Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges párkapcsolatot kialakítani elkerülő személyiségzavaros férfiként?

Figyelt kérdés

A kezdeményezés ugye a férfira hárul, viszont ha az illető férfi viszolyog és rosszul van a kezdeményezés gondolatától is, akkor elég lehetetlen a helyzet.

Pszihológus mondta korábban hogy ez a diagnózisa, mikor jártam ezzel egyikhez.

Eddig egyetlen párom volt, ő szedett fel, de a kötődéssel nem lett volna problémám, ha az illető alkalmas lett volna párkapcsolatra. Tehát eddig úgy tapasztaltam hogy nem az elmélyült érzelmekkel van bajom, hanem kvázi idegenekben nem tudok megbízni annyira hogy fel tudjam vállalni a kezdeményezést. A legkisebb negatív reakcióra azonnal lezárom az egészet, ha véletlenül alakulna is valami.

Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?



jún. 25. 05:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez kb az hogy szomjas vagyok de nem nyulok a pogár vizhez mert lehet kiöntöm es kiborul. Nem bizok a pohárban.
jún. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Valójában az törénik csak, hogy az agyad, akár tudat alatt elfogadta, hogy nincs esélyed a nőknél, hogy a nők alapvetően nem kérnek belőled, ezért "letilt" a kezdeményezésről.

Amúgy is baromság, mert valójában a NŐ "kezdeményez", ő adja meg a rajtengedélyt, a nő küldi az első jeleket. Te maximum érzékeled azokat és lépsz az ügy érdekében. Ha nem érzékeled őket, akkor vagy nem lesz semmi a dologból vagy ha nagyon tetszel az adott nőnek ő fog kezdeményezni bizonyos esetekben de ez ritka azért. A legtöbb nő akkor sem fog nyíltan kezdeményezni, ha majd megőrül az adott pasiért.

Amúgy ezek saját tapasztalatok. Nekem is úgy jött össze életem első és vélhetően utolsó barátnője, hogy ő kezdeményezett nálam, kvázi ő szedett fel.

Alapvetően soha nem érdekeltem a nőket, soha nem voltak irányomba nyitottak, hiába csináltam akármit. Pedig régebben, úgy 24-25 éve korom előtt még egészen jól néztem ki. A mostani külsőmhöz viszonyítva mindenképp. Nem olyan régen találtam pár fényképet 18 éves koromból, hát egészen durva, hogy akkoriban úgy voltam szűz, hogy soha nem volt közöm nőhöz, se csók, se próbálkozás, se egy randi. Pedig eléggé átlag feletti voltam... Szóval már akkor sem érdekeltem senkit, ezért nem is próbálkoztam én sem. Mindek "házaljak" olyan helyen ahol nem látnak szívesen? Sajnos a csajok nem láttak szívesen valamiért.

jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Önbizalomhiányos vagy és ha még alakulna is valami azért zárod le, hogy ne sérülj. Nem ér semmit a pszichológus ha te saját magadnak nem hozod rendbe az önértékelésed! Először azzal foglalkozz és csak aztán csajozz!
jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem 3-as jól írja.
jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Ezért vagy itt.
jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Esélyed sincs mert incel vagy.
jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Esélyed sincs mert incel vagy."

Egy hónapja sincs hogy barátnőmmel szexeltem (a szakítás előtt), szóval nem helyénvaló incelnek titulálni. Semmiféle alapja nincsen

jún. 25. 15:06
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem lenne tartós, mindkét félnek csak szenvedés lenne.
jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"A legkisebb negatív reakcióra azonnal lezárom az egészet, ha véletlenül alakulna is valami."

Jogos, ha nem tetszik valami, nem kérsz belőle. De érdemes megnézni, mennyire bántó valami a számodra. Ha nem ellened van, csak pl. egy rossz pillanata vagy szokása van a másiknak, ami könnyen javítható, akkor érdemes lehet egy kicsit várni, és megpróbálni javítani a helyzeten.

júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"De érdemes megnézni, mennyire bántó valami a számodra. Ha nem ellened van, csak pl. egy rossz pillanata vagy szokása van a másiknak, ami könnyen javítható, akkor érdemes lehet egy kicsit várni, és megpróbálni javítani a helyzeten."

Nem tudom mit akarsz ezzel mondani

Szerintem ha valami negatívat tapasztaltam akkor az nem egy rossz pillanata miatt volt. Az igaz persze hogy lehet sokkal jobban csinálva javítani a helyzeten, csak nem én vagyok az aki képes erre. A tapasztalat hiánya nem segített soha, de a problémám miatt nem is tudtam érdemi tapasztalatot gyűjteni

júl. 6. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!