Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/139 anonim ***** válasza:
68%
#44. Talán nem kellene nekem kiadni magad.:D Már a százalékból is látszik, hogy nem ugyanaz a két ember vagyunk, legalább ne az én nevemben beszélj.(:
2017. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/139 A kérdező kommentje:

"TE egy negatív tulajdonságod nem írtad le, hogy "nahát, vajon ezért nincs sikerem?" Egyet sem!"


Minek megtennem, arra itt vagytok ti. Elég jó munkát végeztek.



"viszont képes vagyok öniróniára, nem tartom magam földreszállt tökéletességnek, nem tolom magam előtt, magam és a személyiségem helyett a KVALITÁSAIMAT, amiért alanyi jogon járna nekem a párkapcsolat"



Elég. Én se tartom magam annak, eléggé tisztában is vagyok a hibáimmal. Ám érdekes módon van elég barátom, akikkel remekül megvagyok, a másik oldalon meg azt látom, hogy csajoknál ezek a hibák nem számítanak annyira. Lehet magyarázkodni, de túlkínálat van férfiakból.


"Az ilyen JELLEMET kerülik az emberek. A kvalitásai ellenére. "


A fiúbarátaim nem kerülnek, érdekes módon. Másrészt, nem vagyok én se hülye, ha nem névtelen oldalon vagyok, akkor nyilván visszafogom magam. Itt szerencsére kiadhatom a gőzt.

2017. júl. 29. 11:41
 53/139 A kérdező kommentje:
#50: a pasik 99%-a szexmániás, törődj bele. Majd 65 felett ez nem lesz már gond.
2017. júl. 29. 11:42
 54/139 anonim ***** válasza:
92%

@14: hidd el, nem minden férfit vezérel a farka. fiatal vagy még, és gondolom akikkel találkozol azok is úgy vannak, mint a kérdező, hogy nekik szex kell, mert férfiak, de ezt még férfiként is szánalmasnak látom...


Az általánosítás nem a legjobb tanácsadó, ahogy az sem, hogy ahelyett, hogy kivárnál egy normális férfit dacból inkább magányos leszel.


Ezzel nem a kérdező féle osztönlényeknek ártasz, hanem magadnak.

2017. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/139 anonim ***** válasza:
27%
Akkor meg ne hisztizz bmeg hogy nem megy a csajozás,sok nő utálja a szexmániás barmokat. ;) Menj el b*zinak.
2017. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/139 anonim ***** válasza:
62%

#35 és #46-os válasz az enyém, a többihez semmi közöm.


"A világ jobb hely lenne, ha a fiúk minden nap dughatnának. Ez egy olyan erő, amit le kell csapolni, ha akarjuk, ha nem. Jincs olyan, hogy nincs. Nem maguktól lesznek erőszakosak a fiúk, hanem a frusztrációtól."

"mintha azt mondanád egy szarráéheztetet kutyának, hogy most legyen türrlmes. Nem lesz az, széttépi akár a gazdáját is, az első adandó alkalommal."


Ilyen sorozatgyilkos mentalitással mit vársz? A nyakadba borulnak a nyelvvizsgáid miatt, "óh, én mindig is szerettem a hisztérikus, beképzelt, felelőtlen embereket!" Kevesen kedvelik a pszichopatákat - max. a sorozatokban.


Azon túl, hogy szüzikeként ilyen kinyilatkoztatásokat tenni a férfiak szexuális szokásairól minimum vicces, azt kell mondjam, amíg képtelen vagy magadba nézni, amíg csak a sorsüldözött istengyermeket látod magadban, addig nem is fog megváltozni semmi.


"de túlkínálat van férfiakból. " [link]

"A tavaly felvett adatok szerint ezer férfira 1106 nő jutott"

De csak higgy a mítoszaidban.

2017. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/139 anonim ***** válasza:
0%
De érted #54 itt nyig,latszik rajta,hogy erzelmei nuku, Azt csodalkozik. Fajdalom
2017. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/139 A kérdező kommentje:
78-as 21 éves lány, téged pedig nem akartalak megsérteni, örülök, hogy vetted a fáradságot, és leírtad a sztoridat, mert mindenképp tanulságos. Elhiszem egyébként, hogy adott esetben lánynak sem könnyű, mert az emberek 80%-a - legyen férfi vagy nő - idióta. Mindezek ellenére viszont azt gondolom, hogy a jelen kor, és ez a huszonéves életkor akkor is inkább nektek kedvez. Egy nő válogathat, nem kell pár után járnia. A férfi, ha nem talál, le van tojva, senkit se érdekel. Van elég, és különben is, biztos ő tehet róla, az erőszakos disznó. És nem gondolom így, hogy minden nő ilyen lenne. Van olyan lány, akt imádok, becsülök. Talán te is ilyen kivétel vagy. De kevés az ilyen, és minden csaj feje tele van tévhitekkel. Talán az segít, ha valaki fiútestvérekkel nő fel.
2017. júl. 29. 11:48
 59/139 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként érdekes vagy kérdező... ahogy szépen lassan bújik elő az "én jófiú" vagyok maszkod mögül az igazi éned...


De gondolom továbbra is a világ a bűnös...

2017. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/139 anonim ***** válasza:
85%

"Az általánosítás nem a legjobb tanácsadó, ahogy az sem, hogy ahelyett, hogy kivárnál egy normális férfit dacból inkább magányos leszel."


Nem dacból, csak azért, mert érzem magamon, hogy jobb, ha pihentetem, mert csak a másik tiszteletének és reálisan látásának rovására menne. Továbbra is nyitott szemmel járok, de azt nem akarom, hogy ebbe az egészbe belefáradjak és azt a szar, semmitmondó rutint nyomassam, amit általában velem is. Én nem akarom máson leverni a korábbi csalódást és nem vagyok hajlandó úgy ismerkedni, hogy róla is egyből azt feltételezem, hogy biztos nincs rendben, mint a másik 30, aki előtte betalált. Ez alapvetően egy érzelmi választás, ami nagyban múlik azon, mit ad bele a két fél, már az ismerkedésbe. Ha az nekem nem megy jó érzéssel, és 100%-ban függetlenül attól, hogy előtte pár balfäsz kihúzta a gyufát, akkor igenis meg kell várni, amíg ez az érzés elmúlik.

2017. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!