Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ennek valósága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ennek valóságalapja?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy akik nők a munkaügyi központokban dolgoznak, azok elég sok embernek széttették/teszik a lábukat azért, hogy ott dolgozhassanak, ahol..

Ez első hallásra elég abszurd lehet, de szerintem van valóságalapja. Alig húszéves kiscsajokat látok ott leginkább, akik hát finoman szólva nem egy IQ bajnokok, meg 30 körüli karrierista nőket, akiken látszik, hogy tényleg bármit megtenne, csak, hogy jó helyen legyen, jól éljen stb.

Nektek mi a véleményetek erről? Esetleg tudtok ilyenről?


2014. ápr. 12. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mivel nem nekem teszik szét.
2014. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát mivel munkaügyi központ...állami..nem hiszem h akkora lenne ott a fizetés, amiért érdemes lenne széttenni, plusz a sok idióta akik nap mint nap betévednek oda .::D..szóval sztem csak protekció van ..mint mindenhol..:D
2014. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!