Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti ezt tényleg elhiszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt tényleg elhiszitek a csajokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Bocsánat attól, aki hasonlót kiírt, ő ihlette a kérdést, mert megdöbbentem ezen.)


[link]


2016. máj. 31. 14:39
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
20%

29-es

Úgy vagytok vele, mert megtehetitek, hogy úgy legyetek vele. Erről van csak szó.

Valljuk be, hogy akár te, akár a fellow kérdező ha bármikor viszketni kezdene a bugyi, de olyan istenesen, gond nélkül tudnátok minimum 3 olyan srácot felhívni, aki egy órán belül jönne, hogy kipókhálózzon.

Ha nekünk, átlag Jóskáknak lenne ilyen, te jó isten, a világ kifordulna tengelyéből.


Szóval értsd amit mondok, a ti top problémátok ugyan probléma és nem is gyenge, de objektíven nézve sokkal jobb önbizalmat alapoz meg, jobb közérzetet és ez egy olyan kincs, amit magatok fel sem fogtok, talán nem is tudtok róla.


Ha holnaptól (átlagos) férfitestben kéne produkálnotok, el se hinnétek, hogy mennyire megalázóak tudnak lenni a nők, csak mert lehetőségük van rá.

Szomorú, de igaz. És nem a szép nők, leginkább az átlagosak azok, amit magam sem értek, hogy miért van.

2016. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
#30: Pick-Up Artist ("felszedőmester" vagy "csajozómester/csajozóművész")
2016. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Utolsó: Köszi. Ez nagyon gáz. Nagyon-nagyon gáz:D
2016. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

#31 szerintem mi nem fogjuk megérteni egymást, mert alapvetően egy nő érzelmi biztonságra vágyik, a szex másodlagos. Míg a férfiaknál (szerintem, de javíts ki, ha tévedek) ez pont fordítva van. Magyarán egy nőnek nem mindegy, kivel fekszik le, és valljuk be, neki több kockázatot jelent "csak úgy lefeküdni valakivel", nézzük alapnak a teherbeesést. Egy férfinek meg ha nagyon viszket a farka, akkor majdnem mindegy, milyen nőt húz rá, és nem kell, hogy legyenek érzései a nő iránt.

Nagyban más a szűz nők és férfiak helyzete is. A szűz férfinak tök mindegy, kivel veszti el. A nőnek nem, mert az első együttlét a nőknél általában fájdalommal jár, és nagyon nem mindegy, hogy a partner csak magának akar örömöt és letojja a nő fájdalmait (egyéjszakásban ez benne van), vagy figyel arra, hogy a nő minél kevesebbet szenvedjen.


Persze kivételek mindig vannak a két nemnél, de általánosságban szerintem ez így van, ahogy írtam. Fölösleges vitatkoznunk; normális párt mindkét nemnek nehéz találnia.

2016. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

„Azért valljuk be, hogy a kettő közül a tietek még mindig sokkal kellemesebb, mert ha már valaki összefekszik veletek, abból könnyebben lesz kapcsolat, mintha szarba se vesznek, leoltanak azonnal... „


Szerintem ez a gondolkodás azt mutatja, hogy nem tudod milyen, nőnek lenni. Most nem azt mondom, hogy rosszabb, szerintem mindkettőnek ugyanolyan rossz, de ilyet csak egy pasi írhatott le, hogy ha lefektet, legalább lesz kapcsolat. Vannak nők, akik hajlamosak az egyéjszakás kapcsolatra, de ők nem attól szenvednek, hogy nem találnak pasit, mert akkor ők sem akartak, csak szexet. Aki kapcsolatot akar, az nem akar veled lefeküdni az elején. Illetve az is tévhit, hogy abból könnyebben lesz kapcsolat. Abból sokkal könnyebben lesz nem kapcsolat, minek jönne vissza, ha már megkapta, amit akart? Ilyet csak egy férfi tud leírni.


„Olyan, mint ami minket hajt, nincs :)”


Ebben lehet, hogy igazad van, de ettől még semmi nem változik, az elvárások ugyanazok, mert ez nem jogosít fel arra, hoyg valaki bunkó legyen. és ugye az eredeti kérdés arra irányult.


