Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyek szemrehányást ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek szemrehányást ennek a nőnek, vagy inkább szó nélkül lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőmet egy időben életem legjobb potenciális barátnőjének gondoltam, és ő is hasonlóan vélekedhetett rólam, mert erőteljesen kezdeményezett felém, hangoztatta hogy aranyból van a lelkem, tetszik a megjelenésem. Én kezdetben fenntartásokkal álltam a dologhoz, mert kollégák vagyunk, majd idővel annyira meggyőzött hogy mindennek ellenére én is akartam többet. Ez hosszú időn keresztül történt és a végén inkább ő nyomatékosította azt, hogy mégse legyen semmi köztünk, mert kollégák vagyunk. Valahogy meggondolta magát, de láthatóan továbbra is érdekeltem.


Ez után pedig most összejött egy másik férfival, aki annyira más mint én, hogy nem értem az egészet. Mi itt szellemi dolgozók vagyunk, elég introvertáltak is, elegáns megjelenés, diploma, engem személy szerint jóképűnek tartanak de a testfelépítésem jóindulattal is csak átlagos, a nők a lelkem és intelligenciám tartják a legnagyobb erénynek.

Ezzel szemben ez a másik férfi egy kivételesen jóképű pasi, magas, sportos, de a belső értékeit tekintve jóindulattal is csak átlagosnak tűnik. Nagyon tipikus, biztos hogy sok hasonlót láttatok már. Szakadt farmerban jár, instagramon pózolgat szelfikkel különféle trendi öltözetekben, vannak róla meztelen felsőtestes képek is amikor éppen nem a BMW-jével menőzik, nem egy intelligens típusnak tűnik és nem is szellemi munkát végez (bár ez önmagában még nem jelentené azt).


Nem tudok elmenni amellett, hogy ha ez az ő esete akkor én miért jöttem szóba olyan hosszú időn keresztül, ha viszont fontos neki hogy valakinek milyen lelke, intelligenciája van, akkor miért egy ilyen pávával jön össze. Ezt szívesen megkérdezném tőle, hogy magyarázza már el, de ezzel a kérdéssel tulajdonképpen lehülyézném az újdonsült párját (mondjuk annak is tűnik), azt pedig nem néznék szép szemmel, hogy fikázom. Lehet jobb lenne szó nélkül továbbmenni, de böki az oldalam a kérdés.



2022. júl. 24. 15:24
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Tudott volna találni olyat, aki legalább hasonló és - mivel nem kolléga - nem is tétovázik. Az nem indok, hogy emiatt nem engem hanem őt választotta.
2022. júl. 24. 16:00
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne számodra az előnye annak, ha egy megjelenésre és személyiségre hozzád hasonló férfival jött volna össze.


Mit változtatna számodra a lényegen?

2022. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Akkor jobban érteném a történetet, ez az ő esete. De így nem áll össze a kép számomra.
2022. júl. 24. 16:23
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

Rosszindulatú és nagykepű vagy kérdező! A másik srác meg biztos férfiasabb és a csajnàl beindította az ösztönöket, ami veled nem volt.


Növesz tököt a jövőben és vedd hogy hogy a diploma meglétével semmivel nem vagy több egy másik ezzel nem rendelkező embernél.

2022. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor jobban érteném a történetet, ez az ő esete."


Kettőtök közül kin múlt szerinted, hogy ti nem kezdtetek el randizni egymással?

2022. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy leginkább a sértett egód az, ami nem bírja elviselni ezt a végkifejletet, kérdező.
2022. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

16: Ez is része az igazságnak, de duplán sért az, hogy szerintem egy könyvet a tartalom alapján kéne megítélni és nem a borító alapján, ehelyett inkább az ellenkezője történik ebben a világban még olyannál is, akiben szinte mindenkinél jobban hittem egy komoly hosszútávú kapcsolatra.

Ráadásul magamat is minősítem ezzel, hogy egy ilyen primitív embert választanak helyettem, bár el kell ismerni, hogy tényleg jól néz ki, modell alkat, bár amilyen férfi modellek vannak, azt mondom simán jobb a külseje a modellek többségénél is.

2022. júl. 24. 17:36
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem egy könyvet a tartalom alapján kéne megítélni és nem a borító alapján"


Mondod ezt te, aki éppen "primitívnek" minősítetté egy másik embert a fotói alapján, úgy, hogy soha nem találkoztatok, soha nem beszélgetettetek, így lehetőséget sem volt megismerni.

2022. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy te a saját - bocs, de leírom, ahogy kigondoltam - töketlenséged, bizonytalanságod és az aggályoskodásod, és az ezzel elszúrt lehetőséged miatt vagy frusztrált és dühös, csak könnyebb másra kivetíteni ezeket a negatív érzéseket?
2022. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
De hiszen az egyik csak a látszatot jelenti, miközben én nem a feltett képeit ítélem meg, hanem a szándékot mögötte, hogy milyen személyiség az, aki ilyeneket oszt meg.
2022. júl. 24. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!