Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasiknak miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
A nőknek fényévekkel könyebb,és most nem kell jönni azzal hogy de hát a pasik csak dugni akarnak,miért a nők nem szexuáéis inditatásból választanak párt? Akkor miért nem álnak szóba olyannal aki nem jön be nekik külsőre ha nem fontos nekik a szex?
2016. dec. 17. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert manapság nem divat a férfiak körében az érzelmi intelligencia fejlesztése.
2016. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
92%
Semmivel nem könnyebb, maximum instant szexet könnyebb találni, párt nem. Maximum "valamilyen" pasit, akit lehet mutogatni, hogy van, de normális, hozzá illőt semmivel nem könnyebb egyik nemnek sem.
2016. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
83%

Te leállsz olyannal, aki neked nem jön be?

Ki a fene mondta, hogy a nőknek nem fontos a szex?

Viszont ez nem azt jelenti, hogy válogatás nélkül dugunk is mindenkivel.

Ja, és a szörnyű helyesírás sem jön be.

2016. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
65%

Rosszul írtad ki a kérdést.

Egyes pasiknak... Szerencsére nem minden férfi ilyen retardált.

(férfi rokonaim és barátaim pl.) Szóval inkább így helyes a kérdés :)

2016. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
72%
A társkeresés ugyanolyan nehéz. Normális társat találni nekünk is sok időbe beletelhet viszont közben nem úgy van, mint nektek, hogy senkit sem találtok. Mi találhatunk nagyon sokat, de a legtöbb csak szexet akar és kihasznál. Na melyik a jobb? Egyedül lenni, míg nem jön az igazi, vagy kihasználva és megalázva lenni? Ha csak szexet akarunk akkor találunk persze akármikor de ti is kaphattok nőt szexre bármikor, csak fizetni kell érte. Normális nőt is illik elhívni első randin egy italra, ott is fizetni kell. Nem értem mi ez a nagy siránkozás.
2016. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:

ma 14:25


..jóhogy nem má vágó pityuhoz nem küldesz korrepetálni te szerencsétlen..

2016. dec. 17. 14:48
 7/105 A kérdező kommentje:

ma 14:38


"ti is kaphattok nőt szexre bármikor"


biztos viccnek szántad


a mai nők a külsőre mennek,tehát egy átlag jóska nálluk szóba se jöhet..

2016. dec. 17. 14:50
 8/105 anonim ***** válasza:
62%
Szexre kaphattok bármikor nőt, ha fizettek érte. A nők többsége szerencsére nem ingyen k.urva, nem lehet mindig nőt találni szexre. Ezért találtál fel a fizetős szexet, nem véletlenül.
2016. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
78%
Neked nem csak a külsőddel van baj.
2016. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A legrosszabb ***** válasza:
44%

#4: Hallod, Miss, nekem teljességgel hiteltelen ez a "boldog párkapcsolatban/házasságban élek a párommal/férjemmel, de feljövök GYK-ra oltogatni a szerencsétlen lúzer pasasokat, jól beléjük rugdosok, nem elég nyomorultak így is" attitűd, amit te itt képviselsz, mármint amit csak random ma láttam tőled itt-ott. Régebben is voltak itt ilyenek, mint te, és elég hamar kiderült róluk, hogy végigkamuzták azt a néhány hetet/hónapot, amíg itt tengődhettek. Ergo te egy melledet verdeső, óvodás értelmi szintjén vegetáló buta kis nőcske vagy, és még csak meg sem tudod cáfolni, mert röhögve mutogatsz ujjal azokra, akik egyedülállók, magányosak, bibibi, csak mert neked állítólagosan összejött egy házasságszerű valami, és te ettől autokratikus személyiségnek vizualizálod magad. Vagy! Nagy kamu az egész, és itt durrogsz a férfiakról, a szerencsétlenekről, a lúzerekről, pont úgy, ahogyan a korábbi "boldog házasságban élő" csajok is tették, persze csak addig, amíg ki nem tudódott róluk, hogy évek óta nem dugja őket a kutya sem. :D


Meglepő módon, amíg párkapcsolatban éltem, sosem jutott eszembe, hogy GYK-n kürtöljem szét dedós módon a nyelvemet öltögetve, hogy "bibibi, nekem van csajom, bibibi, neked meg nincs pasid, bibibi", mert mondjuk akadt éppenséggel sokkal hasznosabb, tartalmasabb elfoglaltságom is, például a párommal foglalatoskodni, meg mondjuk alapból volt egy default boldogságérzetem, s nem azon agyaltam, hogyan bosszantsam a másikat, s mintsem unalmamban itt gúnyolódjak a magányos nőkön. Komolyan, szánalmasak vagytok, de nagyon!

2016. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!