Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Randiguru létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Randiguru létezik?

Figyelt kérdés
Nemrég adták a Randiguru c. filmet és azon gondolkodtam, hogy ilyen létezik-e az országunkban. Reklámozza magát, felkeresed, találkoztok személyesen (nem csoportos tréning) és egy összegért tanácsokat ad, amitől több esélyed lesz a nőknél.

2012. ápr. 12. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
errol szol a PUA-sag. de ajanlom csak olyan PUA velemenyet fogadd meg aki szeret is egyben, nemcsak strategiat tervez. mert a lenyege az eletnek es az emberi kapcsolatoknak hogy szeressuk egymast, onmagunk es az eletet. eggyesek tul erzelmetlenek (pszihopata modra) es azokat en szemely szerint kerulom, megha ki*baszottul is tapasztaltak a PUA-sagban...
2012. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen erről szól a PUA-ság,csajozási művészet
2012. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom a PUA mi stb, de ott csoportos előadás van pl és nem személyes. De ha ugyan az, akkor nem szóltam.
2012. ápr. 12. 15:26
 4/7 ASOT ***** válasza:

szerintem ha lenne, akkor sem hirdetné magát agyba főbe!

Mert 1-részt kevesen tartanák valódinak, legfőképp mindenki nagyképűnek, egoistának tartaná!

Ezért max szűken lehetne elérni!


A randiguru nem más mint aki, veled van és nem egyedül vagy és tanácsokat ad, kicsit változtat az öltözékeden, és megmondja h mit csinálj mit mondj a lánynak, mire lehet annak a nőnek szüksége, ezt egy kicsit tapasztalt igényesebb férfi is megmondja!

2012. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, de van olyan pua, aki pofátlanul reklámozza magát, és elég drágán adja az órákat.
2012. ápr. 13. 14:21
 6/7 ASOT ***** válasza:

figyelj tanácsot egy "randigurunak magát nevező ember is könnyen ad mint mi is és bárki!


bármelyikünk könnyen megmondja mit vegyél fel hogy menj oda a lányhoz hogyan viselkedj, mit mondj mit tegyél, hogy viselkedj milyen jeleket adj , ha odamész mit mondj...csak kérdés h mi vagy ő valóban megtennénk e...

2012. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát ha will smith-re gondolsz igen létezik az usában él . de amugy sok helyen hallottam hogy igen van ilyen de amint vot a filmben ezek ajánlás alapján jönnek szal nem ugy van h felhívod mint a fodrászod h léci kell egy csaj/pasi léci segíts...nnemtudom hogy lehet elérni meg h létezik e de sztem jó drága ..
2012. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!