Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
 111/139 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!

Ajánlom figyelmedbe a ferfihang.hu weboldalt. Ott is hasonló gondolkodású pszichopata "férfiak" írogatnak naphosszat.

Hidd el, ők majd bólogatnak neked, ha panaszkodsz. Sok sikert!!!

2017. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/139 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen oldal tényleg van? És én még nem láttam férfi létemre?


Máris felveszem a kedvenc Chemtrail-HAARP blogom mellé a könyvjelző sávra 😀😀😀

2017. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/139 anonim ***** válasza:
27%
111, Szerintem igazuk van. Feminizmus már rég elérte a célját innentől kezdve fel kéne számolni az összes ilyen irányú intézményt. Szánalmas, hogy a nőknek gyakorlatilag semmi sem elég és továbbra is kellenek a többletjogok. Többségük valószínűleg már holnap vitetné a férfiakat kasztráltatni, ha megtehetné.
2017. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/139 anonim ***** válasza:
91%

A nők 99% nem feninista, ahogy a férfiak 99% sem Anti feminista. A normális emberek csak normálisan élni akarnak, persze a nők nem vágynak a "nőnek a konyhában a helye női principiumra", de nem azt keresik, hogy hol lehet többlet jogokat kicsiholni, és korlátozni a férfi jogokat.


A legtöbb "nekem ez jár a férfitól" típusú nő meg szimplán buta gold digger, azt se tudja mi az a feminizmus (idegen szó alert), ti mégis filozófiai háborút viseltek ellenük.

2017. júl. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/139 anonim ***** válasza:
91%

Szent ég, a férfihang... Régebben belefutottam abba az oldalba. Először azt hittem naivan, hogy valóban a genderfasizmus és az eltúlzott politikai korrektség ellen lépnek fel - aztán hamar rá kellett jönnöm, hogy az egész oldal kb. egytucat sikertelen alak sirámairól szól. Jellemző témáik:

1. siránkozás, hogy minden nő csak az alfahímekkel akar ágyba bújni

2. nyűglődés, f...pörgettyűzés, hogy akkor most ki számít alfahímnek

3. picsogás, pua-b.romságok megosztása

4. hisztizés, hogy mennyivel jobb lenne, ha iszlám ország lennénk, mindenki kapna feleséget.


A kérdező tuti jól érezné ott magát a "mindenki hibás, csak én nem" mentalitásával.

2017. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/139 anonim ***** válasza:
91%
#107 "Egy általános társadalmi jelenségért igen, a világ a bűnös. Az a szerencsétlen, aki csak egy barátnőt keres, és minduntalan pofáraesik, mégis miről tehet? Jó hogy nemmá' kitalálod, hogy ő maga akarja így... " - éljen, éljen! Ez épp olyan, mint mikor a belezős sorozatgyilkos vagy a késes, ámokfutó terrorista nem felelős semmiért, mert ő csak szeretethiányos, mert ő a gonosz társadalomtól nem kapott elég szeretetet és törődést... Mindjárt elsírom magam.
2017. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/139 A kérdező kommentje:
Utolsó: Pedig ez elég gyakori. Általánosságban elmondható, hogy az okot kell kezelni, nem a tünetet. Tipikus szemellenzős, mindent erőből megoldani akaró ember vagy. Én pl hisezm, hogy Mo.-n z emberek rengeteg nyomoráért az oktatási rendszer felelős. Sok baj van a világgal, olyan bajok, amik mindenkit érintenek, de meglepően kevés figyelem irányul rájuk, viszont egyszerűbb mindent ilyen tesitanáros hozzáállással elintézni, hogy "oldja meg a gyerek, nehogymá az én dolgom legyen", mint megérteni a foyamatokat és az okokat.
2017. júl. 30. 11:36
 118/139 anonim ***** válasza:
92%
Az okot kell kezelni, ez így igaz. De az ok nem az, hogy te nem dugtál mostanában, hanem az, hogy anyád/apád nem tudom, hol volt, mikor nevelni kellett és értékeket átadni.
2017. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/139 A kérdező kommentje:
Nevelni neveltek valamennyit, bár sokat nem reflektáltak arra, hogy ki vagyok, meg nem sok dolgot tettek helyre bennem. A kérdésedre az a válasz, hogy épp dolgoztak.
2017. júl. 30. 22:52
 120/139 anonim ***** válasza:
10%
#118 pontosan az a probléma, hogy az akkori értékek a mai társadalmi "értékeknek" totál szöges ellentétei. Szerencsére nem mindenkit neveltek felszínes, anyagias, törtető szrházinak, ezért fordulhat elő szökőévente még, hogy normális lánnyal futok össze.
2017. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!