Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasiknak miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
A nőknek fényévekkel könyebb,és most nem kell jönni azzal hogy de hát a pasik csak dugni akarnak,miért a nők nem szexuáéis inditatásból választanak párt? Akkor miért nem álnak szóba olyannal aki nem jön be nekik külsőre ha nem fontos nekik a szex?
2016. dec. 17. 14:09
 51/105 anonim ***** válasza:
15%
Na megyek inkább edzeni, hogy jó pasi legyek...:D
2016. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkit elítélek, aki hisz istenben, mert hülyének tartom. Nem hiszem, hogy a Kiskegyed lenne az ateisták folyóirata, de ha így van, szóljatok, megveszem.
2016. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 A kérdező kommentje:

70%-os téged a stilusod miatt bottal se..


ilyen lányokra gondolok..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


persze hogy senki se igazi neki,mert átlag jóskával nem jön össze,kizárólag jóképüvel..


A gyk-s visszahuzodó rendes lányok is csak állandóan nyafognak hogy igy nem kellenek úgy nem kellenek senkinek,aztán amikor egy rendes srác megkörnyékezi őket aki átlagos kinézetü,ő nekik mégsem kell,mert persze álom világban élnek és a herceget várják fehér lovon,napra nézhetnék de rád nem arcocskával. Azok akik nyavalyognak amiatt, hogy nem kellenek senkinek, inkább csak megerősítésre vágynak. A saját egójukat akarják növelni azzal, hogy eljátsszák a hattyú halálát és közben mások vigasztaló szavait olvassák/hallgatják. Az, hogy a szőke herceget várják, szerintem leginkább a média hatása, ahol mindenkit tökéletesnek mutatnak. Így már az is érthető, hogy azt hiszik olyan pasi kell nekik aki valójában nem létezik. Egy képzelt álomvilágba süllyednek, ahol mint egy toronyban várják a királyfit.

2016. dec. 17. 15:58
 54/105 anonim ***** válasza:
89%

"Ti nők terveztek hosszú távra amikor elakarjátok tartatni magatokat a nem tudom hány gyerekkel a 10-20 házaságotokból."


Igen, mert minden pasi milliomos (hogy eltartsa a 0 gyerekemet a 0 házasságomból). Árulja már el valaki, hol lehet ilyen milliomosokat keresni, ledobok 30 kilót, beülök a grillsütőbe, megcsípetem darazsakkal a számat, és nem lesz gondom semmire.

2016. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 A kérdező kommentje:

ma 15:56


"Mindenkit elítélek, aki hisz istenben"


Gondolom ez akkor szüleidre is érted és az összes pereputyodra..

2016. dec. 17. 15:59
 56/105 anonim ***** válasza:
83%
Anyukám most halt meg, gyerekem meg nincs, és nem is lesz, te ütődött, olvass már.
2016. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 A kérdező kommentje:

ma 15:59


"hol lehet ilyen milliomosokat.."


gondoltam hogy pénzes liba vagy

2016. dec. 17. 16:00
 58/105 anonim ***** válasza:
92%

"persze hogy senki se igazi neki,mert átlag jóskával nem jön össze,kizárólag jóképüvel"


IGEN!!!!


Mindenkinek mindig szép lány és jóképű pasi kellett. Miért lepődsz meg ezen? Nőként mindig is tudtam, hogy amíg dagadt disznó vagyok, NEM ÉRDEMLEM meg, hogy másnak az életét tönkretegyem az ocsmányságommal.


MINDENKINEK A SZÉP KELL. Ez amióta a világ világ, így van. Sajnálom, ha neked csak 2016-ra derült ez ki.


Ha én sírok, hogy magányos vagyok, nem azt akarom, hogy bárki álljon mellettem, hanem az, aki külsőre, belsőre az esetem!


Ha te a magány helyett inkább olyat választasz, aki nem jön be, az a te sarad. Másokon nem kérheted számon, hogy miért nem érik be a rosszabbal.

2016. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
100%

"gondoltam hogy pénzes liba vagy"


Igen, mondom, most halt meg anyukám, annyit örököltem, mint a hülye.


Nem, engem az zavar, hogy mindenki felhozza ezeket a gazdag csávókat, de hiába kérdezem, senki nem számszerűsít. Mondd már meg, ki számít gazdagnak. És ne autókat meg házakat hozz fel, mert nem tudom, mennyit érnek. Összegeket magyar forintban.

2016. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:

A milliomosnak pár (tíz) milliója van.

A gazdagnak pedig pár száz.

Ennyi a különbség.


F40

2016. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!