Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mit jelent, ha egy fiú azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy fiú azt mondja, hogy neki egy kapcsolatban "szabad térre" van szüksége?

Figyelt kérdés
Nem nekem mondta, csak hallottam, hogy erről beszélt, hogy az imént azért szakított a barátnőjével, mert az nem akart neki "szabad teret" adni, bizalmatlan volt vele, pedig a fiú hűséges volt hozzá, csak neki szabad térre van szüksége. Ilyenkor mit ért pontosan ezalatt hogy "szabad tér"?
2016. máj. 11. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéntől és szituációtól függ. Valaki már azt sem bírja, hogy csak heti egyszer mehet sörözni a haverokkal, és akad olyan is, akinél csak akkor szakad el a cérna, ha a barátnője bejelenti az igényét a Facebook-jelszavára és nem engedi egyedül sehová.


Szóval ez alatt olyan dolgokat értenek a férfiak, mint:


- megfelelő mértékű szabadidő hiánya (a fiúnak többre lenne szüksége, hogy hódolhasson a hobbijának, a sportolásnak, stb., de a barátnő állandóan vele lenne)

- túlzott birtoklás a barátnő részéről (még azokra a nőneműekre is féltékeny, akikhez kb. 0%-os eséllyel vonzódna a barátja)

- a két fél életvitele merőben más, ha a fiú elfoglalt, de nem akarja a pici szabadidejét 100%-osan a barátnőjére áldozni, hanem értelemszerűen egyedül is szeretne lazítani, kikapcsolódni, azon a lány megsértődik, mert hogy "amúgy is keveset látják egymást, akkor miért nem képes legalább azt a kis időt teljes egészében vele tölteni?". Miközben a lány, aki esetleg nem olyan elfoglalt, nem érzi át, mennyire szüksége lenne a párjának egy kis magányra is.


Hát, ilyeneket jelent szerintem.


26/L

2016. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Röviden és tömören annyi, hogy a párja ne akarja kisajátítani magának, és ne kezelje úgy, mint hogyha a tulajdona lenne.

Ismertem olyan lányt, aki a párja mellett csak a párja testvérét és anyukáját tűrte meg nőneműként, mindenki mástól igyekezett eltávolítani a srácot. Nem tudom, együtt vannak-e még.

Egyébként nem csak férfiak, de nők is vágynak szabad térre, kevés ember fogadja el, ha burokban tartják.

2016. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy ne csüngj a nyakán, szeretne magánéletet élni, amibe te nem tartozol bele, és nem is tartozik rád sem, ettől magán
2016. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez ismernünk kéne magát a kapcsolatot. Van, aki függetlenebb típus, nem szereti, ha bárki egy pillanatra is megmondja neki, mit tegyen, mit csináljon, mindenki alkalmazkodjon az ő igényeihez. De lehet az is, hogy a csaj tényleg minden szabad percben rajta csüngött, elszámoltatta, betegesen féltékenykedett (itt is kérdés mondjuk, hogy a srác adott-e erre okot... mert van az, amikor már olyan feltűnően néz vki más nőket meg úgy incselkedik a havercsajokkal, hogy az már tényleg túlzás, meg van, amikor egy lány azt is meg akarja tiltani, hogy ránézzen akár egy másik lányra).
2016. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hobbi-haverok-buli-(CSAJOK)

esetleg magány. magányban jól ki lehet teljesedni lélekben :)


valamit hiányolt az életéből.

2016. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!