Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/139 anonim ***** válasza:

Jaj, pont hogy régen számított leginkább a pénz házasságnál, amikor kizárólag az anyagi státuszod alapján házasodhattál (hozzáteszem, manapság is pont a lecsóróbbak a legszaporábbak, eddig senki nem tudta értelmesen elmagyarázni, hogy miért, ha szerintetek annyira csak a pénz a fontos).


A válások száma sem azért nő, mert a gonosz nők az alfahímekkel akarnak párosodni, ennél "kicsivel" összetettebb a kérdés. Olvassatok utána a témának szakirodalmakban, mielőtt butaságokkal égetnétek magatokat.

2018. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/139 anonim ***** válasza:

#131 ez baromság, hogy csak az anyagi státusz határozta meg régen a házasságot. Maximum a főrangú hercegek, királyok közt fordult elő, ahol a dinasztikus elv érvényesült. Ha nem tetszett a hercegkisasszony, nyugodtan választhattál mást helyette.

Hogy miért a legcsóróbban a legszaporábbak? Ez kimondottan a buckalakóknál van így. Egyszerű az oka, így tudnak leakasztani több pénzt a szociális hálóról. Leszülnek 10-12 purdét, felveszik az utánuk járó támogatást, őket meg elküldik lopni, a policájok úgyis szarnak bele az egészbe.

2018. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/139 anonim ***** válasza:

Jóval kevesebb ember házasodott szerelemből, mint manapság (ami részben a több válást is okozza + könnyebb is lett elválni és már nincs stigmatizáló hatása a társadalom részéről).


Amúgy a nők egyre nagyobb számban vannak az egyetemeken, vagyis jobban fizető állásaik lesznek, szóval nincsenek rászorulva, hogy bárki eltartsa őket. Ettől függetlenül nem egy ambíció nélküli, 8 általánost végzett közmunkást akarnak maguk mellé párnak, ami szerintem nem olyan hatalmas bűn a részükről. De ha csak a pénz számít és nőt akartok, akkor hajrá, gyakorikérdések és rinyálás helyett dolgozzatok a karriereteken/vállalkozásotokon (úgyis olyan intelligensnek tartjátok magatokat, akkor ez nem okozhat gondot). Ja, hogy azért már tenni is kéne? Sorry...


Amúgy nem csak a "buckalakók" szaporák, a világon mindenhol a szegények vállalják a legtöbb gyereket. Ellentétben a gazdagabbakkal, akik megelégszenek max. 1-2 gyerekkel és azt sem huszonévesen vállalják be.


Ja, és még valami:

[link]

2018. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/139 anonim ***** válasza:

Az átlagember akkor is szerelemből házasodott már (a pórnép, ha így jobban tetszik), az anyagi érdekből való házasodás kimondottan a nemesek meg a grófok szokása volt, hogy a vagyon ugye családon belül maradjon & szaporodjon is. Ez (is) volt a lényeg, mert a nemes ugye nem dolgozott.

"A paraszté a dolog...én magyar nemes vagyok!"


A kátrányos helyzetűek hazai példa volt, idehaza ők a szaporák. Egy szegénysorsú magyar családban jó, ha 2 gyerek van, pont azért, mert ők nem jogosultak semmire, a rétinégerek meg igen.

Kínában szerintem a kommunista rendszer az oka. Amíg nálunk is az volt, nőtt a népesség. Megtörtént a gengszterváltás - kissé izzadságszagúan - és csökkenni kezdett a népesség. Ott mellesleg már most nagy probléma a túlnépesedés, ha nincs gyereked, kapsz egy valagnyi pénzt. Ha van, akkor meg keményen perkálnod kell utánuk.

Indiában és Afrikában a magas gyermekhalandóság az oka. A legtöbb helyen olyan primitív az orvosi ellátás, hogy a gyerekek jórésze meghal, mielőtt elérné a tízéves kort, szóval egy nőnek sokat kell szülnie. Fogamzásgátló meg vagy egyáltalán nincs, vagy pénz nincs rá.


Azért semmi értelme sok pénzt keresni, csak hogy legyen barátnőnk. Csak a pénzvadász libákat lehet így bevonzani, ennyi erővel prostihoz is járhat az ember.


Ja, és amúgy:

[link]

2018. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/139 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen amikor egy r akás hülye egymást hülyíti:)

Gondolom neked is csak a csinos-szép lányok felelnek meg.

De sajnos sem jóképű, sem kigyúrt nem vagy.

Mit tettél az elmúlt 1 évben azért, hogy jobb külsőd legyen?

