Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nőknek a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nőknek a külső körülbelül 20-30%-ban számít a többi 70 80%-ban pedig a személyiség, hogy mennyire kedves figyelmes, odaadó, intelligens, humoros a férfi?

Figyelt kérdés
ma 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fele-fele. A külső a beugró, utána még kieshet hioába felsőkategóriás.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Leclerc ***** válasza:
100%
Van akinek igy, van akinek úgy, nem vagyunk egyformák.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
A nőknek kb. 100%-ban számítanak a külső és kb. 100%-ban a belső tulajdonságok.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50% a külső, mert ha az nem fog meg, akkor esélye sincs arra, hogy a maradék 50% belsőjét megismerjem, mert onnantól, mint férfi nem tud érdekelni, csak maximum barát/haverként. Ha ez is megvan, akkor jöhet a jó szex, ami hozzáláncol. 😉
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem akkor is kényeztetett a több mint 10 évvel fiatalabb barátnőm, amikor a dagadságom miatt eljutottam addig, hogy nem mertem levenni a felsőmet előtte. 😅
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva kérdező. De ezt te is tudod és pont azért nyavajogsz rajta.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, és még csóró is voltam. Ő akart küldeni nekem pénzt, mert nem volt pénzem elmenni a randira.


#5 voltam

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 mert ez jött be neki :D
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


A domináns pasik jönnek be neki, bennem meg egy olyat látott.

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehetne ezt százalékolni? Volt már olyan randim, ahol nagyon tetszett a srác, de buta volt, így a 2. randit nem követte több. Volt olyan is, akivel pár hónapig próbálkoztunk, mert elvileg minden adott volt, nem taszított eleinte és kedvesrendes stb. De valójában külsőre se fogott meg benne semmi és utóbb rájöttem, hogy jellemre sem, úgyhogy eleve halott ügy volt. Olyan is volt, aki külsőre semleges volt, elsőre semmi olyan hűha nem volt benne, ami megfogott volna, de magabiztos, kommunikatív, vicces volt és szerelem lett.

Nekem nagyon, nagyon fontos a kisugárzás, kommunikációs stílus, inteligencia, humor, de, ha egyértelműen nem jön be a pasi külsőre, cseszheti akkor is, ha ilyen jellemre. Ha elsőre nem fog meg külsőre, de nem is taszít és ilyen jellemet tud villantani, akkor nyerhet, ha külsőre is megfog és a jellem is ott van akkor meg enyém a jackpot.

Százalékold, ahogy akarod.

ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!