Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyek szemrehányást ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek szemrehányást ennek a nőnek, vagy inkább szó nélkül lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőmet egy időben életem legjobb potenciális barátnőjének gondoltam, és ő is hasonlóan vélekedhetett rólam, mert erőteljesen kezdeményezett felém, hangoztatta hogy aranyból van a lelkem, tetszik a megjelenésem. Én kezdetben fenntartásokkal álltam a dologhoz, mert kollégák vagyunk, majd idővel annyira meggyőzött hogy mindennek ellenére én is akartam többet. Ez hosszú időn keresztül történt és a végén inkább ő nyomatékosította azt, hogy mégse legyen semmi köztünk, mert kollégák vagyunk. Valahogy meggondolta magát, de láthatóan továbbra is érdekeltem.


Ez után pedig most összejött egy másik férfival, aki annyira más mint én, hogy nem értem az egészet. Mi itt szellemi dolgozók vagyunk, elég introvertáltak is, elegáns megjelenés, diploma, engem személy szerint jóképűnek tartanak de a testfelépítésem jóindulattal is csak átlagos, a nők a lelkem és intelligenciám tartják a legnagyobb erénynek.

Ezzel szemben ez a másik férfi egy kivételesen jóképű pasi, magas, sportos, de a belső értékeit tekintve jóindulattal is csak átlagosnak tűnik. Nagyon tipikus, biztos hogy sok hasonlót láttatok már. Szakadt farmerban jár, instagramon pózolgat szelfikkel különféle trendi öltözetekben, vannak róla meztelen felsőtestes képek is amikor éppen nem a BMW-jével menőzik, nem egy intelligens típusnak tűnik és nem is szellemi munkát végez (bár ez önmagában még nem jelentené azt).


Nem tudok elmenni amellett, hogy ha ez az ő esete akkor én miért jöttem szóba olyan hosszú időn keresztül, ha viszont fontos neki hogy valakinek milyen lelke, intelligenciája van, akkor miért egy ilyen pávával jön össze. Ezt szívesen megkérdezném tőle, hogy magyarázza már el, de ezzel a kérdéssel tulajdonképpen lehülyézném az újdonsült párját (mondjuk annak is tűnik), azt pedig nem néznék szép szemmel, hogy fikázom. Lehet jobb lenne szó nélkül továbbmenni, de böki az oldalam a kérdés.



2022. júl. 24. 15:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy magyarázatot szeretnél, de szerintem nem jó ötlet kérdőre vonni a nőt.

Egyrészt - végső soron - nem tartozik neked elszámolással, másrészt kellemetlen helyzetbe hoznád magad egy ilyen lépéssel.

Elhiszem, hogy nehéz, de én(!) azt gondolom, hogy a legjobb döntés annyiban hagyni a dolgot.

2022. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem hogy képek alapján miért ítélkezel a másik férfiról. Attól, hogy más a stílusa, még lehet intelligens és jólelkű. Kinek képzeled te magad egyáltalán, hogy így leminősítesz másokat? Lehet, hogy a csaj megérezte ezt a rosszindulatú, irigy és arrogáns hozzáállásodat és inkább tovább állt.
2022. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Női intuícióm azt súgja, hogy kettőtök között valószínűleg az volt a legfontosabb különbség, hogy te hónapokig kerülgetted, bizonytalankodtál, és nem kezdeményeztél nála, a másik férfi meg tudta, hogy mit akar.


Ha nem illenek össze, akkor majd nem lesznek együtt örökké.


Nem tudom, mi okod lenne szemrehányást tenni, főleg, ha ti nem jártatok együtt, és a leírtak alapján még csak nem is randiztatok.


Szerintem szemrehányás helyett viseld méltósággal a csalódást, és gondold át, hogy esetleg volt-e bármi, amit érdemes lett volna máshogy csinálnod, ha VALÓBAN akartál valamit ettől a nőtől.

2022. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%

2

Most nem azért, de tényleg azt próbáljuk előadni, hogy képek alapján SEMMILYEN következtetést nem lehet levonni valakiről? Akkor mégis miért ajánljuk folyamatosan az embereknek, hogy Tinderre normális képeket töltsenek fel???


A jól beállított, jó minőségű, és jó ízléssel elkészített, ne adj isten kreatív fényképek nem keltenek bennünk pozitív benyomást?

És a félmeztelenül pózolás meg az autós szelfi mióta nem proli tempó?

Ha egy nő 30 segget, mellet kidobó, csücsörítős, filteres szelfit tölt fel, akkor tényleg nem feltételezhetjük, hogy sem a Magyar Tudományos Akadémiának, sem a Klarissza rendnek nem tagja?


Az ember azokat a fotókat teszi ki a közösségi média platformjaira/társkeresőkre, amikről úgy gondolja, hogy jó képet festenek róla, amikkel kapcsolatban az a benyomása, hogy híven reprezentálják őt. És nem, természetesen nem a konkrét kinézetről, magasságtól, arcvonásokról, testalkatról beszélek. De az nagyonis sokat elmond rólunk, hogy milyen képet akarunk festeni magunkról.

2022. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#2: "Attól, hogy más a stílusa, még lehet intelligens és jólelkű."


Csak az alapján, amit leírtam (és még van pár hasonló dolga), el tudja képzelni bárki is, hogy az emberünknek jó lelke és intelligenciája van?


#3: Valóban akartam őt, nagyon is. Csak az tartott vissza, hogy kollégák vagyunk, és tudjuk hogy az bajos. Lehet hogy a bizonytalankodás jelentette a különbséget, de akkor sincs megmagyarázva, hogy ha az a típus bejön neki, akkor én miért kerültem szóba nála egyáltalán, és fordítva.

2022. júl. 24. 15:41
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem úgy van, hogy egy nőnek van egy ideálja, és amelyik férfi nem fér a sablonba, az nem jöhet szóba. Ő tudja, mit látott meg benne. Ezen nem érdemes agyalni. Rákérdezve megbántottnak, féltékenynek tűnhetnél. Ha a válasz nem ér meg neked ennyit, inkább ne tedd.
2022. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha túl sokáig kerülgettétek egymást és nem léptél konkrétat felé kapcsolat irányába akkor egyszerűen megunta, és ez biztosan nem tetszett neki benned hogy ilyen tesze-tosza vagy...egyértelműen felajánlkozott neked,te meg addig totojáztál míg összejött inkább mással.Biztos kiábrándító volt számára hogy szerencsétlen alak vagy...ezért gondolta meg magát és nyomatékosította hogy bocs de mégse.Most olyan palija van aki mert lépni.Te meg le vagy tojva.
2022. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

A többségnél az egymás utáni párjaik sem hasonlítanak egymásra. Már miért kéne, hogy hasonlítson rád?

A leírásból is lejön, hogy sokkal tökösebb és férfiasabb, mint te.

2022. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

5


Nem tartozik senkinek magyarázattal emiatt, mint ahogy te sem neki amiatt, hogy ha akartál tőle valamit, akkor miért nem léptél a tettek mezejére.


Megkérdezhetem, hogy ha egy külsőre és személyiségre hozzád hasonló típusú férfival jött volna össze, az neked milyen szempontból lenne jobb érzés?

2022. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem határozottan sz@rd le!

Adj hálát az égnek, hogy megúsztál egy ilyen sekélyes luvnyát.

2022. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!