2018. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/139 A kérdező kommentje:
Sokat szaunáztam!
2018. jan. 22. 14:02
 137/139 anonim ***** válasza:
14 es, vannak szep dolgok amiket mondtal de az a baj hogy te nem a tobbsegbe tartozol es az hogy milyenek a ferfiak az nahyban szamit attol hogy milyenek a nok. Az meg mas hogy ezt jol elmondtad miert rosdz neked de valoszinuleg ahogy a sok ferfi nem tokeletes te se vagy az es lehet hogy neha alacsonyabb elvarasok kenenek ha te nem adsz ugyanannyit amennyit kapni akarsz. En 20 evesen szuz vagyok de csak azert banom mert neheziti az ismetkedest az hogy kevesebb tapasztalattal rendelkezem. Kicsit neha ugy erzem hogy lemaradtam vmirol a tini idoszakomban, de anno nem is akartam baratnot, nem voltam es vagyok meleg es tetszettek a lanyok, de annyira nem erdekeltek. Nem ereztem hogy nekem 16 evesen ez hianyzik es, igy nem foglalkoztam a parkeresessel. Ezek mellett magas elvarasaim vannak, de minden baratom nagyon jo barat es azokutan sem tuntek el, hogy kulfoldon kezdtem dolgozni. Tudom, hogy vannak hibaim es dolgozom rajtuk es sok ember aki elnezi a hibaimat en is elnezem az oveket. Ezek is hozzank tartoznak. Viszont ettol meg magasak az elvarasaim, szuz ferfikent es itt az is bocceno, hogy en tapasztalatlankent egy lassabb haladast szeretnek es hosszutavu komoly kapcsolatot. Ez viszont bar neked lehet jol hangzik de a nok tobbsegenek nem es, bar latom, hogy realis problemaid vannak, de szerintem na egy kivalasztott ferfi tonegnek sokkal nehezebb, mint a noknek. Mig a noknek az a baja h nem tudjak ki utazik csak a szexre addig a ferfiak egy resze, aki komoly kapcsolatba is be le menne nem talal partnert es luzernek van titulalva a tarsadalom altal. A legtob no rosszabb kapcsolatbol megy rosszabb kapcsolatba, pedig bar tudjak mi kene meg is ahhoz a ferfi reteghez vonzodnak, akikkel a kapcsokat veszekedesekkel teli lesz, az ertekek nem fognak megegyezni es akar eroszak vagy felrelepes is megtortenik. Sok no meg meg se engedi maganak es egy ferfinak, hogy megismerjek egymast kulonbozo feluletes okok vagy nagyon kis hulyesegek miatt. A nok sokszor tenylegesen tulreagalbak ami nem lenne baj, de nem veszik eszre, ha meg sem akkor nem vallaljak fel es vagy nem probalnak harcolni ez ellen a reszuk ellen. Sokszor azt hiszem hogy a hormonok iranyitanak minket, hisz allatok vagyunk, ugyanugy csak az osztonok es a hormonok vezerelnek minket legtobbszor. Sok ember ezt tudja, de mivel termeszetes szerinte ez nem negativ. Szerintem pont akkor leszunk intelligensek es szarnyaljuk tul az allatokat, ha mi kuzdunk azert, hogy ne par hormon, oszton vagy tarsadalmi elvarasok,nemi szerepek iranyitsanak minket. Szeretnem hinni hogy mi nem csak ezek vagyunk, mert ezek csak lelketlen evolucios hulyesegek es "labelek". Sokszor hallom h a nok miket csinalnak menzesz alatt es ezt ha eszre sem vrszik sem szegyenlik es nem vallaljak fel. Pedig en szegyenlenem magam az biztos. A parkapcsolatokban levo manipulaciokrol ne is beszeljunk, de termeszetesen nem azert jottem, hogy a noket fikazzam foleg, hogy a vilagnezetem nem csak negativ lehet, de kicsit hamis is. A ferfiak is teli vannak szarral, es az emberekkel van a baj nem pedig egy nemmel, de hat ez van, az ember nem tokeletes es minddnki hibazik. Bar full cliche lehet, amit irok, de szntem sok az igazsagalapja. Az elet es az emberek nem fekete feher, en ezert mindig probalom minden oldalrol megtekinteni a valosagot es szerencsere sikerul is. Sokszor mondhatjuk, hogy egy konfliktusban senki sem hibazott vagy inkabb azt, hogy mindket ember hibazott es nagyon sojszor en egyik oldal helyeben se lennek szivesen. Sojszor egy kapcsokatban mindket fel nehez szituaciokkal nezhet szembe, kerdes csak az, hogy hogyan kezeljuk sajat es masok hibait, illetve a konfliktust. Bar nok teren meg nem vagyok sikeres, de boldognak nevdzhetem magamat. Az eletem jo iranyba megy es rralizaltam, hogy ha akarom mindenkiben lathatom a szart es utalhatom a vilagot, sot utalom is az embereket, dr szeretem is oket az osszes undorito dolog ellenebrn. Egy idoben sojszor hibaztattam masokat, utana meg csak magamat. Egyik sem egeszseges es azt hiszem, hogy a legjobb a megbocsatas es az elnezes. Ez persze nem azt jelenti, hogy engedjuk a masikat, hogy kovetkezmeny nelkul megcsaljon minket vagy hasonlok hanem szimplan azt, hogy megbocsatunk. Bar regota megfogalnazodtak ezek bennem, de most ennek irasa kozben engedtem el sok utalatomat multbeli emberek fele. Mindenkinek meg vannak a problemai es sok ember sok mindent megban es ujra csinalna. Azokat az embereket, akik azon torekednek, hogy jobbak legyenek a leirtak miatt nagyon tisztelem. Azokat az embereket, akik meg nem felelnek meg az ertekrendszeremnek es szerintem olyan dolgokat tesznek, ami nem helyes azoknak megbocsátást nyújtok és nem foglalkozom velük. Mindenki magával törődjön. Bár utàlom a tarsadalmi elvarasokat, a nemi szerepeket, a hazugsagokat, alszentseget, manipulaciot, de SZERETEK segiteni masokon es bar neha feltekeny tudok lenni, ha egy szerelmes part latok meg is boldogsag ont el. Boldogsag ont el es mosolygas ha gyerekeket latok jatszani. Ha latom hogy valaki kirobban az oromtol az en napom is sokkal szebb lesz. Ezert is az a celom hogy minnel jobb ember valjon belolem es boldog legyek mikozben masok eletebe en is boldogsagot viszek. Termeszetesen ez egy kbszott nagy altalanositas, vanbak kivetelek, vannak akik jobban a feher fele hajlanak, de olyanok is akik akar ok nelkul rosszakaroak es karorvendoek, de az utalat nem visz minket elorebb. Olyan emberekkel kell korul venned magad akikkel meg tudjatok oldani a problemaitokat es kozel all az ertekrendszeretek, aki meg nem ilyen azt nem kell utalni, csak ne foglalkozz vele.
2018. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/139 A kérdező kommentje:
Megvan a 100 válasz! Bocs, utolsó, de ezt még egy darabig biztos nem fogom elolvasni. Azért néha leüthetnéd az ENTER-t, miközben írsz!
2018. jan. 22. 23:41
 139/139 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek veled kérdező, én is ugyanezt tapasztalom

