Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek cikiegy lanynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek cikiegy lanynak kezdemenyeznii? Lent folytatom

Figyelt kérdés
van egy srac a varosomban csak az a baj hogy nem szoktam ott latni de egy kozosegi portalon fent van es hat igazabol az a problemam hogy nem merek neki irni szerintetek ciki igy ismerkedni es mit irjak neki kezdes kepenn??? a valaszokat elore is kosziii
2009. okt. 5. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem ciki.. régebben lehet az volt, de a mai világba már nem hiszem h az lenne. hát kezdésnek írhatnál neki pl olyat, hogy mondjuk szimpatikusnak találod és h szívesen megismernéd jobban főleg h egy városban laktok :) aztán a többi kialakul :)

sok sikert :)

2009. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hello!

szerintem egyáltalán nem ciki a lánynak kezdeményezni, főleg azért mert a fiúk általában nyuszik, persze adják, hogy milyen menők, de a fiú barátaim példáin tudom, hogy belül félénkek ám rendesen.

a másik meg, modern világban élünk, itt már mindent szabad mindenkinek.;)


de azért az is fontos szempont, hogy ne tök ismeretlenként akarj kezdeményezni. és amint elmondtad nem szoktad látni...ezzel nincs is semmi baj idáig, de ő tudja egyáltalán, hogy létezel?:O

ha igen, akkor nincs baj, írj neki egy üzenetet, hogy menjetek el egyik délután mekibe, vagy sétálni, vagy bulizni. és a válasza egyértelmű lesz.

maximum nem jársz sikerrel, és akkor majd jön a következő srác, a lényeg a kitartás, és a bátorság:D


de respekt, hogy egyáltalán elgondolkodtál a dolgon, vannak akik hallani se akarnak erről, pedig vicces dolog ám:D

2009. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is lány vok,sztem nem ciki kezdeményezni,mondjuk jobban szeretem ha a pasi lép először,de "néha" muszáj nekünk is kezdeményezni. ha vmit (nagyon)akarsz ez esetben tenned is kell érte.
2009. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer elintéztem barátnőmnek :), nagyon bejött neki egy pasi és nem tudta hogyan ismerkedjen meg vele. Én bejelöltem neki iwiwen és írtam egy üzenetet hogy találkoztak egy szórakozóhelyen ahol bemutatták őket egymásnak, ez csak töltetél szöveg hogy a srác tudja miért jelöli őt, és így van levél amire válaszolhat. Pár hét után összejöttek :D nem lett nagy kapcsolat de nem, az én üzenetemen múlott a vége:)

Az ő esetében igaz volt amit írtam de füllenthetsz egy kicsit :D

2009. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!