Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasiknak miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
A nőknek fényévekkel könyebb,és most nem kell jönni azzal hogy de hát a pasik csak dugni akarnak,miért a nők nem szexuáéis inditatásból választanak párt? Akkor miért nem álnak szóba olyannal aki nem jön be nekik külsőre ha nem fontos nekik a szex?
2016. dec. 17. 14:09
 71/105 anonim ***** válasza:
Nem, a pénzes pasi az a balek, aki fizet helyetted mindent, ergo eltartatod magad vele. Szóval egy átlagos keresetű is lehet a nő szemében "pénzes", ha rád költi mindenét és fizeti a költségeid.
2016. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
Mert egy olyan pénzes pasival semmit nem ér egy nő, aki milliomos, és a fogához veri a garast. Inkább olyan balfácán kell nekik aki inkább nem eszik, de rájuk költi mindenét. :DD
2016. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
63%

Átlagos keresetűnek nincs annyi pénze, amennyit költök magamra.


Mit dolgoznak, dolgoznak-e azok a nők, akiknek ez is "vagyon"?

2016. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy valószínűleg könnyebb nekik (legalábbis fiatalkorban és inkább laza kapcsolatok tekintetében), és? Attól neked jobb lesz az életed, ha ezen keseregsz?
2016. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
15%
74. na ez az, hogy férfiként mondod, én még nőtől nem nagyon hallottam (pedig tény), csak a panaszkodást, meg hogy dehogyis könnyebb...:D Engem nem zavar, csak ez a nagy álszenteskedés, hogy nem vallják be, még egy noname fórumon se, nehogy másképp nézzünk rájuk. :DD
2016. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
81%

De basszus, ti férfiként hogy a fenébe tudnátok? Éltetek már valaha nőként? Nem? Akkor be lehet fogni.


Érdekes, nő vagyok de sosem mondok olyat, hogy "A férfiaknak ez meg az meg amaz miatt jobb az élete". Mert nem vagyok férfi, nem tudhatom. Ráadásul mindenkinek megvan a maga keresztje.


Be lehet fejezni az ilyen dumákat, hogy ti férfiként is mekkora királyak vagytok, hogy mindig mindenkinél mindent jobban tudtok, a nők meg csak hazudni tudnak, különben is csak dugásra jók.


A világ sokkal sokrétűbb annál, mint hogy "a férfiaknak nehezebb" és kész pont. Ha egy nőnek gondot jelent a párkeresés, mert van ilyen, akkor nem kell jönni és kontrázni, hogy "de te nő vagy szóval legalább 10 pasi áll érted sorba naponta meg friendzone-ban". És akkor csodálkozunk, hogy itt tart a világ, amikor ennyien élnek ilyen csőlátással. Természetesen csak nektek férfiaknak lehet igazatok, és minden egyes nőt ismertek, azért tudjátok, hogy nekik bezzeg minden könnyebb.

2016. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
35%
76. A nagy általánosságról beszéltünk, mint "nők", nem a Te nyomorúságos egyen-életedről. Ha szutyokul nézel ki, és a stílusod is elvislehetetlen (ami ugye látszik is), akkor elhisszük, hogy Neked is nehéz a párkeresés... :DDD
2016. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
80%
#42 köszönöm, én elboldogulok. Nem mindig fenékig tejfel, de most éppen jól vagyok. Szutyokul meg nem nézek ki, de nyilván igazad van. :) Látom kedvességed határtalan.
2016. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
0%
:)
2016. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem az a helytelen alapból, hogy úgy beszélnek egyesek, mintha a férfi és a nő külön állatfaj lenne + egymás ellenségei.

Én soha nem tudnám így nézni a témát, és nem lennék képes a férfiakra mutogatni.

2016. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!