Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vonzalomhoz mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzalomhoz mennyire számít a külső és mennyire számít egy jó személyiség (humoros, intelligens ,kedves stb.) tehát egy nem vonzó apatestű férfi mint pl. Jáksó vagy Benny Hill vagy Galla Miklós mennyire tud személyiséggel vonzalmat ébreszteni?

Figyelt kérdés
Mielőtt mondanátok volt olyan elhízott barátnőm akihez nem vonzódtam de olyan intelligens szakorvos volt ami miatt vonzódni kezdtem hozzá..
júl. 9. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Fontos mindkettő és szerintem mindkettő miatt valamennyire rugalmasabbak vagyunk a másikkal kapcsolatban. Egy jó személyiség is tud szépíteni az összképen és nem gond, ha nem felel meg emiatt az ideálunknak a másik, de van az a pont, ahol bármennyire is jó a személyisége a másiknak, nem tud kompenzálni vele egy taszító külsőn.


Ugyan ez igaz fordítva is szerintem. Egy jó külső tud valamennyit javítani egy nem ideális személyiségen, de nézhet ki bármennyire jól valaki, ha undorító személyisége van, akkor nem tud kompenzálni vele (normális embernél).

júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
ha nem felel meg emiatt tökéletesen az ideálunknak a másik*
júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

Ismerkedéskor, ha nem jössz be valakinek külsőleg, akkor esélyed sincs megvillantani a belső értékeidet.

Viszont, ha kiderül, hogy tehetséges vagy valamiben, amivel híressé válsz, akkor még azok számára is vonzóvá válhatsz, akik korábban lekoppintottak a külsőd miatt.

júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Én a páromat neten ismertem meg. A képek alapján nagyon tetszett, aztán az első randin valahogy mégsem. De! Annyira jól elbeszélgettünk és annyira tetszett a karizmája, a határozottsága és a talpraesettsége, hogy ezekkel együtt abszolút vonzónak láttam. Ennek már nyolc éve és még mindig tart 😊
júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettő kell a vonzalomhoz.
júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Fontos a külső és az is marad, vonzó kell, hogy legyen, hiába lesz kedves tündéri attól még nem kívánom szexuálisan ha nem elég vonzó, ha nem tetszik.


A többi tulajdonság pedig a hosszú távú kapcsolat miatt kell.


De ez a téma egy lerágott csont..már vagy 1 millió ilyen kérdés született.

júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Nyilván fontos a vonzalom ezt senki nem mondja hogy nem... itt az a kérdés hogy belső tud e szexuális vonzalmat generálni vagy a vonzalom a külső függvénye...
júl. 9. 09:49
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
A nőket szó szerint ki kell beszélni a bugyijukból. Sokkal inkább számít nekik a szöveg mint a külső. Ha nagyon ronda vagy, önbizalom hiányos akkor sehogy. Nagyon jó dumával lesz sikered.
júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem, a belsőtől nem lesz szexuális vonzalom.
júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
10. Sapioszexuális nőknél sem? Minden nő egyforma?
júl. 9. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!