Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha effektív sok randim van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha effektív sok randim van, de vagy eltunnek utána vagy 1 szexnél befullad a dolog akkor a személyiségemmel van baj?

Figyelt kérdés

Kb minden 10.talibol lesz valami ami hosszabb távú (barátság extrakkal kb) ebből 10/1 aki nem jön be és én offolom esetleg 10/3 ahol érezhető lehet a kisugárzásom, h nem jon be mint no. Aztán nem tudom, h miért csak 10-15/1 akar bármit is tőlem.

Vagy ez nem olyan rossz arány? És ezeket mind én kezdeményezem, nálam nem szoktak sose se szemkontaktussal vagy semmiféle jelzést nem kapok, h menjek oda hozzá pl buliban


tegnap 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy hol szeded össze őket.

Buliban szoktál kezdeményezni?

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Buli, tinder, néha utcan
tegnap 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Haver mindig neked kell odamenned! Ha még nem olyan jó a radarod (megérzés, emberismeret) hogy ráérezz kihez kell odamenni akkor nincs más mese folyamatosan próbálkoznod kell. Idővel ahogy tanulsz, tapasztalsz majd javulnak az arányok és 9/10-re nőnek, addig végig kell járnod a tapasztalatszerzés rögös útját.
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, a személyiségeddel lehet valami baj. De lehet ez csak gyakorlás kérdése:)


Szerintem várd meg a szemkontaktust és a női jelzéseket. Ne legyél annyira nyomulós hogy mindenáron akarod, inkább lazább. Kedvesség, bókok sokat jelentenek. Egy kicsit hagyd is gondolkodni a lányokat szerintem, szeretünk álmodozni, vágyakozni. Ha rögtön bumbele stílus van, az lehet ijesztő.

tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rossz arány, főleg úgy, hogy sok randid van, tehát inkább a mennyiségre mégy.
tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!