Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti ezt tényleg elhiszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt tényleg elhiszitek a csajokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Bocsánat attól, aki hasonlót kiírt, ő ihlette a kérdést, mert megdöbbentem ezen.)


[link]


2016. máj. 31. 14:39
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Illetve bocs az általánosításért, mindenkire nem vonatkozik, csak a véleményeket kérdezem, fiúktól.
2016. máj. 31. 14:40
 2/49 anonim ***** válasza:
91%

Nem, a PUA dolgok a lehúzásról és a sztereotípiákra való ráerősítésről szólnak, amik a lányok felszínesebb részénél ugyan hatásosak, de azoknak, akiknek kéne a segítség, pont nem olyan nőkhöz ad kulcsot, amilyen kéne nekik.


Amúgy vannak benne meglepően találó féligazságok, ez elvitathatatlan, de ez nem segítség azoknak, akik rászorulnak.

2016. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
18%
Még van iwiw?
2016. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy PUA vagy nem, de aki ezt írta, iszonyatosan bunkó dolgokat szedett össze. Én nem hogy elutasítanám azt a pasit, aki ilyenekkel jönne oda hozzá, de a bárba nem mennék vissza többet.
2016. máj. 31. 14:48
 5/49 anonim ***** válasza:
88%
A testbeszéd részben biztosan van igazság, de a szövegektől inkább megrémülnék (ha nő lennék).
2016. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%

"Fogd meg a agyanútlan SHB (Beach Shield HB) karját és vidd oda egy sráchoz.


PUA: Ez a tökéletes fickó neked, had mutassam be! (indulj el a srác felé)

Hb: MI van? Nem...nemnemnem...haha...SEGÍTSÉG!

PUA: (a sráchoz) Ez a lány nagyon félénk, de nagyon akarta, hogy találkozzatok!

Hb: (hisztérikus vihogás.) nemnemnem....ez nem igaz!

PUA: Na...gyerünk...ne légy félénk...


Ezzel ott is hagyod őket. Ha jól csináltad, a lány visszamegy hozzád és elhord minden hülyének, meg őrültnek, de a jeget mégis megtörted"


Csak sajnálni tudom azt, aki szerint ezzel lehet barátnőt "szerezni".

Gyanítom, hogy akik ezeket kitalálják, még sosem voltak tartós kapcsolatban, nem volt barátnőjük, és csak nagy ritkán tudtak egy-egy primitívebb lányt ágyba vinni. Szánalom.

2016. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
54%

"Meglétsz egy lányt, aki elég szarul érzi magát.


PUA: Szia! Tudtad, hogy a unatkozó, szomorkás arckifejezés több kalóriát éget, mint a mosoly?

Hb: igen

PUA: Ezek szerint fogyókúrán vagy, pedig én épp fel akartalak vidítani. ....


Hb: nem, tényleg? stb

PUA: Pedig így van. Szerinted mitől maradtál ilyen vékony/formás/szexi? ....


...Közös folytatás: Most gondoltam csak bele, hogy ha tovább maradok, felvidítlak, elkezdesz mosolyogni, belém szeretsz. Egy csomó vicces és izgalmas élményt élünk át együtt, szeretkezéseink után le sem lehet majd vakarni a mosolyt az arcodról. Nem fogsz többet szomorkodni és így kevesebb kalóriát égetsz el, elkezdesz hízni, csak hízol, depressziós leszel, én ezért elhagylak, lassan már csak az evésben találsz örömet. Az életed tönkremegy. Inkább bele se kezdjünk, lehet jobb neked nélkülem."



XDDDDDDDD erre már nem lehet mit mondani :D

2016. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
85%

Roppant szórakoztató. :)

De ha beleképzelem magam (nőként) az adott szituációkba, akkor nagy valószínűséggel, ha ilyen dumával jönne oda hozzám valaki, akkor elmebetegnek gondolnám, és az villanna át az agyamon, hogy féljek-e tőle, vagy ártalmatlan őrült...

Egyébként szerintem egyszer szólított le PUA, nagy magabiztosan indított, aztán amikor kiderült, hogy van pasim, nagyon lekonyult képpel oldalgott el, oda lett minden magabiztossága.

2016. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Mondjuk én még pont az utolsót találtam minimálisan fantáziadúsnak. :)


DE mi az, hogy orális szex az első randin? Meg hogy ha ruhatanácsot kér, majd elmegyek vele vásárolni? :D


Alapból bírom azokat az életszerűtlen válaszokat, amiket a lány szájába adtak.



És látom, hogy sokra becsülhetik a lányokat, hogy a válaszaikat csip csiripnek titulálják. Hogy tele van helyesírási hibával, az meg a másik.


Meg fönt az a reklám, hogy intelligens barátnőszerzés. Kicsit se tárgyiasít semmit. Nem vagyok egy femináci, de barátnőt vagy barátot miért szerezni kell? Miért nem közösségekbe járni, és akkor tenni bármit, ha valaki tényleg szimpatikus?

2016. máj. 31. 15:06
 10/49 A kérdező kommentje:

"Mondjuk én még pont az utolsót találtam minimálisan fantáziadúsnak. :) "


- ezt a 7-esnek írtam, akkor még ő volt az utolsó

2016. máj. 31. 15:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!