Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Ha ilyen félelmetesen nagy igényeitek vannak a nők külsejével kapcsolatban, akkor miért csodálkoztok hogy nem megy a társkeresés?

Figyelt kérdés

Kiraktam szex kategóriába egy kérdést, amin egy ké pvolt egy szerintem nagyon igényes külsejű és jó adottságú lányról, olyan durván kritizálták hogy rossz volt olvasni...


Ezek után neketk mi a jó isten felelne meg?


2016. máj. 28. 12:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Raknál esetleg linket ahhoz a kérdéshez?
2016. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ne az itteni ferfiak velemenyet vedd atlagnak
2016. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
2016. máj. 28. 12:10
 4/32 anonim ***** válasza:

Megnéztem a lányt, de nekem egyszerűen nem tetszik. Lehet, hogy valakinek 10/10, de nekem egyszerűen nem jön be...


Viszont simán tudnék mutatni olyan lányt, akiért odáig vagyok és valószínűleg az emberek nagy része azt mondaná rá, hogy ronda. Ezért is hülyeség a pontozás. Attól meg nem fogok hasra esni, hogy egy híresség.

2016. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Olvastam egy ket valaszt hmm hat azert an yira nem csunya amennyire bealitottak de az viszont teny hogy nem tokeletes es amugy is mindenkinek mas jon be. Nekem sem tetszik az arca szoval eleve mar nem tokeletes!
2016. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ha híresség akkor elmondod a nevét? Nekem tetszik nagyon, egy rossz szavam nem lenne a külsejére! Szívesen megnéznék róla más képeket is, de gugli képkereső semmit nem talál.
2016. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
59%
Azert vicces hogy ha ez a no az ittrni ferfiaknak 10/5 akkor en kb 1/-300 vagyok megis volt ket parom is. Szerintem ne az itteni megkeseredett ferfiak velemenyere adj mert sokat csak a frusztraciojukat vezetik le itt mert egyedul vannak
2016. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

A kepen lathato no nekem nagyon nem tetszik. De nem az adottsagai miat hanem mert ranezesre kemeny komuves munka eredmenye van a fejen es mindene muanyag hatasu az egesz.


O peldalul tokeletesen megfelel: [link]

2016. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A nők azt hiszik, hogy az ilyenek, mint amit te is linkeltél, az etalon. Sajnos nem, nekem sem jön be. És az a fura hogy nem tudnám megmondani hogy miért. Talán a szája, a túlságosan barna bőre, az arcszerkezete. Hidd el, egyszerűbb lányokat jobban szereti mindenki, mint az olyanokat akik 24 órából 6-ot magukra áldoznak.
2016. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Én nem kritizálnám a hölgyet. Ha külsőről van csak szó akkor nagyon is tetszik. De ennél azért valamivel több kell, kis ismeretség nem ártana, jellemleírás vagy beszélgetés, stb..


Miért ez a kép? Hozzád hasonló és úgy érzed, hogy a külsőd miatt nem jössz be valaki(k)nek?

2016. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!