Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti ezt tényleg elhiszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt tényleg elhiszitek a csajokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Bocsánat attól, aki hasonlót kiírt, ő ihlette a kérdést, mert megdöbbentem ezen.)


[link]


2016. máj. 31. 14:39
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
#16 vagyok, a #15-nek szántam, ő mondta, hogy neki ez tetszett. :'D
2016. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

19-es.

Először is a sic! azt jelenti, hogy megőrzöl egy régies vagy elrontott helyesírást.


Másodszor: nem így értettem, nem arra válaszoltál, amire gondoltam. Nőknél és férfiaknál se értem, minek kell szerezni pasit/csajt. Miért nem él az ember inkább, és amikor valami megtetszik neki, azt megpróbálja felszedni. nem pedig szerezni egy nőt, csak úgy. Én ha nem vagyok épp szerelmes, nem próbálkozom. Pedig nem vagyok szép nő, de te rögtön úgy magyarázol nekem, mintha egy Heidi Klummal beszélgetnél, ami némileg megtisztelő

2016. máj. 31. 15:24
 23/49 A kérdező kommentje:
*valaki, nem valami
2016. máj. 31. 15:24
 24/49 anonim ***** válasza:
11%

22-es

Először is nem, a sic! egy figyelemfelhívás, hogy valami így hangzott el, így volt leírva és nem az idéző módosított önkényesen. Latinul van és azt jelenti, hogy "így".


Másodszor te nem veszed észre, hogy nőként más a felállás.

Hidd el nekem, ha nő volnék, ráadásul legalább közepes(értsd nem dagadt), én se félnék soha egyetlen pillanatig (35 alatt), hogy nem kellek senkinek.

Mi sem természetesebb, hisz akár dolgozom, akár nem, akár magas vagyok, akár pici, akár laposabb, akár nagymellű, egyszerűen mindig vannak férfiak, akik kanosak. Ezt megtanulod már tinédzserként és jó ideig biztosítékot fog adni neked, hogy te "kellesz".

Nekünk ilyen nincsen.

Hogy jobban értsd, ha létezne egy jósológép, ami minden srácnak megmondaná, hogy bizony lesz barátnője, ő is kelleni fog valakinek, hiába a nagy konkurencia, ő is olyan nyugodt lenne, mint ti vagytok alapból.


Sajnos ezt tetézi még egy dolog, a biológia. Minket hajt a vérünk, hogy szórjuk a magvainkat és nekünk valóban idegörlő és fájdalmas tud lenni, ha az a sok skulo benn marad. A nőknél ilyen nincs. Ti dugtok, amikor dugtok és ha épp nincs semmi 5 évig, akkor addig olvasgattok, sportoltok, barátnőztök.


Arra akartam rávilágítani, hogy nem értheted meg az átlag srácok világát, mert nem is akarod átérezni a problémáikat. Nem a te hibád, hanem így van nevelve a társadalmunk, hogy a férfiak bajait kisebbítsük, a nőkét pedig kiemeljük és felnagyítsuk.

2016. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
90%

"Hidd el nekem, ha nő volnék, ráadásul legalább közepes(értsd nem dagadt), én se félnék soha egyetlen pillanatig (35 alatt), hogy nem kellek senkinek.

Mi sem természetesebb, hisz akár dolgozom, akár nem, akár magas vagyok, akár pici, akár laposabb, akár nagymellű, egyszerűen mindig vannak férfiak, akik kanosak. Ezt megtanulod már tinédzserként és jó ideig biztosítékot fog adni neked, hogy te "kellesz".

Nekünk ilyen nincsen. "


Te sem tudod beleképzelni magad a nők helyzetébe, ha ezeket komolyan gondolod. Persze, lehet, hogy szexhez könnyebben jut egy átlagos nő, de mi általában nem CSAK azt akarjuk. Normális kapcsolatra, hozzánk passzoló férfit ugyanolyan nehéz találni egy átlagos nőnek is. Hiszen ha elmondja rögtön, hogy nála nem lesz se az első, de talán még a 2. randin sem szex, akkor a srác szépen felszívódik és megy tovább.


Könnyen pampogsz te is arról, hogy milyen egy átlagos nő élete, de igazából nem vagy átlagos nő, hogy ezt tudd. Én átlagos nő vagyok, utcán kb évente két srác nyit felém, ők is csak akkor, ha minimum combközépig érő szoknyában vagyok, és általában sietek/látszik rajtam, hogy baromira nem akarok senkivel ismerkedni.

2016. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

"Hidd el nekem, ha nő volnék, ráadásul legalább közepes(értsd nem dagadt), én se félnék soha egyetlen pillanatig (35 alatt), hogy nem kellek senkinek.

Mi sem természetesebb, hisz akár dolgozom, akár nem, akár magas vagyok, akár pici, akár laposabb, akár nagymellű, egyszerűen mindig vannak férfiak, akik kanosak. Ezt megtanulod már tinédzserként és jó ideig biztosítékot fog adni neked, hogy te "kellesz". "


Mint mondtam, nem vagyok szép nő, de ne zavarjon.


Kanos pasi... Hurrá. Arra vágytunk.



A nőknek meg nincs ám szexigénye...

2016. máj. 31. 15:43
 27/49 anonim ***** válasza:
0%

25-ös

Természetesen igazad van ebben, én sem érezhetem át ugyanígy a nők bajait, bár éppenséggel pont tudom, hogy am nálunk a bárminemű érintkezést jelenti a másik nemmel, az nálatok a ne csak szexre akarjon-féle probléma.

Azért valljuk be, hogy a kettő közül a tietek még mindig sokkal kellemesebb, mert ha már valaki összefekszik veletek, abból könnyebben lesz kapcsolat, mintha szarba se vesznek, leoltanak azonnal...


Amúgy ez az utcán leszólítás a legrosszabb példa, mert egyáltalán nem divat.

Én fehér ember vagyok, nem szoktam se füttyögni, sem megállítani nőket az utcán. Nem feltételezem, hogy a férfiak többsége másképp cselekszik.

Ezt elvárni vagy ez alapján mérni a saját tetszésedet vagy a mi bátorságunkat hülyeség volna.

Szerintem...

2016. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

26-os

Olyan, mint ami minket hajt, nincs :)

2016. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi alapján mérjem, mennyire tetszem a férfiaknak? Hogy metrón egyszer egymásra pillantunk aztán mindenki néz ellenkező irányba? :DD De megnyugtatlak, nem csak utcán, de máshol sem szoktak férfiak megszólítani. :D


(És lehet abban valami, hogy szexből még lehet kapcsolat, csak tudod sokan úgy vagyunk vele, hogy érzelmek nélkül nem szexelünk, tehát előbb a kapcsolat kell, és nem a szex)

2016. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
De mi a frász az a PUA? Minek a rövidítése?
2016. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!