Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Ha ilyen félelmetesen nagy igényeitek vannak a nők külsejével kapcsolatban, akkor miért csodálkoztok hogy nem megy a társkeresés?

Figyelt kérdés

Kiraktam szex kategóriába egy kérdést, amin egy ké pvolt egy szerintem nagyon igényes külsejű és jó adottságú lányról, olyan durván kritizálták hogy rossz volt olvasni...


Ezek után neketk mi a jó isten felelne meg?


2016. máj. 28. 12:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Ennél a kérdésnél is olyan képet tett be a kérdező egy "átlagos" nőről, hogy én, aki tényleg átlagos vagyok, legalábbis úgy gondolom, bőven átlag alatti lennék szerinte...


Már értem azokat a siránkozókat, akiket "még az átlagos lányok is kinevetnek, megaláznak, de legalábbis könyörtelenül elutasítanak". Ha ez számotokra az átlagos nő, ne csodálkozzatok.

2016. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Titusztitusz ***** válasza:
Linkeld már be ide azt a kérdést, hogy hadd szemrevételezzem már énis egy kicsit a hölgyet...(Amúgy speciel nekem sohasem volt gondom a társkereséssel...Mármint olyankor, ha csak szexpartnert kerestem...Komolyabb kapcsolatra való hölgyet viszont tényleg nem volt egyszerű dolog találnom...És csak a szerencsének köszönhettem, hogy összeakadtam egy komoly kapcsolatra ideális hölggyel egykoron...)
2016. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nincsenek nagy igényeim.


6-os és attól felfelé minden jöhet:


[link]

2016. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Elmondanád kérlek, hogy mi a jó istenért általánosítasz és veszel minden férfit egy kalap alá?

Igazán érdekelne a gondolatmenet.

2016. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem igényesség kérdése, egyszerüen kiélt feje van a csajnak a képen, amiből az sugárzik hogy anyagias lehet, mellesleg lefeküdt minden jött ment férfival. Már bocsánat h van egyéni saját véleményem, ez nem igényesség. az az igény, amit egyes nők produkálnak.
2016. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
15-ös te eg kép alapján hogy általánosíthatsz ilyeneket???
2016. máj. 28. 12:30
 17/32 anonim ***** válasza:

Az arca nekem sem jön be igazából, de a testalkata nagyon jó.


Miért pont ezt a képet raktad ki az előző kérdésedhez ?

2016. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Titusztitusz ***** válasza:
11-es...Megnéztem az álltalad belinkelt kérdést, és a két képet is...Hát...Nem tudom hogy kinek milyen az igénye, de szerintem MINDKÉT képen szereplő lány egész helyes...(Sőt...A felső képen levő lány egyenesen CSODASZÉP...Hm...)De azért az alsó képen lévő is nagyon helyes...Nekem mindkettő bejönne gond nélkül...
2016. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Áruld már el a hölgy nevét nekem nagyon bejön, 10/10 neke mcsak külsőre!


Ha külföldi híresség akkor ugyan miért ne mondhatnád e la nevét???

2016. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Számomra nem tetszik a linkes csaj, de nem a külseje miatt, hanem mert grimaszol (ráadásul pont úgy mint a plázaribik).
2016. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!