Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasiknak miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
A nőknek fényévekkel könyebb,és most nem kell jönni azzal hogy de hát a pasik csak dugni akarnak,miért a nők nem szexuáéis inditatásból választanak párt? Akkor miért nem álnak szóba olyannal aki nem jön be nekik külsőre ha nem fontos nekik a szex?
2016. dec. 17. 14:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 A kérdező kommentje:

"Nem attól lesztek rendes fiúk"


Nem is attól hogy itt bedőlök a hülye rizsának..

2016. dec. 17. 15:21
 32/105 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szánalmas már ez mindennapi rinya.
2016. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
16%
Itt most a társkeresésről beszéltünk, nem arról, hogy abból mi lehet 1-2-3-5 stb év múlva, mert az majd kialakul. Jól is néznénk ki, ha első randin (főleg fiataloknál) az ilyen család-gyerek fas zsággal hozakodna elő a nő...:DDD
2016. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
85%

Ez volt az EGYIK dolog, de haraptatok rá.


Képzeljétek, én sem akarok gyereket. Nem attól lesz egy pasi vagy nő rendes, hogy gyereket akar, hanem hogy hosszútávra tervez. A gyerekvállalás az emberek többségénél ebbe a kategóriába esik, ezért hoztam fel példának.


Soha nem hallok egyetlen hosszútávú tervet sem. Gondoltam, mindenki be tudja helyettesíteni magának, de akkor menjen szájbarágósan.


Nem olvastam olyat, aki azt mondja, szeretnék egy barátnőt, akivel beutazhatom a világot, megmászhatom az Annapurnát, vadászhatok Bigfoot-ra. Mindig csak, brühü, nincs kivel bszni, elmegyek prostihoz.


Épp az lenne a lényeg, hogy nektek is legyen igényetek valamire. Hogy ne azt érezze a nő, hogy azért kell, mert puncija van, és bármelyik nő a világon helyettesíthetné, hanem hogy ÉN kellek a férfinak. Mert tetszik neki, hogy ilyen vagyok, ezt csinálom szabadidőmben, stb.

2016. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
0%

"hanem hogy ÉN kellek a férfinak"


És ez szerinted kiderül egy-két randi vagy beszélgetés után, amikor még nem is ismer? Eleve a nagy többség hosszú távra tervez, biztos nem úgy, hogy na akkor két hétig "hjárjunk". Csak ugye közben sokminden változhat, kiismernek, stb...De te jól el lehetsz szállva magadtól, ha úgy adod elő magad, hogy "lássam hogy ÉN kellek neki senki más", és azt hiszed, hogy nem lehet pótolni...:DDDD

2016. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
89%

család-gyerek fas zság


Egy értelmes férfi nem beszél így, akár akar családot, akár nem. Ezért nem találsz barátnőt.

2016. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim ***** válasza:
81%

"De te jól el lehetsz szállva magadtól, ha úgy adod elő magad, hogy "lássam hogy ÉN kellek neki senki más", és azt hiszed, hogy nem lehet pótolni."


Bizony, aki azt akarja, hogy önmagáért szeressék, rossz ember.


Én azt akarom, hogy a férfi ugyanezt érezze tőlem. Hogy ő a világom közepe. Nem csak egy farok kell, hanem Ő.

2016. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 A legrosszabb ***** válasza:
0%
#34: Van is, lenne is. Csak éppen ti, nők szoktatok full beszarni attól, ha egy faszi véletlenül utalgatni kezd arra, hogy hosszabb távra tervez veletek. Ja igaz, ti a kis átlagos középszerű macskajancsival nem terveztek hosszútávra, mert titokban a BMW-s, nagypofájú, pénzes, macsó hülyegyerek mozgatja a fantáziátokat, akit világnak lehet mutogatni büszkeségből (vagy inkább pöffeszkedésből), meg a luxusverdájának anyósülésére bepattanni a kis kétkilós pincsivel az öletekben. (Y)
2016. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
54%
10, legyen igazad... Igen, minden szó igaz amit leírtál.. most mit mondjak?... Legyen neked gyereknap...
2016. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
19%
37. De értsd már meg Te ostoba, hogy most a társkeresésről beszélünk! Látod egy pasin az első pár randin, hogy na ezt most Téged akar és a belsődért szeret? Ó te kis naív együgyű...:DDDD
2016. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!