Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulye vagyok, ha folytatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulye vagyok, ha folytatom ezt a levelezest?

Figyelt kérdés

Hali! Sok-sok honappal ezelott elkezdtem egy tolem nagyon messze elo pasassal csevegni a neten, hamar kialakult kozottunk valami felig-meddig baratsag, haversag ( az en reszemrol legalabbis, ami ot illeti, nagyon ugy tunik, tobbet is akart volna). Egy honapja idejott nyaralni, mit ad Isten, pont oda ahol elek. Tobbszor beszeltunk telefonon, de szemelyesen nem talalkoztunk, nem volt mersze felhivni megkerdezni,akarok-e vele osszefutni.

Pasas hazarepult, en meg elhataroztam, hogy jo, akkor ennek ennyi, nagyon megbantva ereztem magam. A pasi azota allandoan keres , meg jon olyan kifogasokkal, hogy " hat azert nem volt merszem a valosagban is talalkozni, mert nagyon feltem, hogy tobbet fogok erezni baratsagnal".. Na persze, en meg ezt ugye el is hiszem am!!Lenyeg a lenyeg, azota probal keresni, irogat, kozolte, hogy fel ev mulva visszajon, es mindenkepp megprobal talalni egy alkalmat hogy osszefussunk stb stb.. Valami miatt ugy erzem, hogy jatszik ez a pasi,( de mit pontosan..) es nem tudom, hogy ha visszairok neki, vagy egyaltalan folytatom ezt a levelezest, annak van-e vajon ertelme. Valami azt sugja, hogy abszolut palira vesz ez a pali. Ti folytatnatok ezt a kapcsolatot, tudvan, hogy iszonyuan megalazo volt nekem tudni azt, hogy idejon tobb ezer kilometerrol, remek lehetoseg lett volna megismerni egymast, ehelyett eltunik mint szamar a kodben, majd hazamegy es teper mint allat, hogy bocsassak meg. Tanacstalan vagyok, nem igazan tudom hogy mit higgyek.Koszi elore is a tanacsokat!


2011. júl. 31. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Te milyen viszonyban vagy akkor vele? Ő részéről szerintem már tuti. hogy nem csak barátság. Részedről? Persze úgy nehéz is, hogy nem találkoztok, többet érezni. Az a több ezer kilométer nagyon sok. Ha mégis valamelyikőtök többet érezne, a másik nem, az tényleg rossz. Ha mindketten, bevállalnátok a kapcsolatot? A hatalmas távolság ellenére? persze nem tudom mennyi idősek vagytok, mert az sokmindent meghatározhat.
2011. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"amar kialakult kozottunk valami felig-meddig baratsag, haversag ( az en reszemrol legalabbis, ami ot illeti, nagyon ugy tunik, tobbet is akart volna)"

Nekem úgy tűnik, nem elsősorban ő az, aki valami többre számított.

És te kije vagy neki? Egy idegen, akivel még sosem találkozott. Szerintem nincs jogod számon kérni őt, megsértődni, beosztani a nyaralásának idejét, kivel mikor találkozzon.

2011. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a pasi azt sem tudja, mit akar. Vagy hülye vagy tényleg csak szórakozik.

Én a chatelés is beszüntetném vele.

2011. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyszerű: gyáva volt felkeresni. Legközelebb is az lesz, ha jön. Szerintem ne erőltesd a dolgot.
2011. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En huszas, o harmincas, reszemrol csupan egy felig valos- felig virtualis barat. Teny, hogy majd egy eve ismerjuk egymast, ennyi ido alatt megkedveli a masikat az ember ( emiatt is faj utana, ha szorakozik vele a masik) Nem tudom... Ha reszerol tobb lenne, mint baratsag, akkor nem pont az ellenkezo modon kellene vislkednie? Meg nem hinnem hogy valoban tobb lenne a reszerol, nem keres mindennap, sot, heti egy-ket alkalom hogy beszelunk, szoval.. Nem, ha valoban igaz is lenne ( amit ketlek, ezert erzem magam ' meglove')nem.. semmi eselye es ertelme nem lenne ...
2011. júl. 31. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért pattogsz ezen ennyire? Ha heti 1-2x beszéltek, maximum haverok vagytok (ha egyáltalán azok vagytok), és ennyi, akkor nem értem, miért sértődnél meg ezen a dolgon.
2011. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Furák a válaszok, miért egy haverral/baráttal nem lehet találkozni? Ez olyan mint ha ország másik részén lévő barátomat nem keresném fel, ha ott vagyok. Ez baromság. A srác meg b@lfasz, aki beparált. Ne is foglalkozz vele, 30 évesen a cseten éli az életét azzal valami nem oké
2011. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szivi, en nem pattogok, heti nehany alkalom meg boven eleg belole, meg tudod dolgozunk, illetve amikor en alszok , o akkor van ebren, tehat nem egy egyszeru dolog ez :)

Nem sertodtem meg semmin, egyszeruen csak azon agyalok, mi a francnak irkalunk meg egymasnak,mar regen meg kellett volna szakitanom ezt az egeszet. Ideje volna...

2011. júl. 31. 10:32
 9/9 anonim ***** válasza:

nem kellene elrontani ezt a "barátságot"

szerintem próbáljatok meg találkozni még 1x

a pasik sokszor hülyék

adj neki egy esélyt

2011. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!