Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/139 anonim ***** válasza:
31%

Annyira fellehet idegesíteni ezzel, hogy a média hatása... Nevetséges már ezt olvasni komolyan :D

Kérdezek valamit, mert mostanában sok 25-30 közötti szingli, szűz fiútól látok kérdést, akik elméletileg helyesek és kedvesek mégsem találtak még barátnőt. Szerintetek miért másokban van a hiba? Miért a nők a rosszak ebben a helyzetben? Már bocsánat, soha senkit nem szoktam és nem is szeretek leszólni, de azért szerintem jogos kérdés. És erre persze majd rálehet vágni, hogy ők rengetegetet próbálkoznak, de mindenhol pénzéhes nőkkel találkoznak, de kérdem én megint, hol a fenében keresgélnek akkor ezek? Elmondom, a nők nagy része kedves normális ember, nem pedig egy aranyásó, nagyon nagyon rossz helyen keresgéltek és ezek alapján nem is a saját szinteteken. És véleményem szerint fontos az a mondat, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen, így még az aranyásokat is elég jól kilehet szűrni, ha mondjuk egyetemen és munkahelyen ismerkednétek vagy sport közben és nem bulikban meg társkeresőn.

A másik meg. 14-nek nagyon sok mindenben igaza van, én még annyit tennék hozzá, hogy akiknek tényleg több éve nincs senkije, vagy nem is volt egy idő után elég frusztráltá válik és erőszakos lesz, engem is naponta találnak meg (jó a naponta túlzás, hetente-kéthetente, de azért értitek) a pasik akik rámírnak, aztán ha nem válaszolok (mert szerintem a Facebook nem társkereső, márpedig ezek ott írnak rám) erőszakosak lesznek, elkezdik kérdezgetni miért nem válaszolok, aztán ha közlöm, hogy van barátom (ami igaz) még ők támadnak nekem, hogy miért nincs nekem akkor kirakva és miért húzom az idejüket.

Szóval fiúk, nézzetek magatokba, azzal hgy Istent szidjátok (márpedig én hiszek Benne) nem segítetek magatokon, sem azzal, hogy vállat lendítetek azzal, hogy minden nő aranyásó meg amúgy is férfitöblet van, na meg persze az a buta szemét média...

2017. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/139 anonim ***** válasza:
70%
Keresek, de nem minden áron. Ez a durva, hogy sokan nem tudják felfogni ésszel, hogy lehetséges azy hogy egy ember van olyan kiegyensúlyozott egyedül, hogy nem zavarja, ha évekig keresi azt, akivel később összejön. Minden valamit érő kapcsolatom előtt évek teltek el, mire találtam olyan embert, akivel egyáltalán leálltam komolyabban foglalkozni. Azért nem fogok ismerkedni sem, hogy elmenjen a kedvem a férfiaktól. Amúgy jól bírom, köszönöm, sosem volt "dugópajtim". Nekem csak kapcsolatban ér valamit a szex, nem futok az első f aszba.:D
2017. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/139 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: Világ életemben egyetemen, utcán, baráti társaságban, vagy munkahelyről próbáltam ismerkedni, tehát nem discoban meg kocsmában. Most ott tartok, hogy 30 múltam, életemben nem volt még senkim, barátságok alakultak, de egy randim nem volt még soha. A kérdezővel nem értek egyet, mert nem a nők tehetnek arról ha nem tetszem nekik. De azt én sem értem, hogy ha normális módon annyit kérdezek "van kedved beszélgetni?" akkor miért kell ebbe belelátni, hogy biztos nyomulok, vagy kitudja mit. Hogyan lehetne megismerni bárkit is, ha nem nyitottak megismerni a másikat?
2017. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/139 anonim ***** válasza:
Ritka vagy.
2017. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/139 anonim ***** válasza:
59%
21 esnek szólt
2017. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/139 anonim ***** válasza:
24-es vagyok és a 22-nek szántam a ritkát. Nem ez a jellemző. Kapcsolatból kapcsolatba mennek, ha épp nem találnak akkor kezeltetik magukat valakivel valakikkel.
2017. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/139 anonim ***** válasza:
71%

