Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet boldogságba élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldogságba élni egy olyan kapcsolatban majd ahol a férfi mélyszegény?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy aranyos jó lelkű férfival. Úgy érzem alakul valami pedig elsőre nagyon nem jött be mert eléggé kövér. De kis aranyos visszafogott pasi.

Viszont mély szegénységben él. Szüleivel él és hitel csapdában van mert tönkre ment a vállalkozása így már lassan a házukat akarják elvenni.

Engem nem érdekel a pénz remélem minden nehézséget meg lehet oldani.

De van félelmem mert már 30 évesek vagyunk és jó lenne gyerek család alapítás.

Mondjuk ilyen miatt nem fogom elutasítani de nehéz nehéz lesz valóban így?

Mit tanácsoltok?


2016. máj. 20. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Meg kell próbálni. Ha valóban nem számít a pénz és tényleg megvan benne minden, amire tudnál alapozni, ketten megoldjátok!

A boldogságot nem pénzben mérik, (éééééés, jön a megkövezés). Legyetek boldogok!

2016. máj. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Remélem nem veszed rossz néven,de én lebeszélnélek erről.Az első 1-2 évben talán még bírnád a megpróbáltatásokat és boldognak éreznéd magad vele,de aztán már csak szenvednél mellette/vele,bár ezt biztosan nem tudod most még átlátni,elképzelni.
2016. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kimennétek ketten külföldre dolgozni 1 2 év alatt rendbe lehet jönni anyagilag,ha ennyit megér neked a férfi azt viszont neked kell tudni.
2016. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Nyilván megér ennyit ez nem kérdés
2016. máj. 20. 08:21
 5/10 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy neked mi a fontos? Mit jelent számodra a boldogság? Ha elsősorban anyagi jólétet, akkor esélytelen. Ha azt, hogy valaki igazán szeressen, és boldogok legyetek mindegy, milyen körülmények között, akkor minden esély megvan rá, hogy boldog párkapcsolatban, majd házasságban éljetek.

Anyagilag nyilván nehéz lesz, de itt jön a kérdés: megér neked ennyit a szerelem, vagy inkább egy kevésbé megfelelő partner kell, csak ne legyenek anyagi nehézségek?

Az adósságspirál meg szemét egy dolog, de korántsem a vég. Nehezen ugyan, de ki lehet kerülni belőle.

2016. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, abban az esetben ha tenyleg tenni akar erte hogy kikeruljon abbol amiben van. Ertem ezalatt, hogy dolgozik, tesz azert, hogy jobb legyen. Mennyit keres ? Van ra remeny hogy kikerul a spiralbol belathato idon belul vagy nincs ? El tudna helyezkedni a szakmajaban jobb lehetosegekkel vagy nem ? A szulok mit csinalnak ?

Egyebkent szerintem sem rossz megoldas egy par eves kulfoldi munka. Egyreszt leszakadnatok kicsit a szuloktol (persze tamogatni lehet oket, akkor mar lenne mibol), masreszt par ev alatt egyenesbe lehet jonni.

Ezek az objektiv dolgok. A tobbi attol fugg, hogy el tudod-e fogadni, hogy amig nincs rendben anyagilag, addig kb nem nagyon mentek nyaralni meg ide-oda, hacsak te nem engedheted meg, hogy kifizesd kettotoknek. Kerdes, hogy ezt kesobb, ha esetleg tonkremegy a kapcsolat, vagy mar nem dul annyira a szerelem akkor nem fogod-e tulzott lemondasnak megelni. Es persze arra is vigyazni kell, hogy a pasi ne lenduljon at a lo tulso oldalara, es ne hasznaljon ki anyagilag.

Ezt nem veletlenul mondom. A volt volegenyemmel ez volt a helyzet. Nem szarmazott gazdag csaladbol es nem is keresett sokat. Igaz arra kesobb jottem ra, hogy valojaban azert nem mert lusta mint a bun. Eleinte nem zavart hogy megosztottam vele mindenem es mindent en fizettem, de egy ido utan szo szerint atment pofatlanba es elvarta. Szoval ez okozhat egyfajta torest, o megszunt ferfinak lenni a szememben.

2016. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Lehet, abban az esetben ha tenyleg tenni akar erte hogy kikeruljon abbol amiben van. Ertem ezalatt, hogy dolgozik, tesz azert, hogy jobb legyen. Mennyit keres ? Van ra remeny hogy kikerul a spiralbol belathato idon belul vagy nincs ? El tudna helyezkedni a szakmajaban jobb lehetosegekkel vagy nem ? A szulok mit csinalnak ? "


Olyan 100 ezer Ft körül keres most, szóval a spirál marad arra felkészültem már, még ha tudom hogy nehéz is lesz.

szülei már nyugdíjasok. Érettségije van szóval szakmájában nem nagyon tud elhelyezkedni.

2016. máj. 20. 09:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem tenném amennyiben egyszer gyereket akarsz. Mélyszegénységbe felelőtlen aki gyereket vállal. És miért nincs jobb végzettsége? Akar szerezni? Hajlandó lenne kimenni külföldre? Ha nem akar változtatni lépj le. Nekem sem a pénz a lényeg (párom sem miliomos) de én olyan párt választottam aki fejlődik mert családot csak ilyen emberre mernék építeni. Persze a te döntésed de ezeket is mérlegeld. Te dönthetsz úgy hogy megfelel az a színvonal amit így ketten össze tudtok hozni de egy leendő gyerek nem választhat abba születik amibe te vagy.

Szóval nem lebeszélni akarlak csupán nézd körbe minden szögből a kérdést mielőtt döntesz.

2016. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás, hogy ahol a szükség kopogtat, ott a szerelem kirepül az ablakon.
2016. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha 30 évesen egy szál érettségivel 100e körül keres és nem is tesz semmit azért, hogy jobb legyen, akkor szerintem hagyd.

Ma, amikor ingyen szerezhet két szakmát és egy diplomát mindenki, amikor tele van minden város esti és levelező iskolákkal, tehát minden lehetőség adott annak, aki előbbre akar jutni, szerintem nem elfogadható, ha valaki 30 éves fejjel feladja és nem tesz semmit az előrejutásért.


Jól írtad, minden nehézséget meg lehet oldani. De csak akkor ha meg akarja oldani az illető!

2016. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!