Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti ezt tényleg elhiszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt tényleg elhiszitek a csajokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Bocsánat attól, aki hasonlót kiírt, ő ihlette a kérdést, mert megdöbbentem ezen.)


[link]


2016. máj. 31. 14:39
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

40-es

Hozzám szól a kérdésed?

2016. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal a kolleginával, aki azt írta, hogy szexre hamarabb talál partnert egy nő, de normális kapcsolatot mind a két nemnek ugyanolyan nehéz találnia.

Ennek meg evolúciós oka van ugye. Egy férfibe bele van kódolva, hogy szórja a magját, amerre csak tudja, hiszen neki túlzottan sok következménnyel nem kell számolnia. Ezzel szemben a nő többet kockáztat, ha teherbe esik, az kellemetlen. Neki jobban meg kell válogatnia azt, hogy kivel fekszik össze és kivel nem.

2016. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

#39

Mert rossz a kérdésfeltevés módja.

Ha úgy kérdeznéd meg, hogy hány olyan férfi van a 100-ból, akihez el tudná képzelni, hogy vonzódjon, úgy hogy habitusban, belső tulajdonságokban az ideálja, sokkal magasabb válaszarányt kapnál...

Őszintén én nőként igen kevés férfit nézek meg, csak azokat, akik kiemelkednek a tömegből számomra. EZ nem azt jelenti, hogy csak velük tudnék kapcsolatot elképzelni.

2016. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
47%

40-es

Nem adtál választ, hát magamra vállalom.

Az, hogy megdugnak és csak ennyi volt, lehet meg fogsz lepődni, de az a "férfi-friendzone".

Ha szépen összeveted a női megfelelőjével, rájössz magadtól is.

A női friendzone-ban a nő a férfi forrásokat kéri meg, amire vágyik egy kapcsolatban(érzelmi) és cserébe a kapcsolatban amúgy járó szexualitás morzsáit, ígéretét adja csak.

A férfi friendzone ennek az ellentettje.

A férfi a nő szexuális forrásait kéri meg, amiket az egy párkapcsolatba bevinne, de cserébe az amúgy járó érzelmeknek csak a morzsáit adja.


Tudod ez nálunk úgy működik, mint az állásinterjúztatás: amikor embert vennél fel és jön az interjúra, te nagyon szurkolsz neki, hogy teljesítse az elvárásaidat és azonnal felvehesd, mert szar dolog interjúztatni, megy vele az idő és tényleg nem jársz vele jól, ha csalódnod kell és új jelentkezőre várni.

De ha nem válik be, akkor nem fogod felvenni, ez van.


Amikor egy lánnyal randizunk, megdugni mindenképp akarjuk. A szex jó. A szex kell.

De persze szurkolunk, hogy lágy jófej, vidám, intelligens, csábító, reménykeltő, érdekes és arra vágyunk, hogy váltsd meg a világunket és légy az a nő, akire mindig is vártunk.

De ilyen nő alig akad és innentől lesz érdekes a kérdés, hogy mégis mihez kezdünk az adott szituációval.

Ti ugyebár vagy lepattintok vagy friendzone-ba tesztek.

Mi, ha még erre legalább látunk esélyt, ágyba fogunk cipelni.

Ti ezt "értitek félre", a másnapot pedig szívjátok mellre, de ez csak azért van, mert amúgy a szex egy olyan forrás, amihez mi nem jutunk hozzá úgy, ahogy ti, ha akarnánk.

Sok nőt ez nagyon félre tud vezetni, mert ha egy 2-3 szinttel jobb pasi felpróbálta egy ilyen randi után, akkor azt hiszi, hogy ez lett az ő szintje, hát nem fog többé alá menni, ami nagy hiba, mert ezen a szinten folyton csak ezt fogja kapni.

2016. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

#44

Értem miről beszélsz.

És megértem, hogy egyeseknél így működik, nálam nem.

A friendzone-ba pedig nem hiszek: én a barátaimat még jobban megválogatom, mind a randipartnereimet.

2016. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

45-ös

Ez dicséretes, de a friendzone-rezidens és a barát két teljesen különböző dolog.


Mindegy, sztem a kérdező már gyűjti is ellenem a sereget, mert szétoffoltam a kérdését :)

2016. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
79%
Nőként én azt tudom mondani, több esélye van a pasinak ha egy ilyennel kezd (nálam legalábbis). Ha csak úgy direktben leszólít, akkor 100% hogy elhajtom. Ha volt egy spontán vagy spontánnak tűnő beszélgetés, akkor ez már messze nem 100% (kérdés persze hogy amúgy szimpatikus-e). De ha valaki kiejti a száján azt hogy "szexi vagy", az már bukja a dolgot.
2016. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
A metakommunikáció valóban fontos. A betanult, eljátszott szövegek viszont maximum akkor működnek, ha a fiú nagyon jó színész, vagy a lány teljesen hülye.
2016. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Utolsó kettővel egyetértek, többire most időhiány miatt nem válaszolnék.
2016. máj. 31. 22:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!