Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/139 A kérdező kommentje:

"Van Isten,"


Max annak, aki hisz benne. Én az olyan gyógyszert szeretem, ami akkor is működik, ha nem hiszek benne. Jobb, mint a placebo. És persze isten férfi, mi? Számomra megnyugtatóbb gondolat, ha nincs isten. Akkor vagyunk igazán bajban, ha van. Én nem azt érzem, hogy valakinek az óvó keze ott lebeg felettünk. Azt érzem, hogy az élet cinikus, túl gyorsan evolválódtunk, és akkor járnánk jobban, ha még állatok lennénk, mert ez a bolygo a farkastörvényeknek kedvez.



"kaptál értelmet, jó szöveged van, átlagos kinézettel is simán tudsz barátnőt találni, viszont türelmetlen vagy."


Ja, nem is értem, miért vagyok türelmetlen. Csak 12 éve vagyok nemileg érett, plusz már az oviban is maszturbáltam. De nyilván türelmesnek kéne lennem így, 25 éves szűzként :)

2017. júl. 29. 11:18
 42/139 anonim ***** válasza:
90%

Istenem kérdező... 2 nyelvvizsga? Nekem is van... meg marha jó munkám, meg egy csomó mindenem... tudod, mikor szokta ezt megtudni a nő? Általában a sokadik randin


Te ugyanolyan vagy a papirjaiddal, mint a BMWs csávó a kocsi kulccsal.



Én is egyedül vagyok, egy nagyon komoly kapcsolat után, és nem fél napja.. mégis, ezred annyira nem vagyok feszült mint te. Megtalálom, amit szeretek és élvezek az életben, előbb utóbb jönni fog valaki... persze az is lehet, hogy nem, de akkor sem egy frusztrált mizantróp vénemberként akarom leélni az életem, mert egy valami nem megy

2017. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/139 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, a 41-es komment után töröltem ezt a threadet, neked komoly problémáid vannak, szakemberre lenne szükséged...


(Férfi vagyok, nem kérek újabb gyűlölködő privátot, akár a kérdező volt akár másik szűzkommandós)

2017. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/139 anonim ***** válasza:
21%
14es vagyok. Csodálkozol? Minden pasi csak dugni akar bulikba meg amúgy is. Minden NORMÁLIS nő megunja egyszer. Amúgy számomra te se vagy szimpatikus,pedig kajak agyaltam azon,hogy dumáljunk . Ezvan
2017. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/139 A kérdező kommentje:

Amúgy ez a 14-es válasz gyönyörűen rávilágít a problémára: azt értsétek már meg, hogy a fiú nemi vágya nem olyan, mont a tiétek. Egy fiúnak 14 éve skora körültől állandóan dugnia KELL(ene), mert hajtja a vére. Mert ilyen a tesztoszteron, csak ti ezt az atyaúristennek nem értitek meg. Nektek nem sürgős, de nekünk igen. Majd megértitek a klimax közelében.


Sajnalom, tudom, hogy szexmániás baromnak tűnök, lehet szemforgatónak lenni, de akkor is így van. A világ jobb hely lenne, ha a fiúk minden nap dughatnának. Ez egy olyan erő, amit le kell csapolni, ha akarjuk, ha nem. Jincs olyan, hogy nincs. Nem maguktól lesznek erőszakosak a fiúk, hanem a frusztrációtól. Mert ennyi feltételnek képtelenség megfelelni, olyan, mintha azt mondanád egy szarráéheztetet kutyának, hogy most legyen türrlmes. Nem lesz az, széttépi akár a gazdáját is, az első adandó alkalommal. Nekem egyébként van pénzem prostizni, csak voltak azért illúzióim, hogy máshogy is lehet. Ja, és tudod, mi a legszebb az egészben, ugye? Hogy aki eddig nem szexelt még, az lúzer. Azzal baj van, ott valami nem oké. Azt elkerüljük. Ilyenkor van az, hogy egy csaj, ha kérdezik azt mondja, hogy tök jó, mert tiszta lap, meg milyen aranyos, biztos hűséges meg lelkizős típus, valójában meg a közelébe se megy, mert neki 25 évesen aki nem szexelt, az még gyerek.

