Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin szeretkeztünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin szeretkeztünk és utána azt mondtam neki, h ezért nem folytatom, persze dehogynem. Mit tehetek? 32L

Figyelt kérdés
Ő azt válaszolta,h nem zárkózik el az újabb randi elől és nagyon kedves leveleket váltottunk azóta,amiben egyértelműen tudtomra adta,h vonzom.Hajnalig dolgozik és fáradt pár napja,ezt tudom,ezért alig kommunikálunk.Merjek "rámenős" lenni v. csak célozgassak? Fel merjem hívni? Milyen "ürüggyel"?Fiúk,ti minek örülnétek,mit gondolnátok ilyen helyzetben? Lányok,ti mit tennétek?Tisztára lökött vagyok,tudom, de ezen zakatolok (szóval nemcsak huszonévesen, de később sem növi ki ezt az ember,csak esetleg van,aki nem ismeri be :) Bocs a hosszért...
2010. jan. 23. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
32L a mellméreted?
2010. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

férfiként azt mondom, hogy ha határozottan jól tud esni, ha a nő is visszaigazol, sőt ő kezdeményez. Ő egyértelműen kifejtette már az álláspontját, semmi értelme nincs már célozgatni, fölösleges túlbonyolítás.


tehát hívd fel,mondjuk azzal az "ürüggyel", hogy szeretnél vele találkozni, azt jó napot. Mondhatod, hogy tudod úgyis mostanában sokat dolgozik és fáradt, nem lenne-e kedve veled kicsit lazítani? Nem kell ezeket túlbonyolítani, csak rontani lehet vele a dolgokon

2010. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hálás köszönet, a szívem mélyén ezt gondolom, de jól esik az "igazolás" :)

Én sem szeretném túlbonyolítani, de ha ezért még hálás is vki... :D

2010. jan. 23. 20:42
 4/8 anonim válasza:
szerintem ne hivd és vard meg mig jelentkezik, hidd el fog jelentkezni. ugysem birja ki:D de te várd meg! mert ugy erzi hogy mar nyert ugye van hogy mar az elso randin odaadtad magad! szoval szerintem ha azt akarod hogy egyenloek legyetek vard meg mig felhiv ;)
2010. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lenne egy tippem, hogy az előző nő volt...
2010. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont attól tartok, hogy nem érzi nyert ügynek, mert nem mondtam el neki, hogy nem ez az "általános" ismerkedési formám, főleg 7.5 év hűséges párkapcsolat (ebből 5év házasság)után :D
2010. jan. 23. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző életetekben itt hagytátok abba, hihi...
2010. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mimcsii ***** válasza:

Szerintem is hívd fel.

Nincs már miért úgy éreznie,h nyeretlen üggyel áll szemben:)


sok sikert,

20/L

2010. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!