Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kifejezés lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kifejezés lassan divatjamúlt lesz, a nárcisztikus kifejezés átveszi a helyét?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látni, illetve hallani is, hogy a nőknek nem szimpatikus férfiakra sorban ráakasztják a nárcisztikus jelzőt akár teljesen alaptalanul is. Egy korszak véget ért, most már nem az incel lesz a szitokszó ezekre a férfiakra?

tegnapelőtt 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha normálisan viselekedsz akkor nem akasztanak rád semmit sem. Érdekes módon engem nem hívtak még incelnek, nárcisztikusnak vagy semmi ilyennek. Veled van baj, ha téged ez jellemez.
tegnapelőtt 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

A nárcisztikusoknak van párjuk.

Két teljesen különböző dolog .

Az incel nem fog engem meghívni soha egy colára, se egy fagyira és folyamatosan panaszkodik h minden nő lehúzós.

Na ezért vannak egyedül.

A nárci elhalmoz amivel csak tud, hogy meghódítson!

tegnapelőtt 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Egy incel lehet nárcisztikus, de nem minden nárcisztikus incel. A kettőnek nincs köze egymáshoz. Az egyiknek van egy nem normális életfelfogása, a másik pedig önimádó.
tegnapelőtt 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha rangsorolni kellene emberileg a gyk táborát innen, szerintem az incel a végén kullogna valahol.

Megelőzik a falkaszellemmel működő pszichopaták, borderline, egoista, nárcisztikus, talán még sorozatgyilkolásra is hajlamos egyedek is vannak itt, a válaszokból ítélve sokszor.

tegnapelőtt 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Az incel a legalja mindennek.
tegnapelőtt 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekel különösebben. Ha nem vernétek magatokat a létező legprovokatívabb módon, akkor a kutya se beszélne rólatok.
tegnapelőtt 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen, valamint a pedofil jelzővel is elég gyakran dobálóznak, ha egy 40-es férfi egy huszonéves nővel jár. Ennek a sok buta köcsögnek az is pedofília, ha egy 50 éves lefekszik egy 45 évessel. 😂
tegnapelőtt 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Én soha az életben nem hallottam egyszer sem élőben az incel szót, az esetek 90%-ában itt az oldalon találkozom vele.

Szitokszó meg biztos nem lesz belőle, mivel az emberek egy jelentős része azt sem tudja, hogy mi az az incel. Élőben nem igazán vállalják fel magukat, a neten nyomulnak, mert ott legalább foglalkozik velük valaki.


A nárcisztikus továbbra is szitokszó fog maradni, annak ellenére, hogy az emberek kb 1%-a rendelkezik nárcisztikus személyiségzavarral:


[link]

tegnapelőtt 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

A kettőnek nem sok köze van egymáshoz, alig van átfedés köztük. Ezért a kérdés eleve fals.

Az inceleknél inkább az elkerülő személyiségzavar a jellemző (mint nálam is pedig nem vagyok incel) és elég nagy az átfedés.

Egy elkerülőnek ha mellé nem néz ki elég jól semmi esélye nem lesz a nőknél. Tehát az incelek nem nárcik, legfeljebb a nárcik legkönnyebb áldozatai

tegnapelőtt 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem fedi a valóságot, hiszen a nők (helyesebben: a feministák) azokra használják, akik nem hisznek a női felsőbbrendűségben.
tegnapelőtt 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!