Szűz Mária 14-es, te aztán jól kiírtad magad így szombat hajnalban! :)


Amúgy kérdező, lehet hogy kicsit hanyagolnod kellene ezt a csajvadászatot egy időre, és más érdekes és hasznos dolgok felé fordítanod energiáidat. Tanulás, karrierépítés, sport, hobbi. Túl görcsössé és eljeseredetté váltál akudarcok okán, és ez feltehetően baromira kiérződik rajtad, és ez nyilván visszataszító lehet. Próbálj más dolgokban sikeres lenni, és élvezni az életet. Ismerj meg új embereket, legyenek barátaid, tartozz közössékekhez, váljál érdekes és értékes emberré, látszódjon rajtad hogy nem nyavalyogsz, hanem élvezed az életet. Ez megerősít és magabiztossá tesz, és akkor már sokkal könnyebben jöhetnek a csajok...

2017. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/139 anonim ***** válasza:
64%
Ki hát, mert a tököm tele azzal, hogy mi vagyunk a szemetek és senkibe nem szorult annyi önkritika, meg bátorság, hogy szembenézzen magával és átértékelje a dolgokat. Szar érzés, tudom, mert átestem rajta párszor, át is fogok még. De inkább kapjak egy nagy pofont magamtól, minthogy felépítek magamban egy hamis világot, ahol mindenkivel baj van, csak velem nem, és ők nem értenek meg, holott mindent megtettem. Nem, ha valaki mindent megtesz, az nem így néz ki például. De ebbe nem megyek bele, mert amíg a másik körbefalazza magát, hogy védje a magáról kialakított hamis képet, ami ilyenkor picikét meginog, mikor innen kintről valaki észreveszi, hogy talán nincs ott rendben minden, addig csak a falnak beszélek.
2017. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/139 anonim ***** válasza:
76%

14: sok érdekeset és jót írsz, és rengetegen tanulhatnának belőle mindkét nemből.



Kár, hogy elrontod azzal, hogy te is dühös és frusztrált vagy sok téren (ha máshogy is, mint a kérdező)

2017. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/139 anonim ***** válasza:
87%

Nem tartom magam frusztráltnak, egyszerűen csak kezd annyira sem foglalkoztatni a téma, mint eddig. Alapvetően szeretnék segíteni az embereknek, de van, amikor normális hangnemben ez nem megy át. Nézd meg, 0%-ra lehúzzák azokat, akik rávilágítanak az igazságra. Tanácsot tudok adni és rámutatni a másik oldalra, de eszet sajnos nem. Nekem nincs azzal bajom, hogy ilyenekbe botlok sorozatosan, ez akkor zavarna igazán, ha az is zavarna, hogy nincs párom. Engem csak a végtelenül ostoba emberek képesek kiidegelni, akik csak hisztizni jönnek és játszmázni egy jót, hogy mindenkinek, aki segíteni akar, odamondhassák, hogy "próbáltam, de nem", vagy "nincs igazad". Na most, ebből így nem lesz semmi, és ez nem nekem szar, meg nem azzal csesztek ki, aki azért tudja, hol a helye és min kell csiszolni, hanem magatokkal.


Én is mostanában kicsit bezárkóztam, bár eddig is csak nyitott szemmel jártam, mert érzem magamon, hogy nem tudnám megismerni az adott embert rendesen, és normálisan bánni vele, mert pár fäszfejjel való hadakozás után már hozzá is úgy állok, hogy valahol készültségben van bennem az, hogy "most vajon hisztizni akar, vagy ő végre nem olyan?".


Épp ezért kerülöm egyre inkább az ilyen maszlagokat, mert érzem magamon, hogy engem is húz le az egész, és sehova sem vezet.

2017. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!