Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borderline személyiségzavaros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline személyiségzavaros emberrel milyen problémák jelentkezhetnek a párkapcsolat során?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Pl. amikor épp be van kattanva, akkor agyba-főbe ver.
2019. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hangulatingadozás, depresszív hullámok, sok türelem és irgalom kell hozzá a rossz napokon
2019. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
hasonló mint az autistáknál.
2019. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

#1 Egy borderline nem közveszélyes. Minek írsz hülyeséget, ha nem tudod a választ?


Féltékenység, nem létező bizalom, nem létező önbizalom, hiszti, nyűgösködés, idegeskedés a látszólag jelentéktelen dolgokon, kiakadás, megsértődés, harag.

2019. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Borderlines vagyok és köszönöm jól vagyok és boldog és még kinegyensúlyozott is vagyok.

És ez nem ámítás! Ha gyógyszerrel kezelve van a betegség,akkor nem kell aggódni,nincs hiszti,vergődés és semmi félelmetes dolog.A családunk legtürelmesebb és vicesebb tagja vagyok anyaként. Egy igazi laza anya:)

Ha valaki semmit nem tud a betegségről,butaságokat ne írjon

2019. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 5 Tudom, hogy manapság divat mindenkivel szemben irtó toleránsnak lenni, de én azért nem védeném be ennyire a borderline-osokat.


a kérdést is azért kényszerültem kiírni, mert ismerkedési fázisban vagyok egy borderline-ossal, és nem vagyok benne biztos, hogy elbírnám, ha rendesen járni kezdenénk, összeköltözés stb.


Nekem már ez is durván megterhelő, amit eddig tapasztaltam vele kapcsolatban.


Nem minden borderline-osnak van betegségtudata, nem mindenki szedi a gyógyszert, sőt, sztem csomóan úgy randaliroznak a világban, hogy nincs is diagnózisuk, mert nem mentek orvoshoz.

2019. jún. 7. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
#5 Én is borderline vagyok, csak én nem öndiagnosztizáltam magam, hanem orvosok állapították meg. Ugyan milyen gyógyszert szedsz, amitől teljesen jól vagy, mikor erre nincs gyógyszer? :D
2019. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha jót akarsz magadnak, ne gyere össze vele. Én 5 éve vagyok párkapcsolatban, és egy ritka türelmes, megértő, engem 100%-ig szerető párom van. Ha már az elején nehezen viseled, ne is kezdj bele, mert pokol lesz mellette az életed.
2019. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
5# vagyok! Őszinte voltam,le pontoztatok...nincs miről beszélni
2019. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szergej55 ***** válasza:
100%
Manipuláció, folyamatos hangulatingadozás, egyszer mindennél jobban imád, aztán pedig gyűlöl, mint a bűnt, öngyilkossággal fenyegetés stb. Eléggé széles a paletta.
2019. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!