Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nő vagyok, akinek szüksége van arra, hogy határozott és a kapcsolatban domináns férfi legyen mellette. Így milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés
Az ilyen férfiak a tapasztalataim szerint gyorsan elkelnek és inkább keresik a rámenősebb nők társaságát. Én viszont nagyon nem vagyok az, nem csak a párkeresésben, hanem az élet többi területén sem.
2015. jún. 16. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen jók az esélyeid. Normális nőnek tűnsz, ami ma már elég ritkaságszámba megy.
2015. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi esélyed van rá mint bármelyik nőnek!

Fura mi?

2015. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én domináns férfi vagyok és még nem keltem el.:)
2015. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai világban egyre kevesebb esélyt nagybetűs Férfit találni. Csak körül kell nézni milyen pasasok élnek körülöttünk sajnos.
2015. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tudom elmondani magamról, mégis találtam magamnak ilyen párt nem is egyszer és ilyen típusú férfihez is mentem feleségül. Úgyhogy szerintem neked is van esélyed.
2015. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed rá. Nem ismerkedem itt, de én is eléggé határozott, domináns férfi tudok lenni, a szó pozitív értelmében.
2015. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Azért van szükséged erre, mert az ösztöneid magasabbra rúgnak, mint az intelligencia-hányadosod.
2015. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előrebocsátom, én nem tartom magam határozottnak, a dominánst meg nem is értem, leginkább a domina párja lehet :) Úgyhogy talán kívülállóként tudok írni. Férfiként úgy tapasztaltam, hogy a nők gyakran összekeverik a ténylegesen határozottságot, a férfias férfiasságot, a makacssággal, nyakasságal keveredett ostobasággal. Valódi férfias férfinak kisebb eséllyel leszel párja, mert nagyon nem vagytok egy hullámhosszon. Viszont ha te sem tudod megkülönböztetni a kettőt, akkor nagyon boldog lehetsz a második típussal. Ezt most nem viccnek írom, nem arról van szó, hogy teljesen életképtelenül hülyék, csak egyéb képességeikben valamivel alatta vannak a társadalmi csoportjuknak. Ebből a típusból azért van bőven.
2015. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Miért lettem lepontozva? Egy tényt írtam le. Egy intelligens nő, akit nem az ösztönei vezérelnek, hanem a tudatossága, nem az alapján választ párt magának, hogy a párja mennyire domináns hozzá képest, mint az állatvilágban. Az intelligens emberek nem olyan szempontok alapján választanak párt maguk mellé, mint az állatok. Talán ez különböztet meg minket tőlük. Illetve egyeseket mégsem, mert sokan még mindig az állatok szintjén léteznek.
2015. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A dominánsat nem szexuális vagy hasonló értelemben gondolom, hanem irányítóbb, kezdeményezőbb szinten, kb. egy klasszikus családfő. A határozott szó alatt pedig a férfiasat, nem az ostoba suttyót értem.
2015. jún. 16. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!