Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasiknak miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
A nőknek fényévekkel könyebb,és most nem kell jönni azzal hogy de hát a pasik csak dugni akarnak,miért a nők nem szexuáéis inditatásból választanak párt? Akkor miért nem álnak szóba olyannal aki nem jön be nekik külsőre ha nem fontos nekik a szex?
2016. dec. 17. 14:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 A kérdező kommentje:
Na látod nem te dolgoztál érte egész életedbe hanem anyukád.
2016. dec. 17. 21:09
 92/105 A legrosszabb ***** válasza:
21%
Aztaku... 70%-os nyuszómuszó, te aztán megrögzött vagy GYK-zás terén. :D Azóta, hogy beböfögtem ide 1-2 hozzászólást valamikor a nap folyamán, tököm tudja mikor, megjártam a belvárost, vettem virágot, ajándékot, meglátogattam a beteg nagymamámat, hülyéskedtünk az öreglánnyal egy darabig, elmentem a spanomhoz, játszottunk, szenvedtünk kicsit a gépével, mert a WAMP-ja nem működött tökéletesen, hazajöttem, csináltam egy komplett éttermi vacsorát a hozzám ellátogató testvéremnek, a párjának, közben anyánk is betoppant, végigtrollkodtuk az egész estét, aztán leléptek, majd leültem a géphez, belevágtam a netezésbe, s mit látok, a 70%-os egész végig tartotta a frontot egyetlen kérdés alatt egyetlen hozzászólóval szemben. :D Kajak menyasszonyommá fogadlak. :D Nálad hűségesebb nőt keresve sem lehetne találni. :D
2016. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
91%

"Mert biztos nem vetted meg kézpénzért,annyit te a büdös életbe nem keresel"


Honnan tudod mit dolgozik és mennyit keres?

Inkább tanulj meg írni, mert azt "muszály" lesz, ha kicsit is értelmes nőt akarsz, mert azok nagy ívben fognak elkerülni. Főleg, hogy még arrogáns is vagy és sugárzik belőled a nők lenézése. Mégis miért állna bárki is szóba veled így?

2016. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:

Tehát akkor mégsem lehetetlen. Ha valaki képes rá. Ahhoz meg neked semmi közöd, hogy kinek a szülője mire költi a pénzét.


A legrosszabb: nekem meg szenvedhetnél a GOM Player-rel, mert ha zenét játszok rajta, crash-el. Ha videot, nem. Már letöröltem, újraletöltöttem, kodekeket is. Fura.

Jobbulást a nagyinak.

2016. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Mindkét nem dugni akar, csak nem mindegy kivel. Olyan társadalomban élünk, ahol ezt nem illik kimondani, de ne legyen kétségünk, ez az alapvető ok. Bizonyos érzelmi intelligencia szinten számítanak olyan tényezők is, mint az illem, figyelmesség, hűség.


28F

2016. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 A kérdező kommentje:
70%-osnak pszichés zavarai vannak,gondolom még anyucija halálát nem heverte ki,és most az itteni pasikon akarja kiadni a mérgét..
2016. dec. 17. 22:05
 97/105 A kérdező kommentje:

ma 21:43


"illem, figyelmesség, hűség."


De ez mind nem fontos ha a pasas jóképü,az mindent felülir! Nem hiába a taplók fektetik meg az összes jó csajt,akikben nincsenek meg a fent emlitett gyönyörü tulajdonságok.

2016. dec. 17. 22:07
 98/105 anonim ***** válasza:
82%

Ne vedd a szádra, te szemét.


Míg élt is, az volt a bajom, hogy egész életében dolgozott, és mindenki a "segge alá tolta" kifejezést használta. Nők és férfiak egyaránt.


De hogy te mekkora egy rohadt állat vagy.

2016. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
91%

"70%-osnak pszichés zavarai vannak,gondolom még anyucija halálát nem heverte ki,és most az itteni pasikon akarja kiadni a mérgét.."


Gusztustalan vagy.

Pusztulj!

2016. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
81%
Mi itt az a hatalmas tévképzet, hogy aki jóképű az csakis tapló és bunkó lehet, míg aki előnytelenebb külsővel rendelkezik, az belsőre maga a főnyeremény?
2016. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!