Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem ebből annyira elegem van. A társkeresőkmhasználhatatlanok, 5x annyi fiú van, a csajok ^^^sznak visszaírni, a tinder tele van komolytalan lányokkal, akik lemondják a találkozót. Élőben mindenkinek van barátja, a discoba meg mindenki csak táncolni jár, de csapatostul, mert ugye a fiú nyilván erőszakolni akar, és kell a védelem. És nem érdekel a női rinya, hogy a fiúk meg csak dugni akarnak, mert ez sem igaz. Rengeteg normális fiú van halálra frusztrálva a megkaphatatlan csajoktól. Miért? Miért kell ennek ennyire ***va nehéznek lennie? Miért van az, hogy ők meg válogathatnak, és semmi más dolguk, mint felmenni egy társkeresőre vagy elmenni egy szórakozóhelyre, vagy egyszerűen csak LENNI, és maguktól jönnek a jelentkezők? Miért kell ennek ennyire ^^rva nehéznek lenniena fiúknak? Egész foatalságom erre ment rá, és most már lassan az egész életet úgy gyűlölöm, ahogy vaj. Mert azt érzem, hogy iste egy cinikus g'ci, aki létrezoz egy lehetetlen helyzetet (rohadt nagy nemi vágy gyerekkortól + megkaphatatlan csajok), aztán röhögve nézi végig, hogy megy rá az életem.
2017. júl. 29. 00:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/139 A kérdező kommentje:
Látom, kissé komikus lett a sok félregépeléstől. Nézzétek el nekem, tabletről nehéz.
2017. júl. 29. 00:58
 2/139 anonim ***** válasza:
26%

Nagy a férfitöbblet, Kérdező, minden lányra jut 15-20 pasas, és naná hogy a legjóképűbbel, leggazdagabbal fognak összejönni. A mai felszínes és pénzközpontú mosléktársadalomban ez számít értéknek. Az intelligencia, tisztesség és empátia pedig üldözendő, irtandó negatív tulajdonságok lettek. Csodálatos világot élünk...

A tárkeresőket kerüld el messzire, erőltetett húspiac az egész, tele kamuregekkel, botokkal meg trollokkal.

2017. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/139 anonim ***** válasza:
73%

mert a nőkben van egy radar ami ha megérzi a megfelelési kényszert,onnantól nem vagy pálya.

meg az is milyen hülyeség már hogy van barátja.

sima lekoptató szöveg.

az esetek 80%ban ha bejössz neki,akkor hajlandó ismerkedni a barátja/férje mellett is,aztán az meg már a manipulációs képességeidtől és a rutinodtól függ,hogy sikerül-e megkapni.

2017. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/139 anonim ***** válasza:
81%
Másodiknál a pont.
2017. júl. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/139 A kérdező kommentje:

"Nagy a férfitöbblet, Kérdező, minden lányra jut 15-20 pasas, "


De én ezt nek akarom elhinno. Ez hogy lehet? Azért van, mert nincs háború?

2017. júl. 29. 01:16
 6/139 A kérdező kommentje:

"A tárkeresőket kerüld el messzire, erőltetett húspiac az egész, tele kamuregekkel, botokkal meg trollokkal."


Jó, és akkor hol a f**zban keresgéljek? Menjek ki az utcára, hogy hátha elbotlik bennem egy csaj? Rohadtul elegem van ebből. Még csak huszonéves vagyok, de azt érzem, hogy egyre inkább nőgyűlölő leszek, pedig tudom, hogy egyébként baromság lenne minden nőt egy kalap alá venni, mert ismertem meg már olyan lányt, akinek a személyiségéért valósággal rajongok. Tudom, hogy általában véve emberből van sok hülye, függetlenúp a nemtől. De mégis, úgy az egész összességében az agyamra meg. Nem találok partnert, szűz vagyok 25 évesen, miközben egyáltalán nem nézek ki rosszul, és a fejem sem üres. Gyűlölöm, hogy ezzel kell szarakodnom, ezzel telik az életem, mert soha, a k*** vaistenbe senkinek nem leszek elég jó. Vagy, ha igen, akkor annak a csajnak épp nincs kedve. Miért? Csak. Mert neki épp olyan a napja. Ne próbáljam megérteni.

2017. júl. 29. 01:25
 7/139 anonim ***** válasza:
78%
Ne hidd már el, dehogy van akkora "férfi többlet". Közel se. Sőt ha lenne akkora, hogy jelentősége van, a párok akkor is folyton cserélődnek, szóval mindenki sorra kerül, aki nem egy kész katasztrófa. Én amúgy se társkeresőn, se diszkóba nem ismerkedtem soha, tök spontán helyeken sikerült. Buszon, bőrgyógyász várójában, rendőrségen, havert láttam ismerősével, aki után a havernál érdeklődtem, hogy hol lehet megtalálni, vagy összehozna-e vele egy talit meg ilyenek.
2017. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/139 anonim ***** válasza:
26%
Úgy lehet, Kérdező, hogy gazdaságföldrajzilag alapból nagyobb a férfinépesség száma mint a nőé, és mivel a férfiakban benne van a párkeresési ösztön (tekintve hogy egy férfinak akár egymillió nőtől is lehet gyereke), a társkeresőkön is ők vannak többségben. Még az olyan helyimenőcsávók is, akik amúgy nem szorulnának rá, de egy-két kóborbszás összejöhet, majd hülyék lesznek kihagyni. Úgyis tudják hogy a külsejük és az egzisztenciájuk miatt kapnak nőt.
2017. júl. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/139 anonim ***** válasza:
73%

Indiában van olyan, h 40 férfi jut egy nőre kb.


idehaza nem. itt olyan másfél-kettő körül.


Egyébként nagyon sok a retard mindkét oldalon és mégkevesebben akarják megismerni a másikat.


Értékes embert találni kell sajna....sok a söpredék, de ezt a leírásodból ítélve, te is látod...

2017. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/139 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy telik az idő ez egyre rosszabb lesz. Sok diplomás csaj ugyanúgy elvárja a férfi részről is a diplomát, valamint azt is, hogy jól keressen. Mikor már gyerekvállaláson gondolkoznak azt nézik, hogy a férfi el tudja látni őket és tud-e gondoskodni róluk erre az időre.
2017. júl. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!