2017. júl. 29. 11:31
 46/139 anonim ***** válasza:
87%

Arra nem gondoltál, hogy akkor a tökéletes személyedhez nem is méltóak a földi halandók? Lehet, hogy isten vagy, esetleg hérosz. Komolyan, még versenyeredményeid is vannak! (Elárulom, múlt héten randiztam egy csajjal, ő keresett meg, hogy találkozzunk újból - és nem, ehhez nem kellett megemlítenem a saját, tíz évvel ezelőtti versenyeredményeimet. Mert szóba sem került.)

Hibásak a nők, a gonosz társadalom, ami nem tanít meg téged csajozni, továbbá hibás az, aki veled ellentétben tud csajozni, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.


"175 centi vagyok, 67 kiló, vékonyabb alkat, izmom is van, az arcom fiatalos,nnincs se sörhasam, se tokám, és borotválkozom. A kommunikációs és kognitív képességeimmel se hiszem, hogy gond lenne, mert felvettek Európa egyik legjobb egyetemére, itthon állami ösztöndíjjal tanultam és két nyelvből van felsőfokúm, meg van pár középiskolai versenyeredményem is. És elég jó társaság tudok lenni élőben. És nem én vagyok az egyetlen, aki ilyen kvalitásokkal SE talál párt."


TE egy negatív tulajdonságod nem írtad le, hogy "nahát, vajon ezért nincs sikerem?" Egyet sem! Erről pofázom, a normális énkép hiányáról, a sok kis különleges hópelyhecskéről, aki hibátlan, aki a gonosz társadalom áldozata...


Figyelj, nekem nincs diplomám sem nyelvvizsgám, későn érő típus vagyok, az első komolyabb kapcsolatom tizennyolc éves koromban kezdődött - viszont képes vagyok öniróniára, nem tartom magam földreszállt tökéletességnek, nem tolom magam előtt, magam és a személyiségem helyett a KVALITÁSAIMAT, amiért alanyi jogon járna nekem a párkapcsolat - és főként, ha egy nőhöz közeledem, nem egy raklapnyi frusztrációval és sértett büszkeséggel teszem azt. Láttál már sznob, pengeszájú vagy éppen flegma, ajakbiggyesztő "tökéletes vagyokhh!" bigét? Ugye, hogy milyen ellenszenves tud lenni? Na, képzeld el ezt pepitában. Az ilyen JELLEMET kerülik az emberek. A kvalitásai ellenére.


Képet meg ne küldj, mert férfi vagyok.

2017. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/139 A kérdező kommentje:

"Istenem kérdező... 2 nyelvvizsga? Nekem is van... meg marha jó munkám, meg egy csomó mindenem... tudod, mikor szokta ezt megtudni a nő? Általában a sokadik randin "



AZÉRT ÍRTAM, MERT AZ EGYIK (azóta már praktikusan törölt) VÁLASZOLÓ KÉRDEZTE, B***MEG.

2017. júl. 29. 11:33
 48/139 anonim ***** válasza:
60%
Hát éppen ezért nincs hűséges férfi mer állandóan dugna és sajnos 5-7-10 év után úgyis új pina kell neki. Na ezért se kell pasi. Ja és köszönöm megvagyok pasi nélkül. #14
2017. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/139 A kérdező kommentje:
Előbb az egyik írja, hogy biztos elhízott és buta vagyok, majd kitörölteti, aztán, ha megcáfolom egy felsorolással, akkor a másik esik nekem, hogy mit nagyképűsködöm. Röhej.
2017. júl. 29. 11:36
 50/139 anonim ***** válasza:
76%
Ja és ilyen pali se kéne aki állandóan hisztizik és szexmániás.
2017. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!