Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
 91/139 A kérdező kommentje:

"Ezt is megnézted, te istenek sújtotta kulturhérosz?

[link]

Hol látsz te - mondjuk a 20-25 évesek közt - szignifikáns férfitöbbletet? Három vonalkáig el tudsz számolni"


Megnéztem, te anyaszomorító gyökér. A korfán látszik is az enyhe férfitöbblet. Én nem mondtam, hogy ez sokszorosa lenne a nők számának. Csak hogy nincs egyensúly. Az igazi egyensúlyhiány amúgy a tesztoszteron miatt van, egyensúly akkor lenne, ha enyhe nőtöbblet lenne.



"Ez egy olyan erő, amit le kell csapolni", utána nyígsz, hogy te milyen normális fiúcska vagy, két nyelvvizsgával, brühühü, utána meg alighogy kitörlöd a szemecskédből a könnyeket, jössz a macsódumával, hogy párbaj, meg orrszarvúak meg férfilét..."


Én leírtam összefüggően a véleményem. Ez a következő: túlkereslet van a férfiak részéről, akik ezért versengenek. Az állatos példákat arra hoztam, hogy ők így versengenek, mi pedig többek között a munkában, státuszszimbólumokban, tudásban, hozzátéve azt, hogy régebben még dívott a fizikai versengés, sőt nem civilizált népeknél még ma is így megy (pl maszájok párválasztása - minél magasabbra kell ugraniuk). Ez elég nyilvánvaló. Én a tudásban vagyok jó, ezt támasztják az eddigi eredményeim, amiket nem magamtól hoztam elő, hanem mert te, vagy valami másik f**z elkezdett óberkodni, hogy biztos valami elhízott, iskolázatlan pancser vagyok, csak ezt nem írom le. Az erdeményeimet ennek cáfolataként írtam le, te szerencsetlen meg azóta ezen lovagolsz. Én összefüggően leírtam, mit gondolok, arról nem én tehetek, higy te funkcionális analfabéta vagy, és nem értelmezed a kontextust, csak szavakat emelsz ki.


Sok hozzáfűznivalóm nincs a többihez, amit ideokádtál. Ilyen korlátolt *** szokkal, akik csak sértegetni tudnak, érvelni nem, nincs dolgom. Pl várom továbbra is, hogy miben nincs igazam annak kapcsán, hogy ki a "szexmániás". Mitől lesz valaki az? Mi az a mérőszám, az a napi kívánt szexmennyiség, ami már átlagon felüli? Mert ha van ilyen, adott esetben simán találok olyan ismerőst, aki saját bevallása szerint ezt teljesíti. Akkor ő szexmániás? Vagy csak arra használjuk ezt kényelmesen, akinek nemnjut szex, és akar? Nahát, higy mik vannak!



Segítséget meg tényleg kértem, bár a tiedre nem szorulok. Értelmezési problémáid vannak, előbb magadon segíts.

2017. júl. 29. 15:12
 92/139 anonim ***** válasza:
81%

Jaa, neked azért nincs csajod, mert 3000-rel több nő van a 20 évesek között országos szinten... meg a gonosz versenyhelyzet miatt. Meg mert te a tudás embere vagy. De közben öszönlény. De nem is, mert jófej, normális fiúka. És ha tíz felhasználó írja, hogy összevissza beszélsz és zagyválsz, akkor ők az ostobák... Szokás szerint mindenki hibás és hülye, csak te vagy meg nem értett zseni és tökéletes Disney-hercegnő :D :D Remélem azért nem sírtad el magad.


Amúgy szerintem örülj, hogy nem volt párkapcsolatod, mert egy egészséges nő ilyen mentalitást látva péklapáttal vert volna tarkón téged az együttjárás második hetében.


"Sok hozzáfűznivalóm nincs a többihez" - hát ha cáfolni nem tudsz, ignorálj...