Térjünk vissza az eredetihez, ezt zárjuk le.

2016. máj. 31. 16:11
 36/49 A kérdező kommentje:

"Valljuk be, hogy akár te, akár a fellow kérdező ha bármikor viszketni kezdene a bugyi, de olyan istenesen, gond nélkül tudnátok minimum 3 olyan srácot felhívni, aki egy órán belül jönne, hogy kipókhálózzon. "


Egy nőt meg ri--bancnak néznek, ti dicséretet kaptok. Vagy elmész egy hivatásoshoz. Ha egy nő férfiprostihoz járna, kinézné a falu.

2016. máj. 31. 16:13
 37/49 A kérdező kommentje:
Eggyezzünk meg abban, hogy normális párt mindenkinek nehéz, ne offoljunk, az eredeti kérdésre várok még válaszokat.
2016. máj. 31. 16:15
 38/49 A kérdező kommentje:
*egyezzünk, bocsánat
2016. máj. 31. 16:15
 39/49 anonim ***** válasza:
0%

34-es

Kissé ugyan sztereotip, de nagyjából azért korrekt, amiket írtál. Mindezek azonban csak hivatkozási alapok, amiből azért sorolsz sokat, mert hátha közte lesz egy olyan is, amit elfogadhatónak tartok.

Az egész alapja azonban sokkal inkább magyarázható a közgazdaságtan elméleteivel.

Pl. ha holnap kipusztulna a 1000 férfiből 999, hidd el nekem, hogy holnapután már egy lány se lenne finnyás a szüzességét elvevő srácok potenciális tulajdonságait vagy figyelmességét illetően. Az elvárt magasság is nagyot zuhanna és mindannyian sokkal jobban elkelnénk. Nem ragaszkodnátok annyira az idealizált és lányregényekből kiolvasott érzelmekhez, ha szex szóba kerülne, stb.


Az olyan mondatok, hogy "normális párt mindkét nemnek nehéz találnia.", pedig kifejezetten engem zavarnak.

Ez a tipikus esete annak, hogy ilyet is láttam, olyat is láttam, tehát mind a kettő ugyanannyira fordul elő és punktum.

Sokszor alkalmazzák ezt a nők.


Kicsit OFF lesz:

A múltkor olvastam egy blogot, hol a szerző megkérdezte egy nagyon ronda és igénytelen barátnőjét és még 5 normálisat, hogy melyik pasi kellene nekik a szembejövő 100-ból. Az 5 barátnő választott 1-2 srácot, a halmazuk uniója volt kb 6 srác, a dagadt barátnő pedig 95-re mondta, hogy kellene neki. Az lett a megállapítás, hogy minden férfi kell valakinek, QED.

Szóval neki hogyan magyaráznád el a bloggerina gondolatmenetének hamisságát a 94 "valójában nem kellő" srác helyében?

2016. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Bocs nekem attól nem nő az önbizalmam, hogy a férfi elég jó testűnek tartson ahhoz, hogy megd...gjon, de utána otthagy. Nem egy lányt ismerek, aki gyönyörű, intelligens, kedves, és évekig nem talált párt, mert minden férfinél kiderült, hogy csak a szexre kellett neki. Neki aztán tényleg padlón volt az önbizalma.

Ha egy nő lefekszik veled, általában el tudja képzelni a folytatást is, mert már érzelmileg beleinvesztált a kapcsolatba (kivéve egyéjszakások). Nem hasonlítgatom össze, hogy melyik a rosszabb/jobb, mert szerintem mindkettő ugyanolyan rombolóan hat az önbizalomra: egy lányt mondjuk ignorálnak egy szórakozóhelyen, de a barátnőinél bepróbálkoznak, ha összejön egy sráccal, aki utána lelép vagy férfiként elutasítást kapni mielőtt még bizonyíthattál volna.


A kérdésre pedig:

Aki ilyen baromságokkal próbálkozik, az vessen magára.

Jimminek vajon van bnője? Vajon hányszor szexelt az elmúlt hónapokban?

2016. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!