Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamomra nincsen igazi?

Figyelt kérdés
Sajnos barhogy probalkozom mar jo ideje egyedul vagyok. Akarkikkel hozott ossze mostanaban a sors ,vagy korban nem passzoltunk,vagy a szemelyisegunk volt ossze egyeztethetetlen. Tarskeresoket is probaltam ,az sem valt be . Szerintetek egy 19eves lany hol talalhatna megfelelo part ? Vagy mondjak le a szamomra tokeletes ferfirol es oruljek ,ha kicsit is illek valakihez?

2016. dec. 15. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Alapból sincsen olyan, hogy igazi...
2016. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Társkereső miért nem vált be? Milyen igényeid vannak, hogy senki se jó?
2016. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Ha egy 19 éves lány nem talál társat, ott komoly gondok vannak. Vagy a külsőddel van probléma, vagy túlzottak az elvárásaid. Keress tovább, van még időd bőven.
2016. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Aha, mondj le, mert én azt mondtam.
2016. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, mondj le róla! Nincs számodra igazi.
2016. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én már többször megkaptam azt, hogy majdnem mindenkivel jól kijövök. Lehet, hogy neked is változtatnod kéne magadon kicsit, mert olyan nincs, hogy sosem passzolsz senkivel össze.
2016. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, nekem is ugyanez a gondom. Túl bonyolult személyiség vagyok sajnos.
2016. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 19 èvesen kicsit túlzás azt mondani, hogy mondj le a "tökéletes" pasiról. (Amúgy olyan, hogy tökéletes pasi nem létezik csak a filmekben.) Élj normális életet ès ne ezen görcsölj, ne keresgélj. Hidd el ha nem foglalkozol vele, akkor megtalál a szerelem.
2016. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek senki se tökéletes csak aki jóképü..
2016. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!