Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasiknak miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
A nőknek fényévekkel könyebb,és most nem kell jönni azzal hogy de hát a pasik csak dugni akarnak,miért a nők nem szexuáéis inditatásból választanak párt? Akkor miért nem álnak szóba olyannal aki nem jön be nekik külsőre ha nem fontos nekik a szex?
2016. dec. 17. 14:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
19. Jó, de én azt írtam, hogy már ő sem téged fog választani, ha kap napi 100 levelet mindenféle szerzettől.
2016. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 A kérdező kommentje:

ma 14:54


"Szexre kaphattok bármikor nőt, ha fizettek érte."


Van aki maximalista mint pl én!


Az ilyen nők közt mint a tüt keresnél a szénakazalba olyan ritka a b nő feelinges és egyikse válalja gumi nélkül. Tehát ha már fizetnék érte akkor is a maximumra törekednék a jó érzésre.

2016. dec. 17. 15:11
 23/105 anonim ***** válasza:
51%
Kiváncsi lennék, azok a férfiak, akik itt olyan rendes fiúknak tartják maguknak, akarnának e házasodni meg gyereket?
2016. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 A kérdező kommentje:

ma 15:11


Ohhhh hát mert a gyerekszülés népbetegség akkor már apasinak is muszály nemzenie?

És mivan azokkal a nőkkel akik szintén nem szeretnének gyereket? Ja hogy ők is hülyék és nem normálisak,mint a babagyülölö pasik?

2016. dec. 17. 15:15
 25/105 anonim ***** válasza:
66%

Na innen látszik mennyi az iq-d valójában :DD

Csak erre voltam kiváncsi, köszi

2016. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
80%

Miért gondoljátok, hogy minél rondább egy pasi, annál rendesebb?


Egyébként ti itt rég nem társkeresésről beszéltek. Mert a nők mindig felhozzák a családot, ti meg csak hogy jaj, ki fogja az önbizalmamat helyreállítani.


Nektek komolyan mindegy? Mindegy, hogy a nő főz-e, rendetlen-e, van-e hobbija, állandóan a seggedben van-e, kutakodik-e a cuccaid közt, keres-e annyit, hogy ha mondjuk kirúgnak, pár hónapig kibírjátok valahogy...


Mert ezek egy párkapcsolat ismérvei, de itt csak az van, hogy kell egy magányűző lyuk.

2016. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 A kérdező kommentje:
ja hát igen itt mindenki hülye aki nem azt irja amit hallani szeretnél :)
2016. dec. 17. 15:19
 28/105 anonim ***** válasza:
79%

Nem attól lesztek rendes fiúk, hogy csúnyák vagytok!

Attól, ha úgy gondolkodtok és úgy tesztek, mint egy rendes fiú.

Itt nagy fogalom zavarok vannak!

2016. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 A kérdező kommentje:

ma 15:19


Tehát amelyk nő nem szeretne gyereket (mert ilyen is van)

Akkor az már nem is lehet normális?

2016. dec. 17. 15:20
 30/105 anonim ***** válasza:
29%
Na ma is tanultam valamit. A "rendes fiú" definíciója, hogy akarjon házasodni, meg gyereket. Amelyik nő így gondolja, az nem is párt akar maga mellé, hanem pénzesmalac apukát, aki majd teherbe ejti, hogy utána ő eljátszhassa a jó anyuka szerepet.
2016. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!