Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasiknak miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
A nőknek fényévekkel könyebb,és most nem kell jönni azzal hogy de hát a pasik csak dugni akarnak,miért a nők nem szexuáéis inditatásból választanak párt? Akkor miért nem álnak szóba olyannal aki nem jön be nekik külsőre ha nem fontos nekik a szex?
2016. dec. 17. 14:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
14%
Az ilyenek jönnek ide sírva, hogy de hát azt mondta csak engem szeret és velem akar élni és megcsalt brühühühü....:DDd
2016. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
96%

Ahelyett, hogy itt rinyáltok inkább menjetek barátnőt keresni :D

Ez idő alatt elmehettetek volna pl. konditerembe is!

Ha már az a bajotok, hogy a nőknek az izmos pasik jönnek be. Ha véznák vagytok sokat tud dobni rajtatok egy kis sport. Ha a "jó pasik" képesek ennyi áldozatot meghozni a nőért, hozzatok meg ti is.

Talán a konditeremben is több esélyetek lenni, mint a gépet nyomkodva ;)

2016. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
10%
Mondom, hogy az ilyenek csak évek alatt derülnek ki. tegyük fel randizunk, én előadom, hogy perszeee, imádom a gyerekeket, meg a házasságot, az nekem nagyon fontos, család minden stb...megvezetlek és már a karjaimba is omlasz. Egy évig kúrogatlak, utána meg azt mondom, vegyen el a halál te házisárkány. Ennyit a nagy elméletedről hogy te csak olyan jófiúval állsz össze aki gyerek-meg házasságpárti.
2016. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
27%

Na, már meg az a jópasi, aki izmos.

Eddig azthittam, a gyerekbarát, meg aki házasodni akar. Most találjátok már el...:DD

2016. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
89%

Ha nektek ettől jobb lesz, higgyetek, amit akartok. Észérvekkel, látom, nem jutunk sehova.


Beszélgetésből simán kiderülnek olyan dolgok, amiket az ember direkt módon nem közöl. Erre jó, ha van egy "listád". Mondjuk ha a pasiról kiderül, hogy hisz istenben, akkor mehet is annak hírével el.


Itt csak az számít, hogy kinek mik a kikötései. De nem hiszem, hogy azok, akiknek több kikötésük van, rosszabbak lennének.


Lehet van olyan ember, aki azt mondja, 170 centi alatt nem érdeklik nők. Rohadtul nem zaklat fel, mert már ebből kiderült, hogy nem egymást keressük. Ha valakinek csak annyi a kikötése, hogy nő legyen, és sovány, az magára vessen.

2016. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 A kérdező kommentje:

70%-os


Már ti itt bebizonyitottátok hogy mennyivel vagytok külömb nők,az itteni magányos pasiknak esélyt sem adtok,csak szórakozni és röhögni jártok fel ide..

2016. dec. 17. 15:50
 47/105 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok szeretetszolgálat. Nekem nem kell olyan férfi, aki csak azt akarja, hogy magányos, ezért akárki szeresse.
2016. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
18%

"Mondjuk ha a pasiról kiderül, hogy hisz istenben, akkor mehet is annak hírével el."


Na jön már az előítéletesség! Hallod, túl sok volt a Kiskegyed, meg Nők Lapja, ebben vannak ilyen hasonló baromságok, amivel etetik a nőket, hogy ha bal oldalán alszik, akkor tuti nem hűséges, ha pöttyös az alsógatyája, akkor rossz a szexben, meg ilyenek...:DDD Sok szerencsét a válogatsához! :DD

2016. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 A kérdező kommentje:

15:27


"hosszútávra tervez"


Ti nők terveztek hosszú távra amikor elakarjátok tartatni magatokat a nem tudom hány gyerekkel a 10-20 házaságotokból..

2016. dec. 17. 15:52
 50/105 anonim ***** válasza:
27%
42%-os , te úgy tudod forgatni a szavakat, hogy "kizártnak" tartom, hogy neked csajozási gondjaid vannak :)
2016. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!