Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A női elvárásoknak leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női elvárásoknak leginkább egy hasadt személyiség tudna megfelelni?

Figyelt kérdés

- a csávó a munkában/karrierben legyen egy domináns, vezető személyiség, aki a saját érdekeit érvényesíti határozottan, ha kell, elgázolja az útjában állókat

- otthon a csajával ezzel szemben ne legyen domináns, hanem mindig törekedjen kompromisszumra, kooperatív legyen

- viszont ha a csaj azt akarja, szex közben mégiscsak legyen határozott, domináns hím, aki szenvedélyesen falhoz vágja a nőcit

- higgyen a konzervatív férfieszményben, miszerint a pasi dolga fizetni randin meg többet keresni, megvédeni a csajt stb.

- de közben legyen modern, liberális pasi, aki nem várja el a nőtől, hogy cserébe több házimunkát végezzen


Ennyi különböző személyiségnek kell a férfiban lakoznia?


tegnap 16:24
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

39,40: Erről van szó és akkor egyben a 37-es kérdésére is válaszolnék. Ha most azt mondom, hogy a nő akivel szeretnék ismerkedni azért nézzen már ki jól, legyen családcentrikus, gondoskodó, mellette építsen karriert is, de úgy, hogy az a gyerekvállalás útjába ne álljon, önállóan is tudjon boldog lenni, de azért éreztesse velem, hogy szüksége van rám, ja és ne legyen hisztis, akkor egyből jön az, hogy mit képzelek én?

Holott egy szóval nem írtam le, hogy pontosan mit értek ezek alatt és valljuk be egy teljesen átlagos, párkapcsolatra alkalmas nőt írtam körül és semmi extra kívánság nincs ezekben.

tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
72%

És nem mindegy, hogy egy anonim fórumon ki mit mond neked?


Én ki voltam már kiáltva aranyásónak, amiért elvártam, hogy a pasim hozzám hasonlóan bruttó 800-900 körül keressen. A valóságban meg felesben fizetünk mindent (minden alatt értsd: mindent), szeretem meglepni, listát vezetek az ajándékötleteimről, hogy ne szülinap meg karácsony előtt kelljen kapkodni, szeretek főzni meg sütni neki.


A gyakori népe viszont megszakértette, hogy aranyat ások, amiért nem értem be olyannal, aki visszahúz. Érdekelnie kéne? Szerintem nem. Téged se érdekeljen, azt mondom.

tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
56%

41, de itt feladatokat írsz le, nem személyiséget. A kérdező azt nem érti, hogy különböző helyzetekben a személyiségünk más részei kerülnek előtérbe.


A kettő más. Az egyik azt mondja, legyél határozott, merj kiállni magadért a hétköznapokban, de velem merd megélni a sebezhetőségedet, a másik meg azt, hogy dolgozz, hozd a pénzt, edzegess, de intézd a gyerekeimet, főzz, gondoskodj mindenkiről.

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
21%
ugyan már, a nőknek fogalmuk sincs milyen faszit akarnak. Ja, teleírnak 5db a4-es papírlapot hogy ilyen-meg ilyen legyen mintha autót vennének szalonból, de a végén úgy is az lesz hogy egyetlen egy valami majd megfogja egy fasziban és onnantól kezdve tökmind1 a faszi többi értéke még ha szembe is megy azokkal amiket leírt. De ez fordítva is igaz. A primitív ösztönök vezérelnek minket, és ezt soha nem tudjuk felülírni az akaratunkkal
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor azzal sincs baj, ha egy férfi elvárja, hogy a nő legyen a munkában törtető, ambíciózus, de otthon szubmisszív, az ágyban meg pajzán, gátlástalan. Hiszen csak a személyisége más-más részeinek kell előtérbe kerülnie.
tegnap 22:45
 46/47 anonim ***** válasza:
45, ha az elvárja azt jelenti, hogy olyan nőt keres, aki alapból ilyen, azzal semmi baj. Tehát ha ezzel az elvárással keres párt, nem pedig ehhez az elváráshoz akarja a másikat alakítani.
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
szerintem ti túl sok internetet néztek és hülyék vagytok tőlük... ez a valóság qrvára kifordítása :D A youtube tele van ilyen hülyeségekkel, és lehet hogy amerikában ez megy, meg itthon lehet van 1-2 ilyen, de a nagy átlag az még mindig a normális értékrendű nők és férfiak... de megintcsak nem kellene a ~23 alatti nőket számításba venni, fingjuk sincs az életről de qrva okosak. Amikor majd elkezdenek melózni és rájönnek hogy nem kolbászból van a kerítés úgy is helyre kerülnek az értékrendek mert az élet észt ver beléjük. Addig meg... álomvilágban élnek.
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!