Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valóságalapja a Randigurun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valóságalapja a Randigurunak ebből a szempontból?

Figyelt kérdés
Ha ott áll a férfi, meg a nő az ajtó előtt, és ha a nő sokat pepecsel a kulcsal, akkor várja a csókot? :)

2014. jún. 2. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
erre te?
2014. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, de van hogy tényleg bénázik.
2014. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha közben sokat néz rád mosolyogva, akkor igen

különben lehet tényleg csak bénázik :D

2014. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs


az egy film, forgatókönyvvel, beállított és megrendezett jelenetekkel.

2014. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazság szerint voltam ebben a sziuációban :D

Nem randi volt, hanem akkor találkoztunk, én meg hazakísértem. Jól szórakoztunk, meg minden, és még ott beszéltünk a kapuban. A kulcsot lendületből elővette, de a beszélgetés alatt többször piszkálgata...

Nekem meg a filmen járt az eszem, hogy bakker, most lehet, hogy várja a csókot, de nem mertem, mert nem akartam elrontani az addigi remek estét, ha esetleg bénázik.. :D

Szóval azért kérdeztem meg, hogy van e alapja ennek, mert ha legközelebb is piszkálja a kulcsát akkor nincs mese, le kell kapni :)

2014. jún. 2. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:

vagy zavarban van és jó a kulcsot fogdosni,

vagy zavarban van és nem tud gondolkodni, hogy melyik kulcs hova való,

vagy úgy csinál, mintha zavarban lenne.

mindenképp jól jössz ki.

2014. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt az egyet nem értem, hogy nekem az hol éri meg, hogy tetteti, hogy zavarban van? Vagyis valójában nincs zavarban? :D
2014. jún. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!