a társkeresők tényleg csak időpocsékolásra jók

ha nincs adonisz tested vagy vastag tárcád, egyszer se írnak vissza.

a legtöbb lány csak egónövelés miatt van fent társkeresőn amúgyis, ettől érzi magát többnek hogy online mennyi pasinak bejön...szánalom.

discoban amúgyis hülye ötlet csajozni, az ottani csajok max. egy éjszakára jók, masszívan alkoholizálnak, ráadásul ha nincs szerencséd, ismerkedés közben előkerül egy hegyomlásnyi melák hogy mit fűzögeted te az ő bébikéjét és laposra ver, meg egyébként is, elég nehéz úgy beszélgetni kettesben hogy ötszázezer decibellel üvölt a hardtechnó meg a tektonik

utcán meg ha le mersz szólítani valakit, megkapod hogy kőművesfüttyögsz meg catcalling és milyen legalja pronyó vagy (mondjuk ez tényleg így van hogy utcán leszólogatással a tahó közmunkások, culágerek meg a buckalakók "ismerkednek")


amíg 10 pasas jut 1 nőre, ne csodálkozz ha ennyire fennhordják az orrukat és csak a legjobb pasasokat méltóztatnak észrevenni...

a kedvencem hogy ezek után még jönnek ide lökni az álszent, sunyi szöveget hogy jaj az önbizalom meg magabiztosság meg belső értékek meg kémia meg kiskutyafsza karikára vágva, oszt lelépnek az első kigyúrt pénzes menőmanóval...képmutatás foreva


ehhez még hozzájön az hogy nyomatják itt az egyenjogúságot, de arra már képtelenek a nagy turbófeministák hogy ők kezdeményezzenek vagy ne adj'isten randira hívnának egy pasast...neem, az a férfi dóga!

meg amikor pampognak hogy suba subához, átlagpasas ne akarjon szép nőt mert az neki nemjár, persze a dagadt 500 tonnás Kirov reporting tenyészkoca nőknek ugye JÁR a sportos, jóképű pasi, őt igenis ilyennek kell elfogadni és szeretni, a dagadt hájzsák pasi meg fogyjon csak le...

az egyenjogúság ilyenkor nyaralni megy, és üdül


lehet lepontozni bátran engem is. az igazság sokaknak fog fájni, és rajtam állnak majd bosszút, mert szembesíteni mertem őket a saját valóságukkal.

a tények makacs dolgok, érvelni egyik se tud csak fröcskölődni meg lepontozni, pfff, gáááááz.

2021. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!