Ember, kezeltesd magad, vagy ne trollkodj, vagy tényleg vegyél egy guminőt...

2017. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/139 anonim ***** válasza:
82%

Tévedtem a nőkkel kapcsolatban...


Sokkal intelligensebbek, mint valaha gondoltam. Nekem több oldal után esett le, hogy nem egy szerencsétlen peches fiúka vagy, hanem komoly problémáid vannak... ők ezt sokkal gyorsabban felmérik, nem véletlen, hogy kerülnek messziről.


Komolyan, elnézést lányok, tévedtem.

2017. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/139 anonim ***** válasza:
83%
Lol 92-és: a legjobb, hogy mivel mindketten 75%ak vagyunk így folyton kever minket. A hülye valaszai fele nekem szól, ne vedd magadra 😎
2017. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/139 anonim ***** válasza:
68%
Annyi baj legyen, az ő szemében mindenki gonosz és hülye, aki nem sajnálkozik a problémáin. :D (Egyébként tényleg vannak problémái, de más jellegűek, mint azt ő gondolná...)
2017. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/139 A kérdező kommentje:

"Meg mert te a tudás embere vagy. De közben öszönlény. De nem is, mert jófej, normális fiúka."


Normális, jófej ember vagyok alapjáraton, aki értelmiségi, és jelenleg elég frusztrált. Nem azt írtam,mhigy "ösztönlény", hanem azt, hogy alapvetően mindenkit egyszerű ösztönök irányítanak a mélyben. Erre mondom azt, hogy értelmezési gondjaid vannak. Rosszul idézel, ferdítesz.



"hát ha cáfolni nem tudsz, ignorálj... "


Miért, te mit csinálsz? Az előbb kérdeztem valamit, kényelmesen figyelmen kívül hagytad.



"És ha tíz felhasználó írja, hogy összevissza beszélsz és zagyválsz, akkor ők az ostobák... S"


Milyen tíz felhasználó? Visszanéztem, te pattogsz a legjobban az elejétől kezdve. Ha ennyire eleged van, miért nem takarodsz el a f**zba? Nekem nem fogsz hiányozni. Menjél át ide, magyarázd el neki, mi a tuti: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



A problémám nem egyedi, mint írtam. Rajtad kívül még ott volt a magát 78%-osnak kiadó pofátlan troll, meg a 78%-os lány, aki gondolom pszichológushallgató, és érdemben szólt hozzá a témához, normális kritikát megfogalmazva. Meg még egy 75%-os, aki állítólag nem te vagy, bár nem tom, mit keres itt, miután már kétszer elköszönt.

2017. júl. 29. 15:46
 97/139 A kérdező kommentje:
Egyébként gyanítom, hogy ugyanaz vagy, csak a nagyobb hatás kedvéért úgy teszel, mintha ketten írnátok ugyanazt. Csak egy sejtés.
2017. júl. 29. 15:48
 98/139 anonim ***** válasza:
94%

Marha nagy hatás lenne 😎


Eszesebb vagy, mint gondoltam, rögtön lebuktunk. Te tényleg egy ki'szott zseni vagy, a nők is a lábad előtt fognak heverni amint ezt felfedezik.

2017. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/139 A kérdező kommentje:
Hasonlóan következetlenek vagytok, szal simán el tudom képzelni. Mondjuk neked több eszed van, mint a negyvenvalahányszázalékosnak, aki úgy akarta másnak kiadni magát, hogy más az értékelése...
2017. júl. 29. 15:57
 100/139 anonim ***** válasza:
90%
Szexelni akarsz, a világ igazságtalan mert te nem szexelhetsz de volt egy barátnőd akit szex elott kidobtal. Jolvan hagyjuk emberek ezt a kerdest mar nem tudom süllyedhet e mélyebbre 😂😂😂😂😂😂 Tuti troll csak senkinek nem tunt fel az elején, viszont ezzel elszólta magát a nagy kamuzasban
2017. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!