Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasiknak miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
A nőknek fényévekkel könyebb,és most nem kell jönni azzal hogy de hát a pasik csak dugni akarnak,miért a nők nem szexuáéis inditatásból választanak párt? Akkor miért nem álnak szóba olyannal aki nem jön be nekik külsőre ha nem fontos nekik a szex?
2016. dec. 17. 14:09
 61/105 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem feltétlen nehezebb a férfiaknak a társkeresés.


A válaszokat visszaolvastam, hát... gyalázat. Ki sem elemzem inkább.

Viszont én már itt megakadtam: " Akkor miért nem álnak szóba olyannal aki nem jön be nekik külsőre ha nem fontos nekik a szex?" Ki mondta, hogy nem fontos?

Nekem a legfontosabb dolgok között van. Hányingerem lenne egy olyan férfitól, akinek nem fontos a szex, és nem akar minél előbb elcsábítani. Pedig mindig komoly kapcsolatot akartam. :)

Jöttem össze olyan emberrel, aki nem tetszett külsőre, és mellé magányos és lelki sérült is volt. Soha nem élveztem vele a szexet, a kapcsolat meg rossz volt.


Most már eszem ágában nem lenne összejönni ilyen emberrel. Szerencsére 4 évvel ezelőtt sem volt, amikor összejöttem a jelenlegi párommal.

2016. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:

És mennyi pénze van annak, aki "pénzes"?


Amikor mondják, hogy a nőknek a "pénzes" pasik kellenek, akkor az mennyi pénz?

2016. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
25%

A nőknek sem mindegy mi van rajtad.

Ha elegánsan öltözöm magáznak,ha sportosan öltözöm tegeznek.

Így megy ez.

De,hogy kinek mi a vonzó???

Talán rossz passzban vannak a lányok/nő/hölgyek aznap,mikor odalép hozzájuk a fiú/férfi/gentleman.

2016. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 A kérdező kommentje:

ma 16:15


És mennyi pénze van annak, aki "pénzes"?


Végtelen bankszámla

2016. dec. 17. 16:25
 65/105 anonim ***** válasza:
Szerintem a pénzes pasik 250-400 ezer ft. nettót keresnek.
2016. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 A kérdező kommentje:

ma 16:19


Szerintem a ruha másodlagos,hisz ha arcra nem tettszik a csajnak akkor az öltönyt is dobhatja a kukába.

2016. dec. 17. 16:26
 67/105 anonim ***** válasza:
Na de annyi pénzes pasi nem lehet ebben az országban...
2016. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:

Mármint ha végtelen, akkor nem, ha 250-400 e, akkor pénzes nő vagyok. Ez az!


Ne mondjátok már, hogy nincs félmillió HUF, és arra buknak... nem hiszem, hogy a többség ezt gondolja, ez nagyon szánalmas.

2016. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 A kérdező kommentje:

" pénzes pasi "


alatt még azt is érteni aki kifizeti a számlákat és ennyi,erre az időre a nők mindig visszavesznek az arcukból

2016. dec. 17. 16:32
 70/105 anonim ***** válasza:
78%

Ne már... ennyi? Az ötezer forintos elmű számlát befizeti, wow...


Azt hittem, a pénzes pasi ilyen Berki Krisztián féle "100 dollárossal gyújtom meg a szivart"...


"A nők a pénzes pasikat szeretik." Azt, akinek a számlákra van pénze??? Az nem pénzes! Te jó ég.


Nem lehet ez. Szerintem mások mást értenek ez alatt.

2016. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!