Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti ezt tényleg elhiszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt tényleg elhiszitek a csajokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Bocsánat attól, aki hasonlót kiírt, ő ihlette a kérdést, mert megdöbbentem ezen.)


[link]


2016. máj. 31. 14:39
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan Kib*szottul szexi vagy (szünet), muszály volt idejönnöm(..)" Muszály... szóval, muszáLY? Ha valaki fordítónak adja ki magát, ne engedjen meg ilyen hibákat. továbbá:

"Mint tudjuk a nők 20% ban a kommunikáció és 80% ban a testbeszéd, gesztusok, hangszín, szemkontaktus stb. alapján alkotnak rólunk véleményt."

A testbeszéd is kommunikáció. Csak úgy mondom.


A párbeszédekbe bele se megyek. Akartam, de igen erősen hányingerem lett, meg kirázott a hideg, ahogy olvastam. A testbeszéd résznél tényleg vannak féligazságok, amit többen is mondtak, de ezzel a dumával csak nagyon jó pasik tudnak felszedni nagyon buta libákat. De szerintem az a férfi, akinek akárcsak minimális esze van, szintén rájön erre.

2016. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Hát aki azzal jön oda hozzám, hogy káromkodik, vagy másokat lehúz (lásd azt a példát, hogy csúnya a csapos), az egy alpári, közönséges bunkó. Ilyet ne mondjon nekem, hogy ki///szottul.


És amúgy az a melegbáros az meg mi? :) (Amúgy nem meleg bár, mert az mást jelent.)

2016. máj. 31. 15:10
 13/49 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ez a csirip-csirip, blabla nekem is feltűnt. Ezzel mondjuk nem a nőket minősítik, hanem azokat a nőket, akik vevők a PUA-stílusra. Csak az benne az átverés, hogy szerencsétlen beiratkozókkal elhitetik, hogy minden nő ilyen, és aztán koppannak, amikor élőben próbálkoznak, és ugyanúgy csak elutasításokban lesz részük, vagy felszednek valami sötét hölgyikét, akivel aztán minden lesz, csak élmény nem...
2016. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Csak parat olvastam el de kiegtek az agysejtjeim. A PUA a vegkepp elkeseredett fiuknak nyujt valamifele remenyt.. de en nem hiszem hogy van olyan no akinel ez bevalna..
2016. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
0%

Valakinél el lehet hinni. Nem tudom, nekem a szomorú nyitás marhára tetszett :) Egyébként van benne valami, mert a mai fiúk nagy része nem tudja ezeket a technikákat, és ajtóstul ront a házba. Nem tudják sokan hogyan kell egy vagy több nőhöz közelíteni, beszélgetni velük.


F

2016. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
A szomorú nyitás? Ahol megjegyzi, hogy szar kedve van a nőnek, aztán a végén azt mondja, hogy ha a nő meghízna akkor otthagyná... tehát érezze a lány még szarabbul magát. :DDD micsoda hasznos tipp
2016. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

13-as jót mondott.


Utolsó: de EZEKET a technikákat, ne is tudja senki. Szerintem a ki...-tul szexi vagy helyett pl. egy "szia, helyes lánynak tűnsz" sokkal jobb. Ugyanazt mondja, de nem káromkodik, és arról beszél, hogy csak dugni akar.


Igen, vannak ilyen lányok. De azok meg nem hallgatnak végig ilyen hosszú bekezdéseket. :) Ha a barátnőik is ott vannak, akkor meg összeröhögnek, ahogy ott állsz és szónokolsz.



Elég kevés férfiválasz jött.

2016. máj. 31. 15:19
 18/49 A kérdező kommentje:
15-öst értem utolsónak.
2016. máj. 31. 15:19
 19/49 anonim ***** válasza:

"barátnőt vagy barátot miért szerezni kell? "

Kérdező, lehet, hogy neked nőként ez nem tiszta, de elárulom, hogy a férfiaknak két típusa van: a jópasi(velük nem foglalkozunk ma) és a nemjó/átlag pasi.

A nemjó vagy átlagos pasinak bizony szerezni kell a barátnőt, mert alapból nem egyenrangú félként kezelik a lányok, ha próbálkozni látják.

Erre lehet, hogy felhördülsz, pedig fölösleges.

Ha valaki nem elég magas, sosem fog nálad ugyanazokkal a normális férfiakra hajazó tulajdonságokkal célt érni. A jófejsége idétlenebbnek tűnik majd, a nagylelkűsége túlkompenzációnak, a ruházata férfiatlannak, gyerekesnek, a stílusa felvettnek, erőltetettnek fog tűnni.

Elhiszem, hogy erre a fejetekben az fogalmazódik meg, hogy ha nem lenne erőltetett/gyermeteg/túlkompenzáló/stb., hanem úgy viselkedne, mint egy jópasi, talán(sic!) látnátok benne fantáziát, de ez a ti önbecsapásotok.

A srác valszeg teljesítette a megfogalmazandó elvárásokat, csak nálatok 3mp alatt eldől, hogy miből indul az elérhető pontszáma.


A fentiekből következik, hogy(nem dagadt lánynál próbálkozva) egy nem jó/átlagos pasinak muszáj valamiféle trükköt bevetnie, mert egyenesen soha nem fog sikert elérni, ha csak simán önmagát vállalva áll eléd. Ez tapasztalat. Így soha nem sikerült nekem sem, pedig elhiheted, hogy próbálkoztam.


A PUA viszont önmagában egy áltudomány, ami hamis ígéreteket és rossz, általánosító következtetéseket küld a naiv srácok fejébe.

2016. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

"A szomorú nyitás? Ahol megjegyzi, hogy szar kedve van a nőnek, aztán a végén azt mondja, hogy ha a nő meghízna akkor otthagyná... tehát érezze a lány még szarabbul magát. :DDD micsoda hasznos tipp"


ha ezt nekem válaszolod: én ezt azért találtam viccesnek,mert szegény nő meg se szólal, és a pasi a végére lekoptatja saját magát.

2016. máj. 31. 15:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!