Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
 121/139 anonim ***** válasza:
83%

"Én pl hisezm, hogy Mo.-n z emberek rengeteg nyomoráért az oktatási rendszer felelős." -


Ezt a tipikus Vekerdy-féle dumát meg hagyjuk már... Azokat a szülőket célozzák meg, akiknek sikertelen/rosszul teljesítő gyerekeik vannak. Először is bemesélik, hogy az ő gyerekük valójában egy tökéletes, kreatív kis csoda, egy zseni, csak a gonosz iskolarendszer elnyomja - és ezzel adnak a szülőknek egy arctalan, ezért könnyen gyűlölhető bűnbakot a "modern iskolarendszer" képében. Persze mindenért a neveltetés a felelős, csak érdekes módon ebbe a "neveltetésbe" szerintük csak az iskolai oktatás tartozik, a szülőnek semmi felelőssége, neki csak annyi a dolga, hogy támogassa a gyereket, és engedje kibontakozni a (legtöbbször nem létező) csodálatos képességeit.

(Azt valahogy kifelejtik a zsenikéim, hogy a poroszos, egyházi iskolák világában, a XIX-XX. század fordulóján, amikor még sem Waldor-sulika, se Vekerdy bácsi nem volt, a magyar közélet ontotta a kreatívabbnál kreatívabb tudósokat, írókat, művészeket.)


Te az eddigi hozzászólásaid alapján ennek a kis "különleges hópelyhecske" irányzatnak a sarja vagy - ahol az oktatási rendszer, a társadalom, a nők, a csajozni tudó férfiak mind-mind hibásak, hülyék, ők tehetnek a frusztrációdról, meg hogy nem tudsz dugni. És persze mindenhez IS értesz, férfiszexualitástól a társadalmi problémákig. Na persze.


Valószínű, hogy a frusztrációd sokkal mélyebbről ered, mint az elmaradt kóbor numerákból. Ha összeszednél egy nőt, és beleürítenél - mert az eddigi megnyilvánulásaid alapján a "szeretkezés" kifejezést az esetedben túlzónak tartom - sanszos, hogy ugyanilyen frusztrált maradnál. Legfeljebb akkor azon nyígnál, hogy "Nekem ebből annyira elegem van. A többi férfinak gyönyörű barátnő jutott, az enyémnek meg úszógumija van. Persze, a 10/10-es csajok csak a pénzes pasikra buknak..." Ajánlom, keress fel egy pszichológust.

2017. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/139 anonim válasza:
11%

Manapság egy nő egyetlen értéke ha szűz. Ami 14 éves kortól már nem igaz rájuk.Ne törd magad használt árukért nem éri meg.1000 éve az ilyen selejt nőket kirakták az erdőbe a farkasoknak, most is ezt kéne...de sajna tiltja a törvény úgyhogy a nők folytatják a pióca életmódot.

Persze kivétel van kb 0,001%

Töltsed mással az idődet.

2017. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/139 A kérdező kommentje:

Nem akarom mással tölteni. Egy társat akarok, akivel szeretjük egymást. És szeretnék végre szexuálisan aktivizálódni is. Ha ezek nincsenek meg, akkor minek éljek? Látta valaki az Egy fiúról (About a boy) vagy az Egek Ura (Up in the air) c. filmeket? Én nem akarok úgy járni, mint ők.


Egyébként meg nem hiszem, hogy igazad van, utolsó. Én inkább a feminizmust okolom azért, hogy ilyen rátartiak lettek a mai nők, meg az olyan médiatermékeket, mint a született feleségek. Divat lett a "szingliség" meg az, hogy eltartót keresnek.

2017. júl. 31. 14:00
 124/139 anonim ***** válasza:
58%

Jajmár Kérdező, nem a párkapcsolat a boldogság kizárólagos forrása! Nekem már évek óta nincs, oszt mégis rendbe vagyok. Én járok jobban, ha nem szállok be olyan versenybe, amit esélyem sincs megnyerni, csak elmegy rá a sok értékes erőforrás. Persze erre az ember már csak utólag döbben rá, amikor az ötszázezredik elutasítás, szétment kapcsolat után felködlik benne a "mi a fsz értelme van az egésznek" kérdés.

Na, én ezt spórolnám meg neked.

2017. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/139 A kérdező kommentje:
Én nem akarok párkapcsolat nélkül élni. Szeretnék társat, szeretetet, szexet, majd családot és gyerekeket.
2017. aug. 1. 21:04
 126/139 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen apamintaként? Meg ilyen családfőként?


Ne haragudj, de engem nőként csak kikészítene, ha ilyen férjem lenne. Nyomasztó ilyen ember mellett élni.

2017. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/139 anonim ***** válasza:
Mostmár még inkább nem vagy szimpatikus :D (egy korábbi válaszoló)
2017. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/139 A kérdező kommentje:
126: azzal, hogy megláttad a frusztrált oldalamat, még vajmi keveset tudsz rólam. Ezért nem is igazán veszem magamra, mert nincs mit. Pl nem tudod rólam, hogy imádom a gyerekeket, és önkéntes munkaként foglalkozom velük, tanítok nekik.
2017. aug. 2. 10:53
 129/139 anonim ***** válasza:
55%

#111, igen, tehát aki jogos kritikát fogalmaz meg veletek kapcsolatban, az pszichopata :D

Csodálatos érvelési módszer, aki nincs velünk, az ellenünk!


[link]


Remélem ezek után nem várod, hogy bárki is komolyan vegyen...


"Ez épp olyan, mint mikor a belezős sorozatgyilkos vagy a késes, ámokfutó terrorista nem felelős semmiért, mert ő csak szeretethiányos, mert ő a gonosz társadalomtól nem kapott elég szeretetet és törődést... Mindjárt elsírom magam."


Mulatságos emberke vagy :D két totálisan eltérő dolgot akarsz egymás mellé erőltetni, almát a rinocéroszhoz, és utána bemesélni, hogy igazából a kettő az egy és ugyanaz. A #111-től tanultál érvelni? :DDD

Ez nekem is megy: Amerikában meg verik a négereket...

2017. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/139 anonim ***** válasza:
A #2 válaszadó válasza a jó, zöld pacsit kapott! Manapság egyáltalán nem számítanak semmit a belső értékek, a nők leszarják, ha egy pasas becsületes,tisztelettudó, és intelligens. A külsőségek meg a pénz, az számít! Ilyen remek világot élünk. És akkor csodálkozik mindenki, hogy csökken a párkapcsolatok & házasságok száma, és nő a válásoké.
2018. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!