 anonim ***** válasza:
91%

@57: ha figyelmesen olvastad volna #14-el lehet beszélgetni, nem úgy mint veled, meg a kérdezővel...


Köszi magam is boldogulok nem kell segítség, nem hiszek az MNK-ban...

2017. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/139 A kérdező kommentje:

"Egyébként érdekes vagy kérdező... ahogy szépen lassan bújik elő az "én jófiú" vagyok maszkod mögül az igazi éned... "


A frusztrált énem. Az igazi énem több ennél, és azt gondolom, hogy ez mindenkire vonatkozik. Nincs múlt nélküli szent, sem jövő nélküli bűnös. Elég korlátolt vagy, ha azt hiszed, egy pár oldalnyi gyk-kommentből már ismered is az igazi énem. Több haveromon megfigyeltem, hogy megváltoztak, sokkal nyugodtabbak lettek, miután lett barátnőjük. A lányok azért nem érik el a frusztraciónak ezt a szintjét, mert nekik alapból jut általában. Jelzem, ez lenne a normális mindenkinél.

2017. júl. 29. 11:55
 64/139 anonim ***** válasza:
91%
Azért annyit még pár év tanulás után "beleugatnék" ebbe a "miért ilyen a férfi" elméletbe, hogy ez elég gyenge kapaszkodó. De ha nekem nem hiszel, keress egy már végzett szakembert, és rakd helyre vele ezt a dolgot. Nagyon sokat hisztek erről az ezer sebből vérző darwinista szagú akármiről, de kicsit nem ártana visszavenni és nem a főemlősök szintjén kutakodni. Az ember túlnőtte azt a szintet, van örökségünk, nagyon sok, ami megmaradt, de nem azok az eszközök és megoldások érvényesek már az emberre. Ebből nem nyitok újabb egyoldalas kommentet, csak mondom, hogy nem tartunk az inger-válasz szinten. Autonóm, tervező, érző lények vagyunk és a társadalom is teljesen jogosan várja el, hogy ezen a szinten mozogjunk. Ha nem tetszik, ki lehet költözni a város peremére egy hordóba. Attól, hogy a gyilkolás is állati ösztön, nem fogja a bíró megvakarni a hasad, ha kinyírod a másikat, mondván, hogy ez tök természetes.
2017. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/139 A kérdező kommentje:

"hidd el, nem minden férfit vezérel a farka."


Az embereket alapvetően elég egyszerű dolgok vezérlik, lásd maslow-piramis. Lehet ezt tagadni, de így van, és nem én állítom, hanem a pszichológusi szakma. Tetszik, nem tetszik, a fő vezérlő erő a szaporodas. Téged is most valahol a farkad vezérel, mert azt hiszed, hogy most majd beszélgethetsz a 14-essel, miután írta, hogy normális pasit keres. Ezt is gyakran átom fórumokon. Amikor a férfi állást foglal a szemét, csúnya férfiak ellen, hogy őbezzegnemolyan, hátha ez már majd megtetszik a nőnek. De a játék ugyanarra megy ki. Láttam ilyet pl youtube-kommentmezőben , ugyanez volt a téma, odaírt egy igen csinos lány, és hirtelen az összes férfi egymásra kezdett licitálni, hogy az összes többi mennyire érzéketlen, és hogy ő mennyire elnézést kér, amiért lejáratják a férfinemet egy ilyen szép lány előtt, és szegény lány. Aztán mind lekopott, miutan a csajl leírta, higy van barátja.


Mind szánalmasak vagyunk, annyi köztünk a különbség, hogy én nem csapom be magam.

2017. júl. 29. 12:03
 66/139 A kérdező kommentje:

"Autonóm, tervező, érző lények vagyunk és a társadalom is teljesen jogosan várja el, hogy ezen a szinten mozogjunk."


Nyilván a tudatunkkal felül tudjuk írni és csatornázni tudjuk az ösztöneinket produktív dolgokba, de attól meg az ösztönök ott vannak. Ha a történelmet nézed, nem különbözünk annyira sokban a főemlősöktől. Háborúzunk területért, erőforrásokért, nemzeteknek nevezett klánokba tömörülünk, megideologizáljuk a háborúinkat, de ettől még ugyanúgy az erőforrásokért megy a verseny. Meg az ellenkező nemért.

2017. júl. 29. 12:07
 67/139 anonim ***** válasza:
93%

64-nek igaza van kérdező. Még pár év tanulás rad férne.


Egyelőre dobálózol a félműveltségeddel (lásd M piramis), de az összefüggéseket, a mélyebb dolgokat nagyon nem látod, csak a megmondó ember szerepkörben tetszelegsz. Hidd el, ha még sokat tanulsz, tapasztalsz, kultúráliódsz, akkor nem lesznek ilyen nagy kijelentéseid, hogy milyen a világ, az emberek, a nők...


Egyelőre a produkciód szánalmas, ezzel értelmes embert 10 percig is nehéz lekötnöd, azt leszámítva, hogy éppen beteg vagyok és mást nem tudok csinálni, mint a gép előtt röhögni rajtad... a nők még erre sem veszik az energiát 😀

2017. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/139 anonim ***** válasza:
94%

Pontosítok, nem a gyilkosság, az agresszió. Csak az állatvilágban általában a két hím addig harcol, amíg a gyengébb bele nem döglik.


Nem, mintha azért nem akarnának teljesen jogosan elvitetni, ha agresszíven viselkednél, mondván, hogy ez evolúciós szinten tök normális. Igen, csak nekünk kicsit más az eszköztárunk és létező fogalom nagyjából 5 éves kortól az impulzuskontroll. Ergo ez az egész szexelnem kell dolog csak egy szinonimája annak, hogy nem nőttem fel/visszamaradott vagyok és erre büszke.

2017. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/139 A kérdező kommentje:

"Egyelőre a produkciód szánalmas, ezzel értelmes embert 10 percig is nehéz lekötnöd, azt leszámítva, hogy éppen beteg vagyok és mást nem tudok csinálni, mint a gép előtt röhögni rajtad... a nők még erre sem veszik az energiát"


Még jó, hogy te igen. Mert ilyen nagyvonalú vagy. Esetleg leírhatod, hogy hol tévedek félműveltségemben, azt is szabad, nem csak kioktatni.

2017. júl. 29. 12:11
 70/139 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor elszomorítalak kérdező,hogy sose lesz tartós párkapcsolatod ezzel a mentalitással,hozzáállással. :/ És akkor az egész életedet végignyíghatod.
2017. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!