Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Effektív randiguru-cég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Effektív randiguru-cég?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


több éve keresgélek a randiguru-cégek között, de sajnos nem találtam az elvárásaimnak megfelelőt. Szinte már bármennyit (ésszerű keretek közt) fizetnék egy-egy közvetítőnek, hogy összehozzon egy számomra kedves hölggyel.


A problémát abban vélem felfedezni, hogy a cégek egyenesen félkegyelműnek néznek, felszínesen ítélkeznek, amikor ismertetem velük az álláspontom, illetve az igényeimet, amelyek kb. a következőek;


- A hölgy legyen legalább 185cm magas;

- Maximum 50kg;

- Rendelkezzen jogosítvánnyal;

- Ne legyen gyermeke;

- Káros szenvedélyektől mentes legyen;

- Önálló jövedelemmel rendelkezzen, legyen feltörekvő karriere;

- 45cm-nél rövidebb frizurája legyen;

- Körmei naturálisak, szintetikus anyagoktól mentesek legyenek;

- Minimális arcszőrzettel rendelkezzen;

- Bőrszíne min. 15, max 30%-kal legyen sötétebb az enyémtől;

- Szeme elvárhatóan kék legyen;

- Ha ne is utálja, de ne kedvelje az állatokat, ugyanis én ki nem állhatom őket!


Nos, ezen feltételeknek nem találtam megfelelőt eddigi próbálkozásaim alatt, de reménykedem...


Tudniillik fegyveres biztonsági őrként dolgozom, volt rá példa, hogy munkaruhában, USP-vel a derekamon mentem egy vakrandira, és a hölgy azon röpke pillanatban otthagyott.


Várom a személyes tapasztalatokat, élményeket, és remélem, mielőbb találok egy számomra tökéletes randigurut, aki elhozza nekem a szintén hasonló jelzőkkel megáldott kedvesem.


F/27



2017. júl. 14. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek neked minimális arcszőrzet egy nőnél? :D Lehet itt bukik meg a keresésed mindig, mert ilyen nem találnak a többi még menne, de aki a többibe ott van az tuti nem pajeszos, mert igényesebb...
2017. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 185 cm-hez maximum 50 kg-s nőt rendelünk hozzá, akkor a kapcsolatod nem fog sokáig tartani, napokon belül éhen hal szegény nő. RIP.
2017. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy 185 centi magas nőnek pusztán a csontjai és a vére 50kg..
2017. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túl sok a szabadidőd. Ne trollkodj.
2017. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami örök macskásnéni csaj lehetaz aki rohadtul unja magát. Nézzél valami sorozato inkább. Ez most elég gyengr volt.
2017. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne irigykedjetek, proletárok!
2017. júl. 14. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mikor trollodsz, legyen legalább minimálisan vicces!
2017. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fegyvert nem adnának ilyen ember kezébe, mit kamuzol itt össze-vissza? :)
2017. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, 3 centivel alacsonyabb és 68 kiló. Lépten nyomon legebéznek, tényleg nem vagyok egy vastag gyerek. 50 kilósan egy 185 centis nő tényleg egy csontkollekció. Vagy a kifutómodellek ilyenek egy bemutató erejéig vagy valamelyik kórházban tolják bele a tápot gyomorszondán. Már csak ezért sincs túl nagy merítésed.

30/f

2017. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!