Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Lent folytatom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lent folytatom

Figyelt kérdés
Hát...A problémám az hogy nincs elég lelki erőm és merszem se hogy leszólítsak egy lányt 17/F létemre nem volt párkapcsolatom és nem igazán tudom hogy ismerkedjek meg egy lánnyal komolyabban és nem tudom hogy hol ismerkedhetnék meg valakivel a bulikat nem szeretem nem vagyok az a nagyon kiruccanós fajta ember de ha a haverok hívnak megyek velük.Inkább azaz otthonülős típus vagyok.Komoly válaszokat kérek ha ez lehetséges

2013. febr. 24. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
légy bátrabb,magabiztosabb!
2013. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki van már nézve a lány? Adj neki jelet, például szemezzetek, ha vevő rá utána bátran menj oda hozzá. És ne így állj hozzá, mert akkor tényleg sose lesz..
2013. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pont ilyen esetben jön jól az internetes társkeresés. Nyugi ott is lehet találni igazi párt. Pont annyi sz esély rá mint bárhol máshol. Viszont ott bátrabb mindenki. De ne azt várd hogy elsőre az igazi jön. Lehet hogy már az 5. az lesz de lehet csak a 30. Az esélyt meg kell adni. veszíteni valód nincs.
2013. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

1. hát-tal nem kezdünk mondatot.

2. csipkebokor vessző.

3. lúzer vagy.

2013. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

több önbizalom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adj jeleket neki, mosolyogj, légy vele feltűnően kedves.

ragadd meg az első alkalmat a beszélgetésre, még akkor is ha az csak pár perc.

de ha ezek után se mersz lépni akk verj be egy feles vodkát v kettőt. az kicsit oldja a gátlásaid. utánna csak annyi a dolgod h bekapj egy rágót és go. :) sok sikert :)

2013. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szilvásbuktát, mert azt szeretem!



Járj el gyúrni, futni az onbizalmat ad. Vedd észre a saját értékeidet. Juss el odáig, hogy elégedett elgyél magaddal, szóval ha zavar a hájad, foggy le, ha túl vékony vagy hízz fel! Ha úgy érzed túl konzervatív vagy, nézz új dolgok után érdeklodj új témák iránt. Valamiben legyél penge. Ha mondjuk nagyon szeretsz biciklizni, akkor szívvel lélekkel és foleg fejbol fújd hogy mi mire van, mit hogyan kell megjavítani. Ha mondjuk suliban a haverokkal ulsz és ott van veletek egy lány, ulj mellé, beszélgess vele, érintsd meg, mondjuk a vállát, vagy a hátát. Nem kell mindjárt ismerkedni, elég ha itt-ott egy-egy lánynak szólsz pár szót pl. milyen órátok volt/lesz, látom sok a konyved stb. és érintsd meg a kezét, hátát de diszkréten! A lányok nemsoára arról fognak beszélni, hogy milyen jóban vagy mindegyikukkel. Ne legyél nyálas. Légy magabiztos!

2013. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne gondold komolyan, csak lazán, barátkozz, ismerkedj, érezd jól magad! Aztán ha valaki belsőre is bejön, akkor lehet nyomulni! ;)
2013. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!