Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Ha ilyen félelmetesen nagy igényeitek vannak a nők külsejével kapcsolatban, akkor miért csodálkoztok hogy nem megy a társkeresés?

Figyelt kérdés

Kiraktam szex kategóriába egy kérdést, amin egy ké pvolt egy szerintem nagyon igényes külsejű és jó adottságú lányról, olyan durván kritizálták hogy rossz volt olvasni...


Ezek után neketk mi a jó isten felelne meg?


2016. máj. 28. 12:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy pedig pont ti csajok vagytok akik tök jó csávókat is leszólnak, hogy "max 10/5 :S"
2016. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Egyrészt mindenkinek más az ízlése, vagy lehet valakinek egy adott lány tetszik/szép, egy másiknak meg lehet hogy nem, vagy nincsen általános formula hogy ez jó csaj, emez meg nem.

leginkább a #9es válasza fedi az igazságot, sokkal jobb egy természetes hatású lány, mint ami már "túl van tolva" , meg szerintem az arc nagyon meghatározó.

Csak a kommentekből hogy leszólták a képen látható nőt mindjárt azt hiszitek hogy a "normális" kinézet nem üti meg a mércét, pedig az sokkal jobb, mint pl aki a képen van.

Egyébként a kérdéshez kapcsolódóan még, szerintem pont hogy a nők igényei nagyobbak a külsőt illetően, érdemes statisztikákat nézni netes társkeresős képekről, hogy milyen kategóriába értékelték kinézetileg őket, míg a férfiak legtöbben az átlagost jelölték a lányok képeire, addig a lányok a fiúk java részét az átlag alatti kategóriába rakták.

2016. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Most néztem a kérdező által linkelt kérdésben szereplő nőt. Szerintem ku-.rva gyönyörű. 10-ből 9-es kinézetű.


25/F

2016. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Na, most álljunk meg egy kicsit kérdező. A másik kérdésben azt kérdezted, hogy a nő 10/10-e. Azt írták nem (és teljesen jogosan), mert nála vannak sokkal szebb nők.


Ebben a kérdésben pedig azt írod, hogy félelmetesen nagy igényeink vannak. A kettőnek semmi köze egymáshoz.


Rakj ki egy képet egy lányról és kérdezd meg, hogy külsőre bejön-e a kedves férfiaknak, aztán alkoss véleményt.


Egyébként nekem se tetszik, mert híresség. Hírességek nem szoktak tetszeni, nem érdekelnek, számomra nem is léteznek.

2016. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
71%

21:


Férfiként mondom, hogyha gyönyörű, modell kinézetű nők kinézetéről van kérdés, sok férfi akkor is nagyon okosan nyögdösi be a "10-ből 3, műnő", "10-ből 5, átlagos", "10-ből 6, talán egy menetre elvinném" és hasonló agyzsibbasztásokat.

2016. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
69%

A nők azt hiszik, hogy ezek a szuper igényes megjelenésű sztárok a férfiak álmai, pedig egyáltalán nem. Bírom, amikor minden ilyen jellegű kérdéshez valami agyonkenceficézett super elegante kirakatbábu van belinkelve, és kérdezi a csaj, hogy mennyire tetszik nektek. Aztán meg el van keseredve, ha szinte senkinek sem jön be, mert akkor azt gondolja, ő sem tetszene senkinek.

Semmi különleges, vonzó, aranyos, szexi nincs a sztárok kifutóra szánt megjelenésében. Nem vált ki semmilyen érzelmet. Mind ugyanúgy néz ki. Ugyanolyan mű, elérhetetlen, túlcicomázott.

Legközelebb linkeljetek egy aranyos, természetes nőcit, aki bugyiban, és egy pólóban van összetúrt hajjal.

2016. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#25


Ne is haragudj, de photoshoppolt képekre ahol minden téren szilikonos nő van, az tényleg műnő.


Az is jogos, ha a nő egy ilyen szteroidos gyurmát ugyanilyen okból lefikáz.


De mikor tényleg egy nem extrém jóképű figura van és máris fikázás van az elég jellemző. Mert csak egy-két csávó nézhet ki jól (Ronaldo, Vin Diesel) a többike nem

2016. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Akkor ha a kérdező nem hajlandó válazsolni, valaki nem mondja el nekem ennek a nőnek a nevét?


Csak ismeri már valaki ha celeb :P

2016. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Az a nő messze van a 10/10-től, sőt kimondottan tucatarc. Ha holnap elsétálna mellettem az úton, nem ismerném fel, hogy őt láttam ma, szóval semmivel nem fogott meg.


Amúgy meg tényleg azért fikázták a kelleténél jobban, mert "híresség"-nek állítottad be, meg 10/10-nek. Ha magadról raknál fel képet, lefogadom, több dícséretet kapnál (persze ha ott nem úgy kezded hogy 10/10 vagy-e?) :D

2016. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kérdező az általad linkelt képre ránéztem és első gondolatom, de ronda feje van és láss csodát első válasz szerint is az!


Viszont a hölgy a 8-as linkjén már más tészta :)

2016. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!